App Store Google Play

Легендарний колектив закривають - Дніпро залишиться без культурної візитівки

11.02.2016 17:00
Легендарний колектив закривають - Дніпро залишиться без культурної візитівки

В Дніпропетровській міській раді розглядається питання про зняття з фінансування єдиного професійного молодіжного колективу "Юність Дніпра".

Вокально-хореографічний ансамбль був створений 5 років тому саме як "міський комунальний заклад культури" і його фінансування здійснюється за рахунок міського бюджету.

Однак наразі розглядається питання про закриття колективу з 1 липня 2016р.

Ситуацію прокоментував художній керівник ансамблю Валерій Баскін:

"Так, виявляється тепер ми місту не  потрібні. Таку ідею висловив перший заступник мера Дмитро Погрєбов. Вона виникла на підставі висновків, які зробила бізнес-консультант Погрєбова Олена Заікіна. Вона завітала до нас одного разу, схвально відгукнулася про стан, в якому ми підтримуємо приміщення кінотеатру "Супутник" і все.

Я хочу, щоб ви розуміли - 5 років тому нам надали приміщення кінотеатру - повністю занедбане. Ми його відновили і зараз це є єдиним культурним осередком у районі.

З цього питання я намагався я записатись на прийом до Бориса Філатова - намарно. При тому що я є діючим депутатом Чечелівської (Красногвардійської) райради від партії "УКРОП".

Зараз нас підтримують багато людей. Намагається допомогти заступник мера Олена Молошна, яка курує питання культури. Але надії мало".

Також про волонтерську діяльність творчого колективу розповіла голова БО "Фонд допомоги бійцям та постраждалим в АТО", голова комітету з питань культури та питань релігій Громадської ради при Дніпропетровській ОДА Тамара Мудрак:

"Це єдиний колектив, який жодного разу не відмовив мені при проведенні благодійних концертів для АТОвців. Саме з ними ми організовували перші концерти для дружин загиблих воїнів та поранених бійців. Когось з хлопців артисти навіть власноруч переносили перед концертом до глядацьких місць. Сподіваємось, що у чиновників вистачить мудрості не руйнувати найкращий колектив регіону, який створювався такими зусиллями і такою любов'ю і самопожертвою".

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...