App Store Google Play

Легендарний колектив закривають - Дніпро залишиться без культурної візитівки

11.02.2016 17:00
Легендарний колектив закривають - Дніпро залишиться без культурної візитівки

В Дніпропетровській міській раді розглядається питання про зняття з фінансування єдиного професійного молодіжного колективу "Юність Дніпра".

Вокально-хореографічний ансамбль був створений 5 років тому саме як "міський комунальний заклад культури" і його фінансування здійснюється за рахунок міського бюджету.

Однак наразі розглядається питання про закриття колективу з 1 липня 2016р.

Ситуацію прокоментував художній керівник ансамблю Валерій Баскін:

"Так, виявляється тепер ми місту не  потрібні. Таку ідею висловив перший заступник мера Дмитро Погрєбов. Вона виникла на підставі висновків, які зробила бізнес-консультант Погрєбова Олена Заікіна. Вона завітала до нас одного разу, схвально відгукнулася про стан, в якому ми підтримуємо приміщення кінотеатру "Супутник" і все.

Я хочу, щоб ви розуміли - 5 років тому нам надали приміщення кінотеатру - повністю занедбане. Ми його відновили і зараз це є єдиним культурним осередком у районі.

З цього питання я намагався я записатись на прийом до Бориса Філатова - намарно. При тому що я є діючим депутатом Чечелівської (Красногвардійської) райради від партії "УКРОП".

Зараз нас підтримують багато людей. Намагається допомогти заступник мера Олена Молошна, яка курує питання культури. Але надії мало".

Також про волонтерську діяльність творчого колективу розповіла голова БО "Фонд допомоги бійцям та постраждалим в АТО", голова комітету з питань культури та питань релігій Громадської ради при Дніпропетровській ОДА Тамара Мудрак:

"Це єдиний колектив, який жодного разу не відмовив мені при проведенні благодійних концертів для АТОвців. Саме з ними ми організовували перші концерти для дружин загиблих воїнів та поранених бійців. Когось з хлопців артисти навіть власноруч переносили перед концертом до глядацьких місць. Сподіваємось, що у чиновників вистачить мудрості не руйнувати найкращий колектив регіону, який створювався такими зусиллями і такою любов'ю і самопожертвою".

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...