App Store Google Play

16 лютого Дніпропетрощина може залишитися без води: яка причина?

11.02.2016 11:40
16 лютого Дніпропетрощина може залишитися без води: яка причина?

Борги водоканалів за електроенергію можуть залишити мешканців Дніпропетровщини без води. Підприємства водопостачання Дніпропетровщини заборгували більше 700 млн. гривень за електроенергію.

Облдержадміністрація закликає міських голів врегулювати питання. Обленерго попереджає про відключення послуг вже найближчим часом. Таке рішення озвучили на нараді з керівниками найбільших підприємств-боржників та міських голів.

«Ситуація з оплатою за електроенергію на Дніпропетровщині вже надто критична. З нами не розраховуються водоканали. Середній рівень оплати за січень – 11%. При цьому жодних пояснень чи економічних обґрунтувань від боржників ми так і не отримали, – зазначив директор з дистрибуції та збуту електроенергії ДТЕК Енерго Ігор Маслов. – Ми не маємо права безкоштовно надавати послуги. Тому ще чекаємо до 16 лютого. Та якщо ситуація не зміниться – припиняємо електропостачання всім боржникам».

Найбільше за електроенергію завинили КП ДОР «Аульський водовід» – 320 млн. грн., КП «Дніпроводоканал» – 81 млн. грн., КП «Кривбасводоканал» – 59 млн. грн. та КВП ДМР «Міськводоканал» – 18 млн. грн. А це значить, що у разі призупинення їх роботи, мешканці цих міст можуть залишитися без води.

Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман закликав керівників підприємств-боржників та міських голів сплатити рахунки. «Комуністичні часи, коли дзвонив секретар райкому і просив включати чи не виключати електроенергію давно минули. Зараз маємо виключно ринкові стосунки, – наголосив Олег Кужман. – У кожного міста є бюджет і за кожне комунальне підприємство відповідає влада на містах. Тому подбайте про своїх мешканців. Залиште байки про тарифи чи постанови та розрахуйтеся з боргами».

В цілому Дніпропетровська область розраховується за електроенергію на 103,2%. Промислові підприємства сплачують за електроенергію стовідсотково, а також вносять аванс. Авансові платежі перераховують і підприємства сільського господарства. Мешканці регіону також оплачують майже 100% рахунків. Основні неплатники – водоканали. Їх розрахунки за поточне споживання дуже низькі. Мешканці Дніпропетровщини розрахувалися за водопостачання на 95%.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...