App Store Google Play

Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

10.02.2016 08:20
Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

5 лютого суддя Вищого адміністративного суду Н.Пилипчук підписав Ухвалу про адміністративне впровадження до Президента України на підставі позовної заяви народного депутата Віталія Купрія.

"Сьогодні отримав ухвалу Вищого адміністративного суду України якою відкрито провадження щодо протиправної бездіяльності президента Петра Порошенка.

Нагадаю, ще 12 листопада 2015 року мною на адресу Порошенка було направлено поштою депутатське звернення щодо надання інформації про його конфісковане та арештоване майно на території Російської Федерації.

Ця інформація є важливою для всього українського суспільства, оскільки була одним з доказів військової агресії та недружньої поведінки з боку Росії стосовно України, майнових та немайнових прав громадян України.

Сам Петро Порошенко заявляв, що агресор відібрав у нього "Севастопольський морзавод", на якому зараз ремонтуються човни російського Військово-морського флоту. Також у ЗМІ неодноразаво з'являлась інформація про арешт президентської кондитерської фабрики «Рошен» у Ліпецьку.

Станом на 2 лютого 2016 року жодної відповіді щодо розгляду мого депзвернення або офіційного листа про продовження строків його розгляду з обґрунтуванням причин мені не надходило.

Таким чином, вважаю бездіяльність Порошенка протиправною, оскільки він вже більш ніж 84 доби не розглядає та не надає відповідь на моє депутатське звернення. А тим самим приховує інформацію про свої російські активи!", - йдеться у повідомленні.

 
 


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...