App Store Google Play

Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

10.02.2016 08:20
Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

5 лютого суддя Вищого адміністративного суду Н.Пилипчук підписав Ухвалу про адміністративне впровадження до Президента України на підставі позовної заяви народного депутата Віталія Купрія.

"Сьогодні отримав ухвалу Вищого адміністративного суду України якою відкрито провадження щодо протиправної бездіяльності президента Петра Порошенка.

Нагадаю, ще 12 листопада 2015 року мною на адресу Порошенка було направлено поштою депутатське звернення щодо надання інформації про його конфісковане та арештоване майно на території Російської Федерації.

Ця інформація є важливою для всього українського суспільства, оскільки була одним з доказів військової агресії та недружньої поведінки з боку Росії стосовно України, майнових та немайнових прав громадян України.

Сам Петро Порошенко заявляв, що агресор відібрав у нього "Севастопольський морзавод", на якому зараз ремонтуються човни російського Військово-морського флоту. Також у ЗМІ неодноразаво з'являлась інформація про арешт президентської кондитерської фабрики «Рошен» у Ліпецьку.

Станом на 2 лютого 2016 року жодної відповіді щодо розгляду мого депзвернення або офіційного листа про продовження строків його розгляду з обґрунтуванням причин мені не надходило.

Таким чином, вважаю бездіяльність Порошенка протиправною, оскільки він вже більш ніж 84 доби не розглядає та не надає відповідь на моє депутатське звернення. А тим самим приховує інформацію про свої російські активи!", - йдеться у повідомленні.

 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...