App Store Google Play

Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

10.02.2016 08:20
Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

5 лютого суддя Вищого адміністративного суду Н.Пилипчук підписав Ухвалу про адміністративне впровадження до Президента України на підставі позовної заяви народного депутата Віталія Купрія.

"Сьогодні отримав ухвалу Вищого адміністративного суду України якою відкрито провадження щодо протиправної бездіяльності президента Петра Порошенка.

Нагадаю, ще 12 листопада 2015 року мною на адресу Порошенка було направлено поштою депутатське звернення щодо надання інформації про його конфісковане та арештоване майно на території Російської Федерації.

Ця інформація є важливою для всього українського суспільства, оскільки була одним з доказів військової агресії та недружньої поведінки з боку Росії стосовно України, майнових та немайнових прав громадян України.

Сам Петро Порошенко заявляв, що агресор відібрав у нього "Севастопольський морзавод", на якому зараз ремонтуються човни російського Військово-морського флоту. Також у ЗМІ неодноразаво з'являлась інформація про арешт президентської кондитерської фабрики «Рошен» у Ліпецьку.

Станом на 2 лютого 2016 року жодної відповіді щодо розгляду мого депзвернення або офіційного листа про продовження строків його розгляду з обґрунтуванням причин мені не надходило.

Таким чином, вважаю бездіяльність Порошенка протиправною, оскільки він вже більш ніж 84 доби не розглядає та не надає відповідь на моє депутатське звернення. А тим самим приховує інформацію про свої російські активи!", - йдеться у повідомленні.

 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...