App Store Google Play

Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

10.02.2016 08:20
Вищий адмінсуд відкрив провадження проти Порошенка за приховування ним інформації про свої російські активи

5 лютого суддя Вищого адміністративного суду Н.Пилипчук підписав Ухвалу про адміністративне впровадження до Президента України на підставі позовної заяви народного депутата Віталія Купрія.

"Сьогодні отримав ухвалу Вищого адміністративного суду України якою відкрито провадження щодо протиправної бездіяльності президента Петра Порошенка.

Нагадаю, ще 12 листопада 2015 року мною на адресу Порошенка було направлено поштою депутатське звернення щодо надання інформації про його конфісковане та арештоване майно на території Російської Федерації.

Ця інформація є важливою для всього українського суспільства, оскільки була одним з доказів військової агресії та недружньої поведінки з боку Росії стосовно України, майнових та немайнових прав громадян України.

Сам Петро Порошенко заявляв, що агресор відібрав у нього "Севастопольський морзавод", на якому зараз ремонтуються човни російського Військово-морського флоту. Також у ЗМІ неодноразаво з'являлась інформація про арешт президентської кондитерської фабрики «Рошен» у Ліпецьку.

Станом на 2 лютого 2016 року жодної відповіді щодо розгляду мого депзвернення або офіційного листа про продовження строків його розгляду з обґрунтуванням причин мені не надходило.

Таким чином, вважаю бездіяльність Порошенка протиправною, оскільки він вже більш ніж 84 доби не розглядає та не надає відповідь на моє депутатське звернення. А тим самим приховує інформацію про свої російські активи!", - йдеться у повідомленні.

 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...