App Store Google Play

Учасники АТО можуть пройти безкоштовний курс психореабілітації

10.02.2016 12:40
Учасники АТО можуть пройти безкоштовний курс психореабілітації

Сьогодні в бійців АТО Дніпропетровщини є можливість пройти курс психореабілітації у санаторіях Харківської, Одеської, Київської та Чернігівської областей.

Після фронту АТОшники можуть відпочити й оздоровитися. Повоєнна адаптація – у санаторіях України. Там сьогодні бійці можуть пройти оздоровчий курс психологічної реабілітації. Наразі є більше сотні направлень. Про це повідомили в Центрі допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

Сьогодні в бійців АТО є можливість пройти курс психореабілітації у санаторіях Харківської, Одеської, Київської та Чернігівської областей.

Оздоровлення проходить за спеціальною тренінговою програмою. У ній – індивідуальні та групові бесіди, психологічна діагностика, консультації та терапія. Також на бійців чекають екскурсії, релаксації й концерти. Військовим відновлюватимуть сили мінеральною водою, грязелікуванням, масажем, фізпроцедурами, ваннами та лікувальною фізкультурою.

Аби відправитися на відпочинок, не треба проходити медкомісію і збирати безліч документів. Достатньо завітати до управління соцзахисту за місцем прописки чи фактичного проживання. При собі слід мати копію та оригінал посвідчення учасника бойових дій (чи інваліда війни). Плюс знадобиться довідка, яка підтверджує безпосередню участь в АТО.

Про оздоровчу програму для демобілізованих можна дізнатися в Центрі допомоги бійцям АТО та членам їх сімей при ОДА. Адреса Центру: Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1 (1-й поверх), телефон – (056) 742-86-62. Філії Центру діють у 22-х районах області.

Також можна звертатися в департамент соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА за тел.: (0562) 68-44-34.

Кожний учасник АТО має право отримати путівку на санаторно-курортне лікування та направлення на психологічну реабілітацію. У минулому році у здравницях України відпочила майже тисяча демобілізованих Дніпропетровщини. Оздоровлення безкоштовне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...