App Store Google Play

У Дніпрі міжнародна компанія Gconnect залишилася без приміщення

10.02.2016 12:20
У Дніпрі міжнародна компанія Gconnect залишилася без приміщення

31 січня за адресою площа Соборна 10 стався рейдерський захват будівлі, де працює міжнародна компанія Gconnect. Про це стало відомо на прес-конференції у «ДНІПРО-ПОСТ».

За інформацією власника споруди та земельної ділянки, підприємця Станіслава Снежковського, 17 озброєних осіб у військовій формі увірвалися на територію. Погрожуючи охоронцю, забрали у нього усі ключі та змусили покинути будівлю.

«Вже наступного дня навколо споруди була залізна огорожа. На будь-який контакт ці люди не йдуть, спілкуватися не бажають», - зазначив він.

Швейцарський інвестор, бізнесмен у сфері інформаційних технологій Крістіан Вольбір таким станом речей не задоволений, бо вкласти у дніпропетровський філіал компанії Gconnect планувалося один мільйон доларів.

«Ми співпрацює з видавництвами, страховими компаніями у всьому світі. До Україні я маю особливу любов. І ця ситуація збила з пантелику усіх. Тому ми тепер роздумуємо чи вкладати гроші в цю справу у вашій країні», - зазначив Вольбір.

Експерт в області IT-аутсорсінгу та автор наукових досліджень інвестиційного потенціалу України Віталій Осадчий впевнений, що Україна має великий потенціал у розвитку IT-технологій. Однак для цього повинен бути благоприємний інвестиційний клімат.

«Зараз наша країна має інвестицій у сфері IT лише на 4,5 млрд доларів, у майбутньому ця цифра може бути більшою мінімум у п’ять разів. Потрібно тільки на це працювати», - розповів він.

На сьогодні у зв’язву з фактом захвату порушено кримінальну справу. На завтра призначене перше судове засідання. Однак реакція правоохоронних органів на заяву була ніякою – на місце злочину ніхто не приїхав та з «загарбниками» не спілкувався. Розглядати даний інцидент потрібно як ласий шматок землі у центрі міста, а не як перешкоджання впровадженню міжнародних інвестицій у Дніпропетровськ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...