App Store Google Play

У Дніпрі міжнародна компанія Gconnect залишилася без приміщення

10.02.2016 12:20
У Дніпрі міжнародна компанія Gconnect залишилася без приміщення

31 січня за адресою площа Соборна 10 стався рейдерський захват будівлі, де працює міжнародна компанія Gconnect. Про це стало відомо на прес-конференції у «ДНІПРО-ПОСТ».

За інформацією власника споруди та земельної ділянки, підприємця Станіслава Снежковського, 17 озброєних осіб у військовій формі увірвалися на територію. Погрожуючи охоронцю, забрали у нього усі ключі та змусили покинути будівлю.

«Вже наступного дня навколо споруди була залізна огорожа. На будь-який контакт ці люди не йдуть, спілкуватися не бажають», - зазначив він.

Швейцарський інвестор, бізнесмен у сфері інформаційних технологій Крістіан Вольбір таким станом речей не задоволений, бо вкласти у дніпропетровський філіал компанії Gconnect планувалося один мільйон доларів.

«Ми співпрацює з видавництвами, страховими компаніями у всьому світі. До Україні я маю особливу любов. І ця ситуація збила з пантелику усіх. Тому ми тепер роздумуємо чи вкладати гроші в цю справу у вашій країні», - зазначив Вольбір.

Експерт в області IT-аутсорсінгу та автор наукових досліджень інвестиційного потенціалу України Віталій Осадчий впевнений, що Україна має великий потенціал у розвитку IT-технологій. Однак для цього повинен бути благоприємний інвестиційний клімат.

«Зараз наша країна має інвестицій у сфері IT лише на 4,5 млрд доларів, у майбутньому ця цифра може бути більшою мінімум у п’ять разів. Потрібно тільки на це працювати», - розповів він.

На сьогодні у зв’язву з фактом захвату порушено кримінальну справу. На завтра призначене перше судове засідання. Однак реакція правоохоронних органів на заяву була ніякою – на місце злочину ніхто не приїхав та з «загарбниками» не спілкувався. Розглядати даний інцидент потрібно як ласий шматок землі у центрі міста, а не як перешкоджання впровадженню міжнародних інвестицій у Дніпропетровськ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...