App Store Google Play

Цигарками і горілкою дніпропетровські транспортники забезпечують рентабельність буфетів

10.02.2016 09:00
Цигарками і горілкою дніпропетровські транспортники забезпечують рентабельність буфетів

Керівники КП «Дніпропетровський електротранспорт» роз’яснили ситуацію щодо закупівель продуктів харчування, акцизної групи товарів підприємством через систему електронних закупівель «Prozorro».

Продукти харчування закупаються через «Prozorro» для столових та буфетів «Дніпропетровського електротранспорту», а для буфетів ще й товари акцизної групи (тютюн, алкоголь). В наявності є всі дозвільні документи для розповсюдження акцизних товарів у буфетах за адресами: вул. Войцеховича, 106, вул. Холодильна, 2 та у буфеті турбази підприємства «Ялинка» у сел. Новоселівка (вул. Лісова, 16). Про це під час прес-конференції повідомив в.о. директора комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» Володимир Легкий.

Керівник підприємства зауважив, що закупівля всіх продуктів, у тому числі акцизної групи товарів для буфетів є повністю законною.

«Для того, щоб столові підприємства були самоокупними, відкрито буфети, в яких дозволено продаж тютюну та алкоголю. Підкреслюю, що ці буфети працюють не на території наших диспетчерських пунктів. По суті, за рахунок націнок на продажі зазначених товарів у буфетах, столові виходять на свою рентабельність. Харчі, тютюн та алкоголь закупають не за кошти міського бюджету, а виключно за кошти з товарообігу столових та буфетів підприємства», - зазначив Володимир Легкий.

При цьому він наголосив, що продаж сигарет та алкоголю на території столових підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» суворо заборонено. За словами Володимира Легкого, на сьогодні в електронних закупках «Prozorro» знаходяться заявки підприємства на закупівлю продуктів харчування на суму близько 500 тисяч гривень. Заявку на акцизну групу товарів знято через допущення помилки у розрахунках. Подальше придбання зазначених товарів буде здійснено згідно з чинним законодавством, - додав в.о. директора підприємства.

Однак активіст "Громадського контролю" Максим Мельник повідомив, що станом на 9 лютого предмет тендеру КП був значно скорочений і ще до початку торгів сума закупки знизилась на 195 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...