App Store Google Play

Цигарками і горілкою дніпропетровські транспортники забезпечують рентабельність буфетів

10.02.2016 09:00
Цигарками і горілкою дніпропетровські транспортники забезпечують рентабельність буфетів

Керівники КП «Дніпропетровський електротранспорт» роз’яснили ситуацію щодо закупівель продуктів харчування, акцизної групи товарів підприємством через систему електронних закупівель «Prozorro».

Продукти харчування закупаються через «Prozorro» для столових та буфетів «Дніпропетровського електротранспорту», а для буфетів ще й товари акцизної групи (тютюн, алкоголь). В наявності є всі дозвільні документи для розповсюдження акцизних товарів у буфетах за адресами: вул. Войцеховича, 106, вул. Холодильна, 2 та у буфеті турбази підприємства «Ялинка» у сел. Новоселівка (вул. Лісова, 16). Про це під час прес-конференції повідомив в.о. директора комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» Володимир Легкий.

Керівник підприємства зауважив, що закупівля всіх продуктів, у тому числі акцизної групи товарів для буфетів є повністю законною.

«Для того, щоб столові підприємства були самоокупними, відкрито буфети, в яких дозволено продаж тютюну та алкоголю. Підкреслюю, що ці буфети працюють не на території наших диспетчерських пунктів. По суті, за рахунок націнок на продажі зазначених товарів у буфетах, столові виходять на свою рентабельність. Харчі, тютюн та алкоголь закупають не за кошти міського бюджету, а виключно за кошти з товарообігу столових та буфетів підприємства», - зазначив Володимир Легкий.

При цьому він наголосив, що продаж сигарет та алкоголю на території столових підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» суворо заборонено. За словами Володимира Легкого, на сьогодні в електронних закупках «Prozorro» знаходяться заявки підприємства на закупівлю продуктів харчування на суму близько 500 тисяч гривень. Заявку на акцизну групу товарів знято через допущення помилки у розрахунках. Подальше придбання зазначених товарів буде здійснено згідно з чинним законодавством, - додав в.о. директора підприємства.

Однак активіст "Громадського контролю" Максим Мельник повідомив, що станом на 9 лютого предмет тендеру КП був значно скорочений і ще до початку торгів сума закупки знизилась на 195 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...