App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА – серед лідерів з онлайн торгів

09.02.2016 14:40
Дніпропетровська ОДА – серед лідерів з онлайн торгів

Більше 3 тисяч закупівель зареєструвала Дніпропетровська ОДА в режимі онлайн. І за цим показником увійшла до трійки лідерів серед держструктур України, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА в режимі онлайн уклала більше 3 тисяч замовлень на товари та послуги. Їх загальна вартість – майже 85 млн. грн. Більше половини з них вже завершені. Департамент освіти та науки ОДА завдяки Prozorro вже зекономив 3,6 млн. грн., департамент охорони здоров’я – 1,8 млн. грн., департамент соціального захисту – 1 млн. грн.

«Дніпропетровська ОДА завдяки електронним закупівлям заощадила 8,6 млн. грн. бюджетних коштів. І це лише за півроку. Наразі зареєстровано більше 3 тис. торгів. Планова економія по ним – більше 10 млн. грн. До кінця року очікуємо ще більше», - зазначив Валентин Резніченко.

За статистикою, яку збирає сама система Prozorro, Дніпропетровська ОДА на 3 місці за кількістю проведених торгів. Після Міністерства інфраструктури України та Київської міської державної адміністрації.

Загалом на Дніпропетровщині в ProZorro зареєстровано 7,84 тисячі лотів на 288 мільйонів гривень. Планова економія від цих торгів - майже 27 мільйонів гривень. Уже завершено 2,73 тисячі закупівель, що заощадили більше 14 мільйонів гривень.

ProZorro - це система електронних торгів. Вони проходять в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа і за якою ціною придбала товари або послуги. ProZorro - відмінний спосіб боротьби з корупцією у державних закупівлях. За розпорядженням очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...