App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА – серед лідерів з онлайн торгів

09.02.2016 14:40
Дніпропетровська ОДА – серед лідерів з онлайн торгів

Більше 3 тисяч закупівель зареєструвала Дніпропетровська ОДА в режимі онлайн. І за цим показником увійшла до трійки лідерів серед держструктур України, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА в режимі онлайн уклала більше 3 тисяч замовлень на товари та послуги. Їх загальна вартість – майже 85 млн. грн. Більше половини з них вже завершені. Департамент освіти та науки ОДА завдяки Prozorro вже зекономив 3,6 млн. грн., департамент охорони здоров’я – 1,8 млн. грн., департамент соціального захисту – 1 млн. грн.

«Дніпропетровська ОДА завдяки електронним закупівлям заощадила 8,6 млн. грн. бюджетних коштів. І це лише за півроку. Наразі зареєстровано більше 3 тис. торгів. Планова економія по ним – більше 10 млн. грн. До кінця року очікуємо ще більше», - зазначив Валентин Резніченко.

За статистикою, яку збирає сама система Prozorro, Дніпропетровська ОДА на 3 місці за кількістю проведених торгів. Після Міністерства інфраструктури України та Київської міської державної адміністрації.

Загалом на Дніпропетровщині в ProZorro зареєстровано 7,84 тисячі лотів на 288 мільйонів гривень. Планова економія від цих торгів - майже 27 мільйонів гривень. Уже завершено 2,73 тисячі закупівель, що заощадили більше 14 мільйонів гривень.

ProZorro - це система електронних торгів. Вони проходять в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа і за якою ціною придбала товари або послуги. ProZorro - відмінний спосіб боротьби з корупцією у державних закупівлях. За розпорядженням очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...