App Store Google Play

Громадськість проінспектувала міжнародний аеропорт Кривого Рогу, на який в бюджеті передбачено 50 млн грн

08.02.2016 10:05
Громадськість проінспектувала міжнародний аеропорт Кривого Рогу, на який в бюджеті передбачено 50 млн грн

У 2016р. в бюджеті Кривого Рогу передбачено видатки у розмірі 50 млн грн на утримання відповідного комунального підприємства. Куди підуть ці гроші зацікавились громадські активісти міста.

"Разом з Наталією Шишка, Андрій НемченкоЮрий Милобог відвідали КП"Міжнародний аеропорт Кривий ріг" з надією побачити як функціонує комунальне підприємство, утримання якого коштуватиме громаді у 2016році понад 50 млн.грн.

Аеропорт нас зустрів тихим розміреним життям,зачиненими дверима та дуже здивованим персоналом. Директор нажаль був вихідний. Мила жіночка після тривалих дзвінків керівництву, нарешті виписала всім нам перепустки до терміналу, куди вхід клієнтам аеропорту апріорі повинен бути відкритий.

Надалі приводжу короткий фотозвіт про відсутність однієї кафелини по центру у вбиральні міжнародного аеропорту, невідомої труби спадаючої зі стелі та сумно звисаючого незакріпленого світильника в одному із приміщень. В залі прильоту дуже низька температура, нижча ніж на вулиці. Приміщення поки не опалюється хоча директор аеропорту звітував на комісіі по ЖКГ, що система енергозберігаючого опалення працює вночі, щоб було дешевше та щоб не допустити руйнування приміщення. Приводив порівняльні цифри ефективності опалення. Годинник в залі показував 23.39 хоча фактично було близько 14.00.

Далі нам показали приміщення, де знаходиться ветсанітарна служба. Люди зігрівають ся саморобним обігрівачем, цілі фрагменти підвісної стелі відсутні, всіх вітає банер уже більше як десять років неіснуючого банку"Аваль".

На території аеропорту знаходиться підприємство, яке виконує планові технічні обслуговування літаків.На даний момент-це два Іл-76.

Що хочу сказати від себе. Напевно,що такому великому місту, як Кривий Ріг для подальшого економічного розвитку потрібен аеропорт. Та для цього потрібно виробити його стратегію розвитку. Або це пошук приватного інвестора на умовах громади міста з контрольним пакетом у комунальній власності. Або це чітка інвестиційна програма з гарантованою кількістю рейсів, щоб вивести КП хоча б до точки беззбитковості. Тоді для цього потрібен ефективний менеджер, який маючи більше ста людей в підпорядкуванні спроможеться не тільки закріпити світильник, щоб не впав нікому на голову, зняти карти зі стелі в підсобних приміщеннях та докласти пустуючі отвори в залі прийому, а й знайти авіакомпанії, які будуть здійснювати регулярні та чартерні рейси. І повірте мені,що таких людей навіть в нашому місті знайдеться достатньо. На комісії по ЖКГ будемо ставити питання про проведення аудиту цільового використання коштів за останні три роки", - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Юрій Цюпа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...