App Store Google Play

Громадськість проінспектувала міжнародний аеропорт Кривого Рогу, на який в бюджеті передбачено 50 млн грн

08.02.2016 10:05
Громадськість проінспектувала міжнародний аеропорт Кривого Рогу, на який в бюджеті передбачено 50 млн грн

У 2016р. в бюджеті Кривого Рогу передбачено видатки у розмірі 50 млн грн на утримання відповідного комунального підприємства. Куди підуть ці гроші зацікавились громадські активісти міста.

"Разом з Наталією Шишка, Андрій НемченкоЮрий Милобог відвідали КП"Міжнародний аеропорт Кривий ріг" з надією побачити як функціонує комунальне підприємство, утримання якого коштуватиме громаді у 2016році понад 50 млн.грн.

Аеропорт нас зустрів тихим розміреним життям,зачиненими дверима та дуже здивованим персоналом. Директор нажаль був вихідний. Мила жіночка після тривалих дзвінків керівництву, нарешті виписала всім нам перепустки до терміналу, куди вхід клієнтам аеропорту апріорі повинен бути відкритий.

Надалі приводжу короткий фотозвіт про відсутність однієї кафелини по центру у вбиральні міжнародного аеропорту, невідомої труби спадаючої зі стелі та сумно звисаючого незакріпленого світильника в одному із приміщень. В залі прильоту дуже низька температура, нижча ніж на вулиці. Приміщення поки не опалюється хоча директор аеропорту звітував на комісіі по ЖКГ, що система енергозберігаючого опалення працює вночі, щоб було дешевше та щоб не допустити руйнування приміщення. Приводив порівняльні цифри ефективності опалення. Годинник в залі показував 23.39 хоча фактично було близько 14.00.

Далі нам показали приміщення, де знаходиться ветсанітарна служба. Люди зігрівають ся саморобним обігрівачем, цілі фрагменти підвісної стелі відсутні, всіх вітає банер уже більше як десять років неіснуючого банку"Аваль".

На території аеропорту знаходиться підприємство, яке виконує планові технічні обслуговування літаків.На даний момент-це два Іл-76.

Що хочу сказати від себе. Напевно,що такому великому місту, як Кривий Ріг для подальшого економічного розвитку потрібен аеропорт. Та для цього потрібно виробити його стратегію розвитку. Або це пошук приватного інвестора на умовах громади міста з контрольним пакетом у комунальній власності. Або це чітка інвестиційна програма з гарантованою кількістю рейсів, щоб вивести КП хоча б до точки беззбитковості. Тоді для цього потрібен ефективний менеджер, який маючи більше ста людей в підпорядкуванні спроможеться не тільки закріпити світильник, щоб не впав нікому на голову, зняти карти зі стелі в підсобних приміщеннях та докласти пустуючі отвори в залі прийому, а й знайти авіакомпанії, які будуть здійснювати регулярні та чартерні рейси. І повірте мені,що таких людей навіть в нашому місті знайдеться достатньо. На комісії по ЖКГ будемо ставити питання про проведення аудиту цільового використання коштів за останні три роки", - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Юрій Цюпа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...