App Store Google Play

Догляд кладовищ Кривого Рогу від монополіста здорожчав на 18%

07.02.2016 10:20
Догляд кладовищ Кривого Рогу від монополіста здорожчав на 18%

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 1 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Стикс Компані» про утримання кладовищ за 4,76 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На 2016 рік замовили догляд за братськими могилами, зрізування сухих гілок, розкряжування повалених дерев, косіння трави, підмітання, очищення від снігу, перевезення сміття.

Послуги на 2015 рік від цієї ж фірми коштували 3,92 млн грн., тобто на 18% дешевше.

Як і раніше, єдиним конкурентом було КП «Дніпродзержинський спецкомбінат».

Першозасновниками «Стикс компані» були Ігор Козаченко та Дмитро Ляшок. Згодом фірму переписали на Олену Варич та ТОВ «Центр техніко-економічних досліджень». У свою чергу засновниками цієї компанії є Наталя Кламбоцька та аудиторська фірма «Форум» киянок Надії Круглої та Олени Грудницької.

Нині власниками «Стикс компані» є Дмитро Ружин та Юрій Варич.

Фірма з 2012 року фактично монополізувала тендери на утримання криворізьких кладовищ. Відтоді вона отримала таких підрядів на 19,12 млн грн.

Після її входження на ринок ритуальних послуг міста, низка місцевих підприємців підписали звернення до тодішнього президента Віктора Януковича. В ньому йшлось про те, що тарифи на похорони зросли вдвічі-втричі. Підприємці повідомили, що за «Стикс компані» та низкою інших компаній, які зайняли ринок ритуальних послуг, стоїть директор КП «Ритуал Сервис Плюс» Арсен Пошнакян (з березня 2014 року – колишній).

Першозасновник «Стикс компані» Дмитро Ляшок відомий як партнер Пошнакяна по ТОВ «С.А.Д.».

Після Пошнакяна керівником «Ритуал Сервис Плюс» став Василь Женило.

За його директорства у серпні 2014 року прокурор Кривого Рогу повідомила про випадки самовільного захоплення посадовими особами комунального підприємства ділянок під поховання.

Відтоді до лютого 2015 року сімох доглядачів 13 кладовищ засудили за шахрайство або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, ще одного звільнили на поруки колективу. Хоча в повідомленнях правоохоронців йшлося про керівництво підприємства, вироків щодо нього в судовому реєстрі немає.

У держреєстрі з квітня 2015 року керівником КП «Ритуал Сервис Плюс» записаний заступник Женила – Ігор Шиятий.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...