App Store Google Play

Догляд кладовищ Кривого Рогу від монополіста здорожчав на 18%

07.02.2016 10:20
Догляд кладовищ Кривого Рогу від монополіста здорожчав на 18%

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 1 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Стикс Компані» про утримання кладовищ за 4,76 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На 2016 рік замовили догляд за братськими могилами, зрізування сухих гілок, розкряжування повалених дерев, косіння трави, підмітання, очищення від снігу, перевезення сміття.

Послуги на 2015 рік від цієї ж фірми коштували 3,92 млн грн., тобто на 18% дешевше.

Як і раніше, єдиним конкурентом було КП «Дніпродзержинський спецкомбінат».

Першозасновниками «Стикс компані» були Ігор Козаченко та Дмитро Ляшок. Згодом фірму переписали на Олену Варич та ТОВ «Центр техніко-економічних досліджень». У свою чергу засновниками цієї компанії є Наталя Кламбоцька та аудиторська фірма «Форум» киянок Надії Круглої та Олени Грудницької.

Нині власниками «Стикс компані» є Дмитро Ружин та Юрій Варич.

Фірма з 2012 року фактично монополізувала тендери на утримання криворізьких кладовищ. Відтоді вона отримала таких підрядів на 19,12 млн грн.

Після її входження на ринок ритуальних послуг міста, низка місцевих підприємців підписали звернення до тодішнього президента Віктора Януковича. В ньому йшлось про те, що тарифи на похорони зросли вдвічі-втричі. Підприємці повідомили, що за «Стикс компані» та низкою інших компаній, які зайняли ринок ритуальних послуг, стоїть директор КП «Ритуал Сервис Плюс» Арсен Пошнакян (з березня 2014 року – колишній).

Першозасновник «Стикс компані» Дмитро Ляшок відомий як партнер Пошнакяна по ТОВ «С.А.Д.».

Після Пошнакяна керівником «Ритуал Сервис Плюс» став Василь Женило.

За його директорства у серпні 2014 року прокурор Кривого Рогу повідомила про випадки самовільного захоплення посадовими особами комунального підприємства ділянок під поховання.

Відтоді до лютого 2015 року сімох доглядачів 13 кладовищ засудили за шахрайство або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, ще одного звільнили на поруки колективу. Хоча в повідомленнях правоохоронців йшлося про керівництво підприємства, вироків щодо нього в судовому реєстрі немає.

У держреєстрі з квітня 2015 року керівником КП «Ритуал Сервис Плюс» записаний заступник Женила – Ігор Шиятий.

Наші ГрошіHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...