App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА дасть своєму улюбленцю 34 мільйони на водогін у Просяній

07.02.2016 12:00
Дніпропетровська ОДА дасть своєму улюбленцю 34 мільйони на водогін у Просяній

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 29 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Укрбудремонттехнологія» підключення водозабору за 34,36 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Межівський водозабір підключать до водогону «Балка Широка» у смт. Просяна Покровського р-ну Дніпропетровської обл.

Згідно протоколу розкриття, фірма виконає роботи за чотири місяці. Разом із тим, у тендерній документацій вказано строк виконання – кінець 2016 року, а в оголошенні про результати закупівлі – кінець 2017 року.

Конкурентами були ТОВ «Ліко-Енерго», ПП «Універсалгазбуд», ТОВ «Буд-Бізнес» і ПП «Альянс 8» із дорожчими заявками та довшим строком виконання.

Засновниками «Укрбудремонттехнології» є Юрій Марченко та Василь Сущенко. Керівником фірми-переможця є Володимир Кухта, який володіє ТОВ «Стройтек Груп».

У 2010 році «Укрбудремонттехнологія» отримала два підряди ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на 3,25 млн грн.

Крім того, у 2012 році фірма без конкурсу отримала підряд комбінату на заміну шпал на залізничному шляху Смолінської шахти. Влітку 2014 року «СхідГЗК» намагався стягнути з фірми 60 тис грн., на які вона нібито завищила вартість цих робіт. Однак суд не задовольнив позов, оскільки комбінат підписав акти приймання робіт і не повідомляв підряднику ні про які недоліки.

«Укрбудремонттехнологія» знову почала перемагати на тендерах у липні 2015 року й відтоді виграла їх на 48,16 млн грн. – виключно в нинішнього замовника.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...