App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА дасть своєму улюбленцю 34 мільйони на водогін у Просяній

07.02.2016 12:00
Дніпропетровська ОДА дасть своєму улюбленцю 34 мільйони на водогін у Просяній

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 29 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Укрбудремонттехнологія» підключення водозабору за 34,36 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Межівський водозабір підключать до водогону «Балка Широка» у смт. Просяна Покровського р-ну Дніпропетровської обл.

Згідно протоколу розкриття, фірма виконає роботи за чотири місяці. Разом із тим, у тендерній документацій вказано строк виконання – кінець 2016 року, а в оголошенні про результати закупівлі – кінець 2017 року.

Конкурентами були ТОВ «Ліко-Енерго», ПП «Універсалгазбуд», ТОВ «Буд-Бізнес» і ПП «Альянс 8» із дорожчими заявками та довшим строком виконання.

Засновниками «Укрбудремонттехнології» є Юрій Марченко та Василь Сущенко. Керівником фірми-переможця є Володимир Кухта, який володіє ТОВ «Стройтек Груп».

У 2010 році «Укрбудремонттехнологія» отримала два підряди ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на 3,25 млн грн.

Крім того, у 2012 році фірма без конкурсу отримала підряд комбінату на заміну шпал на залізничному шляху Смолінської шахти. Влітку 2014 року «СхідГЗК» намагався стягнути з фірми 60 тис грн., на які вона нібито завищила вартість цих робіт. Однак суд не задовольнив позов, оскільки комбінат підписав акти приймання робіт і не повідомляв підряднику ні про які недоліки.

«Укрбудремонттехнологія» знову почала перемагати на тендерах у липні 2015 року й відтоді виграла їх на 48,16 млн грн. – виключно в нинішнього замовника.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...