App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА дасть своєму улюбленцю 34 мільйони на водогін у Просяній

07.02.2016 12:00
Дніпропетровська ОДА дасть своєму улюбленцю 34 мільйони на водогін у Просяній

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 29 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Укрбудремонттехнологія» підключення водозабору за 34,36 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Межівський водозабір підключать до водогону «Балка Широка» у смт. Просяна Покровського р-ну Дніпропетровської обл.

Згідно протоколу розкриття, фірма виконає роботи за чотири місяці. Разом із тим, у тендерній документацій вказано строк виконання – кінець 2016 року, а в оголошенні про результати закупівлі – кінець 2017 року.

Конкурентами були ТОВ «Ліко-Енерго», ПП «Універсалгазбуд», ТОВ «Буд-Бізнес» і ПП «Альянс 8» із дорожчими заявками та довшим строком виконання.

Засновниками «Укрбудремонттехнології» є Юрій Марченко та Василь Сущенко. Керівником фірми-переможця є Володимир Кухта, який володіє ТОВ «Стройтек Груп».

У 2010 році «Укрбудремонттехнологія» отримала два підряди ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на 3,25 млн грн.

Крім того, у 2012 році фірма без конкурсу отримала підряд комбінату на заміну шпал на залізничному шляху Смолінської шахти. Влітку 2014 року «СхідГЗК» намагався стягнути з фірми 60 тис грн., на які вона нібито завищила вартість цих робіт. Однак суд не задовольнив позов, оскільки комбінат підписав акти приймання робіт і не повідомляв підряднику ні про які недоліки.

«Укрбудремонттехнологія» знову почала перемагати на тендерах у липні 2015 року й відтоді виграла їх на 48,16 млн грн. – виключно в нинішнього замовника.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...