App Store Google Play

У Дніпропетровську міськрада роздає квартири АТОшникам, а гуртожитки мешканцям

05.02.2016 11:50
У Дніпропетровську міськрада роздає квартири АТОшникам, а гуртожитки мешканцям

Коштом міського та державного бюджетів придбано чотири квартири, зокрема, однокімнатну квартиру для матері загиблого бійця Тетяни Серебрякової, однокімнатну квартиру для дружини загиблого учасника АТО Надії Толкіної, однокімнатну квартиру для матері загиблих воїнів Світлани Лащенко, а також однокімнатну квартиру інваліду ІІ групи Володимиру Крутолєвічу. 

Окрім того, рішенням виконавчого комітету затверджено витяги із списку на надання 9 квартир в будинку № 19 по просп. Миру сім'ям військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Це житло придбано коштом Міністерства Оборони України. Двокімнатні квартири у будинку за зазначеною адресою отримали: Бахур Оксана, Манулова Катерина, Люшенко Ольга, Лавренко Світлана, Жукова Юлія, Андреєнко Леонід, Губа Світлана, Гладкова Ольга, Куденчук Леся.

Також у Дніпропетровську для учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих працює Програма підтримки «Родина героя» на 2014 – 2019 роки. Нею передбачено надання адресної матеріальної допомоги на оздоровлення та реабілітацію особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Згідно з медичними показниками у 2015 році кошти на оздоровлення та реабілітацію отримали 767 осіб на загальну суму понад 4 мільйони гривень. Цього року на зазначені цілі у міському бюджеті теж будуть закладені кошти.

Водночас, як йдеться в повідомленні прес-служби міської ради, 42 кімнати у різних гуртожитках міста передано у власність громадян. Таке рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради.

Отже кімнати у гуртожитках у свою власність отримали цього разу загалом близько 90 мешканців нашого міста. Загалом за інформацією управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради, на сьогодні у 76 гуртожитках комунальної власності, у яких дозволена приватизація житлових приміщень, приватизовано понад 600 кімнат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...