App Store Google Play

У Дніпропетровську міськрада роздає квартири АТОшникам, а гуртожитки мешканцям

05.02.2016 11:50
У Дніпропетровську міськрада роздає квартири АТОшникам, а гуртожитки мешканцям

Коштом міського та державного бюджетів придбано чотири квартири, зокрема, однокімнатну квартиру для матері загиблого бійця Тетяни Серебрякової, однокімнатну квартиру для дружини загиблого учасника АТО Надії Толкіної, однокімнатну квартиру для матері загиблих воїнів Світлани Лащенко, а також однокімнатну квартиру інваліду ІІ групи Володимиру Крутолєвічу. 

Окрім того, рішенням виконавчого комітету затверджено витяги із списку на надання 9 квартир в будинку № 19 по просп. Миру сім'ям військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Це житло придбано коштом Міністерства Оборони України. Двокімнатні квартири у будинку за зазначеною адресою отримали: Бахур Оксана, Манулова Катерина, Люшенко Ольга, Лавренко Світлана, Жукова Юлія, Андреєнко Леонід, Губа Світлана, Гладкова Ольга, Куденчук Леся.

Також у Дніпропетровську для учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих працює Програма підтримки «Родина героя» на 2014 – 2019 роки. Нею передбачено надання адресної матеріальної допомоги на оздоровлення та реабілітацію особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Згідно з медичними показниками у 2015 році кошти на оздоровлення та реабілітацію отримали 767 осіб на загальну суму понад 4 мільйони гривень. Цього року на зазначені цілі у міському бюджеті теж будуть закладені кошти.

Водночас, як йдеться в повідомленні прес-служби міської ради, 42 кімнати у різних гуртожитках міста передано у власність громадян. Таке рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради.

Отже кімнати у гуртожитках у свою власність отримали цього разу загалом близько 90 мешканців нашого міста. Загалом за інформацією управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради, на сьогодні у 76 гуртожитках комунальної власності, у яких дозволена приватизація житлових приміщень, приватизовано понад 600 кімнат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...