App Store Google Play

Привокзальну площу очікує масштабне оновлення

05.02.2016 17:40
Привокзальну площу очікує масштабне оновлення

Для візитівки міста готують комплексну реконструкцію. У програмі мінімум – часткові ремонти найбільш пошкоджених зон. Максимум – комплексне оновлення самої плащі та прилеглих до неї територій, яке планують розпочати вже влітку цього року. Як мешканці міста зможуть долучитися до цих процесів і які роботи розпочнуть вже цими вихідними – про це в ході спільної прес-конференції розповів в.о. заступника мера Михайло Лисенко.

«Глобальна програма, яку ми хочемо реалізувати в цьому році – реконструкція самої Привокзальної площі і доріг, що ведуть до автовокзалу і в бік самої площі. Ми також приведемо до ладу зону парковки. Там встановлять нормальне огородження» - розповів Михайло Лисенко.

Як має виглядати площа біля вокзалу – ескізи розроблятимуть архітектори та дизайнери Дніпропетровська. Після цього у міськраді відберуть близько 10 найбільш вдалих ескізів. Їх опублікують на сайті мерії, де дніпропетровці зможуть проголосувати за вподобану пропозицію.

За його словами, масштабну реконструкцію розпочнуть не раніше липня 2016 року. У програмі також ремонт фасадів прилеглих будівель.

Михайло Лисенко також додав, що основна концепція майбутнього оновлення площі – це відкритий майданчик, де людям буде зручно та приємно відпочити.

Реалізацію програми мінімум розпочнуть вже цими вихідними. На Привокзальній площі проведуть дефектовку – визначать пошкоджені частини тротуарів, більшість з ділянок яких постраждала внаслідок незаконної установки МАФів. Уже з понеділка комунальні служби почнуть наводити лад на Привокзальній площі. Михайло Лисенко каже – основне джерело сміття на площі – стихійна торгівля.

Боротьбу з цим явищем вже розпочала команда Бориса Філатова.

«Ми хочемо направити роботу тимчасових споруд до законного русла. У місті близько 4,5 тис. МАФів. З них лише 900 мають договори на оренду об’єктів благоустрою. Ще близько 50 мають паспорти прив’язки. Цього тижня в ході дводенного рейду власники 81 кіоску отримали спеціальні приписи. Власники МАФів мають тиждень, аби самостійно прибрати кіоски. У разі невиконання, ми проведемо демонтаж силами нашого управління», - повідомив в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитро Терентьєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...