App Store Google Play

Привокзальну площу очікує масштабне оновлення

05.02.2016 17:40
Привокзальну площу очікує масштабне оновлення

Для візитівки міста готують комплексну реконструкцію. У програмі мінімум – часткові ремонти найбільш пошкоджених зон. Максимум – комплексне оновлення самої плащі та прилеглих до неї територій, яке планують розпочати вже влітку цього року. Як мешканці міста зможуть долучитися до цих процесів і які роботи розпочнуть вже цими вихідними – про це в ході спільної прес-конференції розповів в.о. заступника мера Михайло Лисенко.

«Глобальна програма, яку ми хочемо реалізувати в цьому році – реконструкція самої Привокзальної площі і доріг, що ведуть до автовокзалу і в бік самої площі. Ми також приведемо до ладу зону парковки. Там встановлять нормальне огородження» - розповів Михайло Лисенко.

Як має виглядати площа біля вокзалу – ескізи розроблятимуть архітектори та дизайнери Дніпропетровська. Після цього у міськраді відберуть близько 10 найбільш вдалих ескізів. Їх опублікують на сайті мерії, де дніпропетровці зможуть проголосувати за вподобану пропозицію.

За його словами, масштабну реконструкцію розпочнуть не раніше липня 2016 року. У програмі також ремонт фасадів прилеглих будівель.

Михайло Лисенко також додав, що основна концепція майбутнього оновлення площі – це відкритий майданчик, де людям буде зручно та приємно відпочити.

Реалізацію програми мінімум розпочнуть вже цими вихідними. На Привокзальній площі проведуть дефектовку – визначать пошкоджені частини тротуарів, більшість з ділянок яких постраждала внаслідок незаконної установки МАФів. Уже з понеділка комунальні служби почнуть наводити лад на Привокзальній площі. Михайло Лисенко каже – основне джерело сміття на площі – стихійна торгівля.

Боротьбу з цим явищем вже розпочала команда Бориса Філатова.

«Ми хочемо направити роботу тимчасових споруд до законного русла. У місті близько 4,5 тис. МАФів. З них лише 900 мають договори на оренду об’єктів благоустрою. Ще близько 50 мають паспорти прив’язки. Цього тижня в ході дводенного рейду власники 81 кіоску отримали спеціальні приписи. Власники МАФів мають тиждень, аби самостійно прибрати кіоски. У разі невиконання, ми проведемо демонтаж силами нашого управління», - повідомив в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитро Терентьєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...