App Store Google Play

Освіта, яка гарантує роботу: чергова група АТОшників завершила комп’ютерні курси

05.02.2016 21:00
Освіта, яка гарантує роботу: чергова група АТОшників завершила комп’ютерні курси
Сьогодні ще 12 демобілізованих отримали сертифікати web-дизайнерів. Протягом трьох місяців бійці вчилися створювати сайт «з нуля». Цього ж дня розпочала навчання нова група АТОшників.

«Курси РНР-програмування, web-дизайну, англійської, водійські курси. Ми організовуємо для АТОшників навчання з найпопулярніших дисциплін. Щоб потім кожен з них міг знайти роботу та реалізувати себе у мирному житті», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Серед випускників – Валерій Неруш. Він служив у зоні АТО майже рік. Повернувся у вересні 2015-го. Каже, пішов на комп’ютерні курси, аби знайти роботу в IT-сфері.

«На курсі ми вивчали основи розробки сайтів, використовували різні мови програмування. Отримали знання в області верстки web-ресурсів, налаштування систем», – демонструючи сертифікат випускника, говорить боєць.

На сьогодні вже завершили IT-курси 55 військовослужбовців, англійської – понад 60. Продовжують навчатися ще понад 100 бійців.

Записатися на освітні курси може кожен бажаючий. Для цього слід подати заявку до Центру допомоги бійцям АТО та їх сім'ям при Дніпропетровській ОДА. Його адреса: Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1 (1-й поверх), каб.105, або за тел.: (056) 742-86-62. При собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує участь в АТО.

Теги: АТО, курси, ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...