App Store Google Play

Ситуація в Новомосковську залишається не визначеною (ОНОВЛЕНО)

03.02.2016 15:45
Ситуація в Новомосковську залишається не визначеною (ОНОВЛЕНО)

2 лютого в приміщенні Дніпропетровської обласної ради відбулася погоджувальна нарада щодо ситуації, яка склалася в Новомосковську.

Ініціатором наради був голова Облради Гліб Пригунов на виконання власних гарантій врегулювуання конфлікту.

Нагадаємо, минулого тижня мешканці Новомосковська перекрили рух трасою Дніпропетровськ-Донецьк через те, що депутати Новомосковської міськради від Опоблоку під керівництвом народного обранця Нестеренка саботують роботу новообраного мера Віктора Літвищенка і заодно займаються "договорняками", приймаючи бюджет міста на території закритих об'єктів, а не у міськраді. 

У зустрічі взяли участь голова Дніпропетровської обласної ради Пригунов Г.О., секретар Новомосковської міської ради Горошко С.Г., керівник депутатської групи «БПП Солідарність» Новомосковської міської ради Гаркавенко О.І., Літвіщенко В.І. та інші.

Основна мета – проведення конструктивного політичного діалогу між Літвіщенком В.І. та депутатським корпусом Новомосковської міської ради. 

Однак зустріч тривала до вечора і, за інформацією на поточний момент, не досягли компромісу. 

Слідкуємо за ситуацією.

Близько 15.00 громадські активісти міста повідомили:

"Зустріч пройшла – компромісу не знайдено

Вчора пройшла погоджувальна зустріч голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова, секретаря Новомосковської міської ради Сергія Горошка, керівника депутатської групи «БПП Солідарність» міської ради Олександра Гаркавенка, обраного міського голови Віктора Літвіщенко та інші.

Головною метою було проведення конструктивного політичного діалогу між Віктором Літвіщенко та депутатським корпусом Новомосковської міської ради.

Та як стало відомо, компромісу не знайдено. Під тиском керівництва області депутати від «БПП Солідарність» погодились піти на зустріч і переговорити з іншими депутатами. Та чи зроблять це вони - нікому не відомо.

На жаль, та від ситуації, що склалася у Новомосковську найбільше страждають прості мешканці, яким потрібно вирішити із владою нагальні питання.

Ми закликаємо обидві сторони конфлікту забути про свої особисті амбіції та почати працювати в інтересах громади. У місті є багато проблем, які потрібно вирішувати за участі як мера, так і депутатського корпусу!

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...