App Store Google Play

Тисячі пенсіонерів вишикувались в черги за "допомогою" від Вілкула ОНОВЛЕНО

02.02.2016 11:15
Тисячі пенсіонерів вишикувались в черги за "допомогою" від Вілкула ОНОВЛЕНО

31 січня величезні черги пенсіонерів у всіх районах Кривого Рогу влаштували черги аби отримати соціальну допомогу у розмірі 500 грн, обіцяну Юрієм Вілкулом.

В соціальних мережах з'явилось відео, на якому зафіксовано, як пенсіонери стоять у довжелезних чергах за грошима. При тому люди сваряться, що процес не організовано.

З невідомих причин пункти видачі грошей були організовані у лікарнях міста, не зважаючи, що офіційно діє карантин у зв'язку з епідемією грипу.

За офіційними повідомленнями, "допомогу" можуть отримати всі пільгові категорії громадян і пенсіонери до кінця року. Однак з яких статей бюджету фінансуються ці видатки - не відомо.

Також городяни повідомляють, що до однієї з таких черг в Саксаганському районі близько 13.00 приїхав особисто Олександр Вілкул аби втихомирити розлючений натовп. 

Також про порушення законодавства заявили у Комітеті виборців України.

За інформацією ТСН, 27 січня, за два місяці перед повторними виборами міського голови, Криворізька міськрада за ініціативою Юрія Вілкула прийняла рішення про виділення із бюджету міста 50 млн грн для надання матеріальної допомоги місцевим жителям.

Офіційно кошти спрямовані "для надання матеріальної допомоги окремим категоріям міста у зв'язку з підвищенням цін на комунальні послуги".

"З 1 лютого 2016 року матеріальну допомогу в розмірі 500 грн зможуть отримати понад 100 тисяч мешканців Кривого Рогу. Серед категорій осіб, яким призначені кошти: непрацюючі пенсіонери, вчителі, лікарі, студенти, працівники бюджетної сфери, ветерани, чорнобильці, одинокі матері та сім'ї, що виховують дітей-інвалідів", - йдеться у повідомленні.

Зі свого боку, КВУ розцінює цю програму, як зловживання службовим становищем, використання адміністративного ресурсу та підкуп виборців.  

"Уповноважені органи повинні надати належну оцінку діям міського голови та депутатів міської ради", - наголосили у КВУ. 

Нагадаємо, що повторні вибори міського голови Кривого Рогу призначені на 27 березня, а виборчий процес стартує 6 лютого.  Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...