App Store Google Play

Тисячі пенсіонерів вишикувались в черги за "допомогою" від Вілкула ОНОВЛЕНО

02.02.2016 11:15
Тисячі пенсіонерів вишикувались в черги за "допомогою" від Вілкула ОНОВЛЕНО

31 січня величезні черги пенсіонерів у всіх районах Кривого Рогу влаштували черги аби отримати соціальну допомогу у розмірі 500 грн, обіцяну Юрієм Вілкулом.

В соціальних мережах з'явилось відео, на якому зафіксовано, як пенсіонери стоять у довжелезних чергах за грошима. При тому люди сваряться, що процес не організовано.

З невідомих причин пункти видачі грошей були організовані у лікарнях міста, не зважаючи, що офіційно діє карантин у зв'язку з епідемією грипу.

За офіційними повідомленнями, "допомогу" можуть отримати всі пільгові категорії громадян і пенсіонери до кінця року. Однак з яких статей бюджету фінансуються ці видатки - не відомо.

Також городяни повідомляють, що до однієї з таких черг в Саксаганському районі близько 13.00 приїхав особисто Олександр Вілкул аби втихомирити розлючений натовп. 

Також про порушення законодавства заявили у Комітеті виборців України.

За інформацією ТСН, 27 січня, за два місяці перед повторними виборами міського голови, Криворізька міськрада за ініціативою Юрія Вілкула прийняла рішення про виділення із бюджету міста 50 млн грн для надання матеріальної допомоги місцевим жителям.

Офіційно кошти спрямовані "для надання матеріальної допомоги окремим категоріям міста у зв'язку з підвищенням цін на комунальні послуги".

"З 1 лютого 2016 року матеріальну допомогу в розмірі 500 грн зможуть отримати понад 100 тисяч мешканців Кривого Рогу. Серед категорій осіб, яким призначені кошти: непрацюючі пенсіонери, вчителі, лікарі, студенти, працівники бюджетної сфери, ветерани, чорнобильці, одинокі матері та сім'ї, що виховують дітей-інвалідів", - йдеться у повідомленні.

Зі свого боку, КВУ розцінює цю програму, як зловживання службовим становищем, використання адміністративного ресурсу та підкуп виборців.  

"Уповноважені органи повинні надати належну оцінку діям міського голови та депутатів міської ради", - наголосили у КВУ. 

Нагадаємо, що повторні вибори міського голови Кривого Рогу призначені на 27 березня, а виборчий процес стартує 6 лютого.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...