App Store Google Play

6 мільонів за три кольори

02.02.2016 08:55
6 мільонів за три кольори

Громадські активісти Кривого Рогу дізналися про вартість встановлення світлофору на перехресті.

У минулу суботу кільце «95 кварталу» повернулося до звичний режим регулювання проїзду.

Автомобілісти отримали унікальний шанс подолати кільце за спрощеною схемою. Так, тепер не потрібно чекати томливого зворотного відліку на табло світлофорів.

Але не варто поспішати радіти: «Світлофори відключені лише на час регламентируемого обслуговування», - повідомив заступник міського голови Олександр Катриченко. Зовсім скоро регулювання проїзду кільця повернеться під неупереджений контроль техніки.

Згідно з міською програмою «Розвитку та безпеки дорожнього руху в Кривому Розі на 2013-2017 рік» в місті планується розширити мережу регульованих перехресть і кілець. За минулий рік було встановлено 15 світлофорів, вісім з них на кільці 95 кварталу. Всього на цю міську програму з бюджету виділено близько 6 млн гривень. Левова частка з них пішли безпосередньо на закупівлю та встановлення обладнання, інші кошти були витрачені на розробку схем організації дорожнього руху.

Окремо з міського бюджету за минулий рік на розробку схем організації дорожнього руху було виділено 500 тисяч гривень. Послуги з розробки схем, на умовах тендера, були здійснені на 351000 гривень за наступними напрямками:
- Вул. Дніпропетровське шосе - пр. Гагаріна - пл. Горького - пр. Миру - вул. Лермонтова - пл. Визволення - вул. Харитонова - вул. Купріна.
- Вул. Орджонікідзе - пр. Металургів - вул. Волгоградська - вул. Мелешкіна - вул. 30-річчя Перемоги - пр. 200-річчя Кривого Рогу - вул. Тухачевського - вул. Кремлівська - вул. Ногіна - вул. ХХ Партз'їзду - вул. Ватутіна - вул. Мусоргського.
Загальна протяжність розробленої схеми для організації дорожнього руху склала 30 кілометрів.

Варто відзначити, що регламентує питання встановлення світлофорів в місті комісія міськради з питань комунального господарства. На момент прийняття рішення про встановлення світлофорів очолював в комісії депутат від «ОППО Блоку» Логачов Олег - за інформацією, наданою на офіційному сайті міськради.

У відповіді на офіційний запит один з помічників мера по «Благоустрою та житлової політики» Олександр Катриченко повідомив, що згідно статті 13 статуту територіальної громади Кривого Рогу виконавчі комітети міської та районної ради розглядають письмові звернення щодо проведення громадських слухань, приймають рішення щодо їх проведення. На сьогоднішній день від територіальної громади жодного звернення щодо обговорення питання встановлення світлофорів не надходило. Рішення було прийнято минаючи громадське обговорення.

Нагадаємо, що раніше на офіційному сайті Дніпропетровської Обласної Адміністрації від криворіжців була створена петиція з проханням до губернатора області розібратися в доцільності встановлення світлофорів в місці, де на думку автомобілістів, вони не потрібні. На сьогоднішній день петиція зібрала 624 підписи.

1kr.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...