App Store Google Play

В Днідзержинську ніхто безкоштовно не голосує

01.02.2016 13:10
В Днідзержинську ніхто безкоштовно не голосує

Громадські активісти руху "Дух Нації" взяли участь у сесії міської ради Дніпродзержинська 29 січня, під час якої обговорювали питання перейменування об'єктів, та поділились своїми враженнями.

«Безкоштовно ніхто не голосує», - з такої омовки почав свою промову депутат від партії «Наш край».

Лісничий сказав: «якщо ми хочемо добре працювати, то ми повинні добре отримувати».

Потім додав, що у всіх має бути гідна заробітна плата, але в даний момент йшлося про умови оплати праці міського голови, секретаря та заступників міського голови. Тому депутати голосували за те, що б влада обходилася місту в 5% бюджету. На ремонт шкіл та садочків 0%!

Активісти організації «Доблесть України» просили виділити приміщення на реабілітаційний центр допомоги для учасників АТО. Лідер організації повідомив, що по місту зареєстровано 6 випадків самогубств серед бійців. Депутат Чернявський сказав, що «у нас ще є ветерани Афганістану та інші ветерани. Чому допомагати тільки ветеранам АТО? ». Приміщення не дали ..

Більшу частину часу витратили на перейменування вулиць. Коротко: опитали жителів Дніпродзержинська - 80% проти.

Комісія з перейменування запропонувала дуже оригінальні назви - Цвинтарна, Блаватської, Олени Ган (мама Блаватської) і т.п. Було багато крику, суперечок, навіть розв'язалася бійка! Проголосували - НЕ перейменовувати! Зал аплодує!

Після чого мер повідомив, що за законом, 21 лютого своїм указом він буде повинен перейменувати вулиці. 30 хвилин «демократії» в нікуди!

Депутата від БПП, Шкуренко звинуватили в тому, що всі тендери виграє її чоловік. Депутат Боговик. направив запит в прокуратуру.

Будемо відстежувати результати", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...