App Store Google Play

В Днідзержинську ніхто безкоштовно не голосує

01.02.2016 13:10
В Днідзержинську ніхто безкоштовно не голосує

Громадські активісти руху "Дух Нації" взяли участь у сесії міської ради Дніпродзержинська 29 січня, під час якої обговорювали питання перейменування об'єктів, та поділились своїми враженнями.

«Безкоштовно ніхто не голосує», - з такої омовки почав свою промову депутат від партії «Наш край».

Лісничий сказав: «якщо ми хочемо добре працювати, то ми повинні добре отримувати».

Потім додав, що у всіх має бути гідна заробітна плата, але в даний момент йшлося про умови оплати праці міського голови, секретаря та заступників міського голови. Тому депутати голосували за те, що б влада обходилася місту в 5% бюджету. На ремонт шкіл та садочків 0%!

Активісти організації «Доблесть України» просили виділити приміщення на реабілітаційний центр допомоги для учасників АТО. Лідер організації повідомив, що по місту зареєстровано 6 випадків самогубств серед бійців. Депутат Чернявський сказав, що «у нас ще є ветерани Афганістану та інші ветерани. Чому допомагати тільки ветеранам АТО? ». Приміщення не дали ..

Більшу частину часу витратили на перейменування вулиць. Коротко: опитали жителів Дніпродзержинська - 80% проти.

Комісія з перейменування запропонувала дуже оригінальні назви - Цвинтарна, Блаватської, Олени Ган (мама Блаватської) і т.п. Було багато крику, суперечок, навіть розв'язалася бійка! Проголосували - НЕ перейменовувати! Зал аплодує!

Після чого мер повідомив, що за законом, 21 лютого своїм указом він буде повинен перейменувати вулиці. 30 хвилин «демократії» в нікуди!

Депутата від БПП, Шкуренко звинуватили в тому, що всі тендери виграє її чоловік. Депутат Боговик. направив запит в прокуратуру.

Будемо відстежувати результати", - йдеться у повідомленні.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...