App Store Google Play

В Днідзержинську ніхто безкоштовно не голосує

01.02.2016 13:10
В Днідзержинську ніхто безкоштовно не голосує

Громадські активісти руху "Дух Нації" взяли участь у сесії міської ради Дніпродзержинська 29 січня, під час якої обговорювали питання перейменування об'єктів, та поділились своїми враженнями.

«Безкоштовно ніхто не голосує», - з такої омовки почав свою промову депутат від партії «Наш край».

Лісничий сказав: «якщо ми хочемо добре працювати, то ми повинні добре отримувати».

Потім додав, що у всіх має бути гідна заробітна плата, але в даний момент йшлося про умови оплати праці міського голови, секретаря та заступників міського голови. Тому депутати голосували за те, що б влада обходилася місту в 5% бюджету. На ремонт шкіл та садочків 0%!

Активісти організації «Доблесть України» просили виділити приміщення на реабілітаційний центр допомоги для учасників АТО. Лідер організації повідомив, що по місту зареєстровано 6 випадків самогубств серед бійців. Депутат Чернявський сказав, що «у нас ще є ветерани Афганістану та інші ветерани. Чому допомагати тільки ветеранам АТО? ». Приміщення не дали ..

Більшу частину часу витратили на перейменування вулиць. Коротко: опитали жителів Дніпродзержинська - 80% проти.

Комісія з перейменування запропонувала дуже оригінальні назви - Цвинтарна, Блаватської, Олени Ган (мама Блаватської) і т.п. Було багато крику, суперечок, навіть розв'язалася бійка! Проголосували - НЕ перейменовувати! Зал аплодує!

Після чого мер повідомив, що за законом, 21 лютого своїм указом він буде повинен перейменувати вулиці. 30 хвилин «демократії» в нікуди!

Депутата від БПП, Шкуренко звинуватили в тому, що всі тендери виграє її чоловік. Депутат Боговик. направив запит в прокуратуру.

Будемо відстежувати результати", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...