App Store Google Play

Інновації, ремонт доріг та наповнення бюджету області: перший цьогорічний звіт Дніпропетровської ОДА

01.02.2016 18:30

Перший в Україні конкурс перевізників в прямому ефірі, четвертий семінар по ProZorro для підприємців, план капітального ремонту доріг на 2016 рік та аудит лікарень регіону. Про результати роботи розповів радник голови облдержадміністрації Юрій Голик.

У січні цього року Дніпропетровщина заробила 715, 6 мільйонів гривень. Це на 11,3 % більше ніж за січень минулого року. До 7 лютого всі бюджетники отримають зарплатню, пільговики – соціальні виплати. «Боргу по заробітній платі – немає», - сказав радник очільника регіону.

Дніпропетровщина першою в Україні провела конкурс перевізників у прямому ефірі. Трансляція велася в YouTube і на сайті ОДА. Це був перший етап конкурсу. Відкрито конверти з документами претендентів, оприлюднені імена 10 конкурсантів на 9 приміських і міжміських маршрутів.

«Тільки 4 з них подали всі необхідні документи і допущені до другого етапу конкурсу», - зазначив радник голови ОДА.

Тепер конкурсний комітет перевірить достовірність поданої інформації. Вперше в історії проведення конкурсів члени комісії особисто проінспектують АПТ - учасників конкурсу: оглянуть умови роботи водіїв, наявність транспорту та умови його зберігання. Другий етап конкурсу відбудеться 15 лютого.

Проведено вже четвертий щомісячний семінар для підприємців по ProZorro. Його учасниками стали близько тисячі підприємців. Відповідав на запитання підприємців Максим Нефьодов, в минулому віце-президент інвест-компанії зі світовим ім'ям, а сьогодні замміністра економічного розвитку. Саме він розпочав перехід країни на ProZorro.

Затверджено першочергові плани з капітального ремонту доріг у містах і районах області. Планується відремонтувати більше 1 мільйона квадратних метрів дорожнього покриття. На це вже виділено 420 мільйонів гривень.

Цікавий проект - музей героїв АТО. Вже створено робочу групу, яка ним опікується. Найближчим часом буде визначено місце музейної експозиції.

Детально дізнатися, чим жила Дніпропетровщина минулого тижня, можна з повного публічного звіту на відео.

Теги: ОДА, звіт, Голик

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...