App Store Google Play

Інновації, ремонт доріг та наповнення бюджету області: перший цьогорічний звіт Дніпропетровської ОДА

01.02.2016 18:30

Перший в Україні конкурс перевізників в прямому ефірі, четвертий семінар по ProZorro для підприємців, план капітального ремонту доріг на 2016 рік та аудит лікарень регіону. Про результати роботи розповів радник голови облдержадміністрації Юрій Голик.

У січні цього року Дніпропетровщина заробила 715, 6 мільйонів гривень. Це на 11,3 % більше ніж за січень минулого року. До 7 лютого всі бюджетники отримають зарплатню, пільговики – соціальні виплати. «Боргу по заробітній платі – немає», - сказав радник очільника регіону.

Дніпропетровщина першою в Україні провела конкурс перевізників у прямому ефірі. Трансляція велася в YouTube і на сайті ОДА. Це був перший етап конкурсу. Відкрито конверти з документами претендентів, оприлюднені імена 10 конкурсантів на 9 приміських і міжміських маршрутів.

«Тільки 4 з них подали всі необхідні документи і допущені до другого етапу конкурсу», - зазначив радник голови ОДА.

Тепер конкурсний комітет перевірить достовірність поданої інформації. Вперше в історії проведення конкурсів члени комісії особисто проінспектують АПТ - учасників конкурсу: оглянуть умови роботи водіїв, наявність транспорту та умови його зберігання. Другий етап конкурсу відбудеться 15 лютого.

Проведено вже четвертий щомісячний семінар для підприємців по ProZorro. Його учасниками стали близько тисячі підприємців. Відповідав на запитання підприємців Максим Нефьодов, в минулому віце-президент інвест-компанії зі світовим ім'ям, а сьогодні замміністра економічного розвитку. Саме він розпочав перехід країни на ProZorro.

Затверджено першочергові плани з капітального ремонту доріг у містах і районах області. Планується відремонтувати більше 1 мільйона квадратних метрів дорожнього покриття. На це вже виділено 420 мільйонів гривень.

Цікавий проект - музей героїв АТО. Вже створено робочу групу, яка ним опікується. Найближчим часом буде визначено місце музейної експозиції.

Детально дізнатися, чим жила Дніпропетровщина минулого тижня, можна з повного публічного звіту на відео.

Теги: ОДА, звіт, Голик

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...