App Store Google Play

Інновації, ремонт доріг та наповнення бюджету області: перший цьогорічний звіт Дніпропетровської ОДА

01.02.2016 18:30

Перший в Україні конкурс перевізників в прямому ефірі, четвертий семінар по ProZorro для підприємців, план капітального ремонту доріг на 2016 рік та аудит лікарень регіону. Про результати роботи розповів радник голови облдержадміністрації Юрій Голик.

У січні цього року Дніпропетровщина заробила 715, 6 мільйонів гривень. Це на 11,3 % більше ніж за січень минулого року. До 7 лютого всі бюджетники отримають зарплатню, пільговики – соціальні виплати. «Боргу по заробітній платі – немає», - сказав радник очільника регіону.

Дніпропетровщина першою в Україні провела конкурс перевізників у прямому ефірі. Трансляція велася в YouTube і на сайті ОДА. Це був перший етап конкурсу. Відкрито конверти з документами претендентів, оприлюднені імена 10 конкурсантів на 9 приміських і міжміських маршрутів.

«Тільки 4 з них подали всі необхідні документи і допущені до другого етапу конкурсу», - зазначив радник голови ОДА.

Тепер конкурсний комітет перевірить достовірність поданої інформації. Вперше в історії проведення конкурсів члени комісії особисто проінспектують АПТ - учасників конкурсу: оглянуть умови роботи водіїв, наявність транспорту та умови його зберігання. Другий етап конкурсу відбудеться 15 лютого.

Проведено вже четвертий щомісячний семінар для підприємців по ProZorro. Його учасниками стали близько тисячі підприємців. Відповідав на запитання підприємців Максим Нефьодов, в минулому віце-президент інвест-компанії зі світовим ім'ям, а сьогодні замміністра економічного розвитку. Саме він розпочав перехід країни на ProZorro.

Затверджено першочергові плани з капітального ремонту доріг у містах і районах області. Планується відремонтувати більше 1 мільйона квадратних метрів дорожнього покриття. На це вже виділено 420 мільйонів гривень.

Цікавий проект - музей героїв АТО. Вже створено робочу групу, яка ним опікується. Найближчим часом буде визначено місце музейної експозиції.

Детально дізнатися, чим жила Дніпропетровщина минулого тижня, можна з повного публічного звіту на відео.

Теги: ОДА, звіт, Голик


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...