App Store Google Play

Добровольця однією рукою судять, іншою - нагороджують

01.02.2016 12:30
Добровольця однією рукою судять, іншою - нагороджують

У Бабушкінському районному суді м.Дніпропетровська тривають слухання у справі лідера Павлоградського осередку "Правого Сектору", добровольця Ярослава Тарасенко.

Події, під час яких затримали Ярослава Тарасенка та інших павлоградських активістів, розпочалися масовими обшуками 7 жовтня 2015р. Побратими затриманих кажуть про системне знищення добровольчого руху з боку МВС.

Комп’ютерна система суду розподілила розгляд справи на суддю Миколая Решетніка, відомого у справах проти майданівців. 

"Це визвало обурення присутніх патріотів, які прийшли підтримати свого побратима, який є бійцем ДУКа, який підтримував Майдан, який захищав народ та землю України від ворога, в самих запеклих точках АТО та продовжував боротьбу з внутрішнім ворогом, за що і знаходиться вже 4 місяці за гратами", - йдеться у повідомленні.

Обурення визвало той факт, що на теперішній час по відношенню судді Решетніка порушено кримінальне провадження, він підозрюється у винесенні неправосудних рішень та незаконних затримань осіб (ч.3ст.371, ч.2 ст.375 КК). Він ухвалив в тому ж суді низку рішень об арешті активістів Майдана 26 січня 2014 року.

Слід також зазначити, що інший суддя, який виносив аналогічні рішення, Бібік – знаходиться в розшуку. В цілому по подіям 26 січня відкрито 16 кримінальних справ.

Захисником Погосяном Сергієм, було заявлено клопотання про відвід судді Решетніка, яке іншим суддею було задоволено.

Нова суддя у справі - Шевцова Тамара.

Водночас Ярослава Тарасенко під час перерви у судовому засіданні нагороджено відзнакою Збройних Сил України "За доблесть та звитягу".

30 січня Ярославу Тарасенко подовжили термін перебування під вартою на 30 днів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...