App Store Google Play

Добровольця однією рукою судять, іншою - нагороджують

01.02.2016 12:30
Добровольця однією рукою судять, іншою - нагороджують

У Бабушкінському районному суді м.Дніпропетровська тривають слухання у справі лідера Павлоградського осередку "Правого Сектору", добровольця Ярослава Тарасенко.

Події, під час яких затримали Ярослава Тарасенка та інших павлоградських активістів, розпочалися масовими обшуками 7 жовтня 2015р. Побратими затриманих кажуть про системне знищення добровольчого руху з боку МВС.

Комп’ютерна система суду розподілила розгляд справи на суддю Миколая Решетніка, відомого у справах проти майданівців. 

"Це визвало обурення присутніх патріотів, які прийшли підтримати свого побратима, який є бійцем ДУКа, який підтримував Майдан, який захищав народ та землю України від ворога, в самих запеклих точках АТО та продовжував боротьбу з внутрішнім ворогом, за що і знаходиться вже 4 місяці за гратами", - йдеться у повідомленні.

Обурення визвало той факт, що на теперішній час по відношенню судді Решетніка порушено кримінальне провадження, він підозрюється у винесенні неправосудних рішень та незаконних затримань осіб (ч.3ст.371, ч.2 ст.375 КК). Він ухвалив в тому ж суді низку рішень об арешті активістів Майдана 26 січня 2014 року.

Слід також зазначити, що інший суддя, який виносив аналогічні рішення, Бібік – знаходиться в розшуку. В цілому по подіям 26 січня відкрито 16 кримінальних справ.

Захисником Погосяном Сергієм, було заявлено клопотання про відвід судді Решетніка, яке іншим суддею було задоволено.

Нова суддя у справі - Шевцова Тамара.

Водночас Ярослава Тарасенко під час перерви у судовому засіданні нагороджено відзнакою Збройних Сил України "За доблесть та звитягу".

30 січня Ярославу Тарасенко подовжили термін перебування під вартою на 30 днів.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...