App Store Google Play

Дніпродзержинськ озеленять за 40 мільйонів – учетверо дорожче, ніж торік

01.02.2016 11:10
Дніпродзержинськ озеленять за 40 мільйонів – учетверо дорожче, ніж торік

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міськради Дніпропетровської області 25 січня за результатами тендеру уклав угоди про благоустрій міста на 39,28 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

КП ДМР «Зеленбуд» отримає 25,98 млн грн. на утримання зелених насаджень загального користування та спеціального призначення.

Йдеться про насадження у скверах, парках, вздовж вулиць і так далі.

ТОВ «Дніпробудбізнес» заплатять 13,20 млн грн. на утримання зелених насаджень обмеженого користування – на територіях громадських і житлових будівель, шкіл, дитячих закладів, спортивних споруд, лікарень тощо.

До переліку послуг входять викошування газонів, підстригання кущів, обрізування та видалення сухих дерев, догляд за квітниками, корчування пнів, полив та інші.

У 2015 році департамент провів тендерів на утримання зелених насаджень Дніпродзержинська на 8,70 млн грн. Це у 4,5 разів менше, ніж зараз.

Разом із тим, у міськраді повідомили, що торік на ці послуги витратили 9,70 млн грн.

Фірма «Дніпробудбізнес», створена у липні 2014 року, належить Юрію Чернишу. Керує нею Оксана Будицька. Раніше директором був Олександр Міщенко.

Компанія почала вигравати тендери у лютому 2015 року. Відтоді вона отримала підрядів на 15,79 млн грн. – виключно в департаменту ЖКГ.

У торгах також брало участь ТОВ «Симона» зі статутним капіталом 50 коп.

Його власник Валерій Бережний також володіє ТОВ «Горсвет» із Ігорем Кривенком і ТОВ «Електроснаб» із Олександром Астаховим.

Нагадаємо, мером Дніпродзержинська є Андрій Білоусов – екс-заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в уряді Миколи Азарова.

НАШІ ГРОШІHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...