App Store Google Play

Дніпродзержинськ озеленять за 40 мільйонів – учетверо дорожче, ніж торік

01.02.2016 11:10
Дніпродзержинськ озеленять за 40 мільйонів – учетверо дорожче, ніж торік

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міськради Дніпропетровської області 25 січня за результатами тендеру уклав угоди про благоустрій міста на 39,28 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

КП ДМР «Зеленбуд» отримає 25,98 млн грн. на утримання зелених насаджень загального користування та спеціального призначення.

Йдеться про насадження у скверах, парках, вздовж вулиць і так далі.

ТОВ «Дніпробудбізнес» заплатять 13,20 млн грн. на утримання зелених насаджень обмеженого користування – на територіях громадських і житлових будівель, шкіл, дитячих закладів, спортивних споруд, лікарень тощо.

До переліку послуг входять викошування газонів, підстригання кущів, обрізування та видалення сухих дерев, догляд за квітниками, корчування пнів, полив та інші.

У 2015 році департамент провів тендерів на утримання зелених насаджень Дніпродзержинська на 8,70 млн грн. Це у 4,5 разів менше, ніж зараз.

Разом із тим, у міськраді повідомили, що торік на ці послуги витратили 9,70 млн грн.

Фірма «Дніпробудбізнес», створена у липні 2014 року, належить Юрію Чернишу. Керує нею Оксана Будицька. Раніше директором був Олександр Міщенко.

Компанія почала вигравати тендери у лютому 2015 року. Відтоді вона отримала підрядів на 15,79 млн грн. – виключно в департаменту ЖКГ.

У торгах також брало участь ТОВ «Симона» зі статутним капіталом 50 коп.

Його власник Валерій Бережний також володіє ТОВ «Горсвет» із Ігорем Кривенком і ТОВ «Електроснаб» із Олександром Астаховим.

Нагадаємо, мером Дніпродзержинська є Андрій Білоусов – екс-заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в уряді Миколи Азарова.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...