App Store Google Play

Дніпродзержинськ озеленять за 40 мільйонів – учетверо дорожче, ніж торік

01.02.2016 11:10
Дніпродзержинськ озеленять за 40 мільйонів – учетверо дорожче, ніж торік

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міськради Дніпропетровської області 25 січня за результатами тендеру уклав угоди про благоустрій міста на 39,28 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

КП ДМР «Зеленбуд» отримає 25,98 млн грн. на утримання зелених насаджень загального користування та спеціального призначення.

Йдеться про насадження у скверах, парках, вздовж вулиць і так далі.

ТОВ «Дніпробудбізнес» заплатять 13,20 млн грн. на утримання зелених насаджень обмеженого користування – на територіях громадських і житлових будівель, шкіл, дитячих закладів, спортивних споруд, лікарень тощо.

До переліку послуг входять викошування газонів, підстригання кущів, обрізування та видалення сухих дерев, догляд за квітниками, корчування пнів, полив та інші.

У 2015 році департамент провів тендерів на утримання зелених насаджень Дніпродзержинська на 8,70 млн грн. Це у 4,5 разів менше, ніж зараз.

Разом із тим, у міськраді повідомили, що торік на ці послуги витратили 9,70 млн грн.

Фірма «Дніпробудбізнес», створена у липні 2014 року, належить Юрію Чернишу. Керує нею Оксана Будицька. Раніше директором був Олександр Міщенко.

Компанія почала вигравати тендери у лютому 2015 року. Відтоді вона отримала підрядів на 15,79 млн грн. – виключно в департаменту ЖКГ.

У торгах також брало участь ТОВ «Симона» зі статутним капіталом 50 коп.

Його власник Валерій Бережний також володіє ТОВ «Горсвет» із Ігорем Кривенком і ТОВ «Електроснаб» із Олександром Астаховим.

Нагадаємо, мером Дніпродзержинська є Андрій Білоусов – екс-заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в уряді Миколи Азарова.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...