App Store Google Play

Справа Корбана є ілюстрацією безправності будь-якої людини в Україні, - правозахисна група "Січ"

04.01.2016 21:25
Справа Корбана є ілюстрацією безправності будь-якої людини в Україні, - правозахисна група "Січ"

Заява ГО «Правозахисна Група «СІЧ» до українського суспільства та міжнародних правозахисних організацій:

В Україні зараз триває чи не найгучніший судовий процес постмайданівського періоду. Судять опозиційного політика, лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана. Безжально та протизаконно, з системними порушеннями існуючих норм КПК та застосуванням нелюдського поводження. Позбавивши права на медичну допомогу, створюючи загрозу життю та відверто знущаючись над хворою людиною у післяопераційному стані. З повною вірою у власну безкарність та можливість й надалі діяти противоправними злочинними засобами.

Безпрецедентність порушень закону дають право стверджувати, що процес над Геннадієм Корбаном є політично вмотивованим та штучно керується вищими посадовими особами держави. Навіть, за часів режиму Януковича, де наша правозахисна група здійснювала захист незаконно затриманих по справам «дніпропетровських терористів» та «дніпропетровських євромайданівців», ми не зтикалися з таким нахабним нехтуванням закону. Вимушені констатувати повний параліч судової гілки влади та якісне погіршення системи правосуддя.

Як пояснити, чому у країні, де відбулася Революція Гідності, публічну людину судить суддя, що має нести кримінальну відповідальність за злочини перед Майданом? За що людину у важкому післяопераційному стані судять тридцять годин, не зголошуючись на перерву? Чому працівники СБУ сприяють появі т.зв. «тітушек» у залі суду, а представники поліції перешкоджають виїзду карети «швидкої» з території суду?

ГО «Правозахисна Група «Січ»» від імені правозахисної спільноти та усіх громадян, що вірять у незворотність європейського шляху розвитку України та пріоритет верховенства права, звертаємося до міжнародних організацій та правозахисного середовища. З проханням звернути увагу на те, що відбувається в цьому процесі. Ми закликаємо вас, відкинувши особисті симпатії та антипатії, проаналізувати перебіг подій та дати об’єктивне визначення проявам правого свавілля в діях слідчих, прокуратури та суддівства.

Просимо донести очільникам нашої держави інформацію про неможливість співіснування європейського вектору розвитку та середньовічних принципів правосуддя. Застосувати усіх існуючих важелів, задля спрямування державної політики у загально правову площину. Ми звертаємося до вас по допомогу, бо щодня боремося з антигуманістичною спрямованістю української судової системи та органів здійснення покарання, загальним погіршенням ситуації з дотриманням прав людини в Україні.

Звертаємось до Президента України, як людину, що несе персональну відповідальність за політичні репресії та переслідування. Не ведіть Україну у темінь авторитаризму та міжнародної ізоляції! Схаменіться, доки не вичерпаний час!

Суд у справі Геннадія Корбана є публічним, за яким легко прослідкувати, але безліч злочинів системи судочинства трапляється щодня у всій країні: проти активістів, учасників АТО, звичайних громадян. Ми звертаємося до свідомої частини українського суспільства, міжнародних партнерів, правозахисних організацій за допомогою з впевненістю, що подібні ситуації не мають місця в європейській, антропоцентричній державі. Справа Корбана є ілюстрацією безправності будь-якої людини в Україні, лакмусовим папірцем для влади та суспільства. Не будьмо байдужими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...