App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

13.11.2015 21:10
У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

Іменну аудиторію Альберта Філатова облаштували в дев'ятому корпусі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. У день відкриття тут зібралися колеги професора - ті, хто добре знав його і плечем до плеча працював з ним довгі роки. Вони впевнені, цей кабінет - пам'ять і орієнтир того, яким повинен бути справжній філософ.

«Сьогодні відбулася дуже хвилююча подія. Ми відкрили персональну аудиторію імені мого покійного батька, який все своє життя пропрацював в Дніпропетровському національному університеті на кафедрі філософії. Він також очолював профспілковий комітет університету. Його знали сотні людей, пам'ятають дотепер. Дуже багато вдячних людей, які пишаються його світлою пам'яттю», - сказав Борис Філатов.

З ініціативою створення іменної аудиторії до Бориса Філатова звернувся ректор університету Микола Поляков. Аудиторію облаштували сучасним обладнанням. Тут з'явилися інтерактивна дошка, проектор, а також нові меблі. Політик також додав, що дуже велике значення для нього має створення міні-куточка, де представлені особисті речі, наукові праці та фотографії його батька - Альберта Філатова.

Доцент кафедри філософії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Вікторія Вершина пропрацювала з Альбертом Філатовим 10 років. Викладач пам'ятає, як прийшла на кафедру ще зовсім юним фахівцем. З того самого дня, розповідає Вікторія Вершина, професор Філатов завжди підтримував її. У батька Бориса Філатова вона навчилася шанобливого та уважного ставлення до студентів. Але найбільше Вікторія Вершина вдячна за науку завжди позитивно дивитися на життя.

«Я справді вдячна, що в моєму житті був такий чоловік, як Альберт Борисович. Людина жива, поки її пам'ятають. Ми не просто пам'ятаємо, ми живемо разом з ним і орієнтуємося на його слова і справи. Ми згадуємо, говоримо на кафедрі постійно. І студентам обов'язково розповідаємо», - розповіла Вікторія Вершина.

На базі іменної аудиторії будуть проходити студентські круглі столи та семінари. Аудиторія також стане майданчиком для наукових конференцій і презентацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...