App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

13.11.2015 21:10
У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

Іменну аудиторію Альберта Філатова облаштували в дев'ятому корпусі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. У день відкриття тут зібралися колеги професора - ті, хто добре знав його і плечем до плеча працював з ним довгі роки. Вони впевнені, цей кабінет - пам'ять і орієнтир того, яким повинен бути справжній філософ.

«Сьогодні відбулася дуже хвилююча подія. Ми відкрили персональну аудиторію імені мого покійного батька, який все своє життя пропрацював в Дніпропетровському національному університеті на кафедрі філософії. Він також очолював профспілковий комітет університету. Його знали сотні людей, пам'ятають дотепер. Дуже багато вдячних людей, які пишаються його світлою пам'яттю», - сказав Борис Філатов.

З ініціативою створення іменної аудиторії до Бориса Філатова звернувся ректор університету Микола Поляков. Аудиторію облаштували сучасним обладнанням. Тут з'явилися інтерактивна дошка, проектор, а також нові меблі. Політик також додав, що дуже велике значення для нього має створення міні-куточка, де представлені особисті речі, наукові праці та фотографії його батька - Альберта Філатова.

Доцент кафедри філософії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Вікторія Вершина пропрацювала з Альбертом Філатовим 10 років. Викладач пам'ятає, як прийшла на кафедру ще зовсім юним фахівцем. З того самого дня, розповідає Вікторія Вершина, професор Філатов завжди підтримував її. У батька Бориса Філатова вона навчилася шанобливого та уважного ставлення до студентів. Але найбільше Вікторія Вершина вдячна за науку завжди позитивно дивитися на життя.

«Я справді вдячна, що в моєму житті був такий чоловік, як Альберт Борисович. Людина жива, поки її пам'ятають. Ми не просто пам'ятаємо, ми живемо разом з ним і орієнтуємося на його слова і справи. Ми згадуємо, говоримо на кафедрі постійно. І студентам обов'язково розповідаємо», - розповіла Вікторія Вершина.

На базі іменної аудиторії будуть проходити студентські круглі столи та семінари. Аудиторія також стане майданчиком для наукових конференцій і презентацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...