App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

13.11.2015 21:10
У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

Іменну аудиторію Альберта Філатова облаштували в дев'ятому корпусі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. У день відкриття тут зібралися колеги професора - ті, хто добре знав його і плечем до плеча працював з ним довгі роки. Вони впевнені, цей кабінет - пам'ять і орієнтир того, яким повинен бути справжній філософ.

«Сьогодні відбулася дуже хвилююча подія. Ми відкрили персональну аудиторію імені мого покійного батька, який все своє життя пропрацював в Дніпропетровському національному університеті на кафедрі філософії. Він також очолював профспілковий комітет університету. Його знали сотні людей, пам'ятають дотепер. Дуже багато вдячних людей, які пишаються його світлою пам'яттю», - сказав Борис Філатов.

З ініціативою створення іменної аудиторії до Бориса Філатова звернувся ректор університету Микола Поляков. Аудиторію облаштували сучасним обладнанням. Тут з'явилися інтерактивна дошка, проектор, а також нові меблі. Політик також додав, що дуже велике значення для нього має створення міні-куточка, де представлені особисті речі, наукові праці та фотографії його батька - Альберта Філатова.

Доцент кафедри філософії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Вікторія Вершина пропрацювала з Альбертом Філатовим 10 років. Викладач пам'ятає, як прийшла на кафедру ще зовсім юним фахівцем. З того самого дня, розповідає Вікторія Вершина, професор Філатов завжди підтримував її. У батька Бориса Філатова вона навчилася шанобливого та уважного ставлення до студентів. Але найбільше Вікторія Вершина вдячна за науку завжди позитивно дивитися на життя.

«Я справді вдячна, що в моєму житті був такий чоловік, як Альберт Борисович. Людина жива, поки її пам'ятають. Ми не просто пам'ятаємо, ми живемо разом з ним і орієнтуємося на його слова і справи. Ми згадуємо, говоримо на кафедрі постійно. І студентам обов'язково розповідаємо», - розповіла Вікторія Вершина.

На базі іменної аудиторії будуть проходити студентські круглі столи та семінари. Аудиторія також стане майданчиком для наукових конференцій і презентацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...