App Store Google Play

Євген Красніков: Співпрацю з "Дніпром" я не виключаю

10.11.2015 11:15
Євген Красніков: Співпрацю з "Дніпром" я не виключаю

Євген Красніков був одним із найкращих футбольних менеджерів України і разом із партнерами створив Металіст, яким захоплювались у Європі. У 2010 р.  ініцюювали розгляд питань щодо нечестностього матчу "Металіст" - "Карпати", а вже у вже у 2013 р. його дискваліфікували на 5 років. Але тепер Федерація та Красніков знайшли спільну мову і подали спільну заяву в КДК про припинення дії санкцій, де її швидко ухваили.

"У мене практично нічого не змінилося. Можливо мені Бог дав такий відпочинок, бо настільки був захоплений роботою, - говоить Євген Красніков. - Я знаю, що я офіційно може тепер працювати. І я дуже цьому радий. Стільки років тягнулася ця тяганина й нарешті все це закінсилдося. Я вважаю, все, що було - прикре непорозуміння".

Красніков був один із найкращих футбольних менеджерів України. Разом із партнерами створив "Металіст", яким захоплюівалися у Європі. Уже 2 роки він офіційно безробітний, але продовжує вести ритм життя, до я кого звик за попередні 10 років.

До нинішньої головної команди Харкова колишній спортивний директор немає стосунку. Лише спостерігає за швидкою деградацією та безжальним знищенням команди, яку він створював разом із Ярославським та Маркевичем.

Тепер основна увага Краснікова сфокусована на іншій команді. Він часто дивиться матчі "Дніпра" в компанії друзів, серед яких Вадим Комардін - колишній помічник у "Металісті", а тепер головний селекціонер "Дніпра". У Дніпропетровську грає два улюбленних футболіста: Папагує та Едмар, а тренує улюблений Мирон Маркевич.

У близьких колах давно говорять: Красніков може стати новим спортивним директором "Дніпра", частина його колишньої команди уже там. "Дніпро" став активно запрошувати латино-амереканців. А сам Красніков тепер офіційно може працювати.

"Все може бути. Потрібно обов`язково зустрітися та поговорити з керівництвом, бо є декілька пропозицій. Співпрацю з "Дніпром" я не виключаю".

З його персоною уже пов`язано багато міфів, історій та здогадок. Але сьогодні є один факт, про який можна говоити точно: у найскладнійший період українського футболу Красніков повернувся до футболу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...