App Store Google Play

Під час затримання Корбана допущені чисельні порушення, - Томчук

03.11.2015 19:35
Під час затримання Корбана допущені чисельні порушення, - Томчук

У процесі затримання Геннадія Корбана були допущені численні порушення, повідомила адвокат Оксана Томчук, якій дозволили зустріч із підзахисним в ізоляторі тимчасового тримання на Аскольдовому провулку.

«Порушення численні, завтра вони будуть оформлені у відповідних скаргах і заявах», – сказала Томчук.

«Від абсурдності того, що діється, хочеться просто сміятися. Уся країна в прямому ефірі бачить, що насправді відбувається. Не думаю, що залишилась ще хоча б одна людина, яка вірить у те, що має місце якесь кримінальне правопорушення з боку Корбана», – зазначила вона.

Томчук нагадала, що прокуратура наводить як докази відео, яке «склепане» нашвидкуруч, а також гроші та зброю, належність яких її підзахисному не підтверджена жодним чином – відповідно до протоколів обшуків, вони не вилучалися.

«Доказами не можуть бути незрозумілі речі, які дістають з мішка для сміття. Чекаємо закінчення цього політичного шоу», – додала адвокат.

«Коли слідчий орган намагається переконати всіх у чомусь таким безглуздим чином, це значить, що у нього немає нічого, і ми бачимо це з документів», – сказала Томчук.

За її словами, Геннадій Корбан почувається зараз краще: лікарі провели «реанімаційні заходи» щодо лідера УКРОПу, його стан стабілізувався.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...