App Store Google Play

Під час затримання Корбана допущені чисельні порушення, - Томчук

03.11.2015 19:35
Під час затримання Корбана допущені чисельні порушення, - Томчук

У процесі затримання Геннадія Корбана були допущені численні порушення, повідомила адвокат Оксана Томчук, якій дозволили зустріч із підзахисним в ізоляторі тимчасового тримання на Аскольдовому провулку.

«Порушення численні, завтра вони будуть оформлені у відповідних скаргах і заявах», – сказала Томчук.

«Від абсурдності того, що діється, хочеться просто сміятися. Уся країна в прямому ефірі бачить, що насправді відбувається. Не думаю, що залишилась ще хоча б одна людина, яка вірить у те, що має місце якесь кримінальне правопорушення з боку Корбана», – зазначила вона.

Томчук нагадала, що прокуратура наводить як докази відео, яке «склепане» нашвидкуруч, а також гроші та зброю, належність яких її підзахисному не підтверджена жодним чином – відповідно до протоколів обшуків, вони не вилучалися.

«Доказами не можуть бути незрозумілі речі, які дістають з мішка для сміття. Чекаємо закінчення цього політичного шоу», – додала адвокат.

«Коли слідчий орган намагається переконати всіх у чомусь таким безглуздим чином, це значить, що у нього немає нічого, і ми бачимо це з документів», – сказала Томчук.

За її словами, Геннадій Корбан почувається зараз краще: лікарі провели «реанімаційні заходи» щодо лідера УКРОПу, його стан стабілізувався.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...