App Store Google Play

Під час затримання Корбана допущені чисельні порушення, - Томчук

03.11.2015 19:35
Під час затримання Корбана допущені чисельні порушення, - Томчук

У процесі затримання Геннадія Корбана були допущені численні порушення, повідомила адвокат Оксана Томчук, якій дозволили зустріч із підзахисним в ізоляторі тимчасового тримання на Аскольдовому провулку.

«Порушення численні, завтра вони будуть оформлені у відповідних скаргах і заявах», – сказала Томчук.

«Від абсурдності того, що діється, хочеться просто сміятися. Уся країна в прямому ефірі бачить, що насправді відбувається. Не думаю, що залишилась ще хоча б одна людина, яка вірить у те, що має місце якесь кримінальне правопорушення з боку Корбана», – зазначила вона.

Томчук нагадала, що прокуратура наводить як докази відео, яке «склепане» нашвидкуруч, а також гроші та зброю, належність яких її підзахисному не підтверджена жодним чином – відповідно до протоколів обшуків, вони не вилучалися.

«Доказами не можуть бути незрозумілі речі, які дістають з мішка для сміття. Чекаємо закінчення цього політичного шоу», – додала адвокат.

«Коли слідчий орган намагається переконати всіх у чомусь таким безглуздим чином, це значить, що у нього немає нічого, і ми бачимо це з документів», – сказала Томчук.

За її словами, Геннадій Корбан почувається зараз краще: лікарі провели «реанімаційні заходи» щодо лідера УКРОПу, його стан стабілізувався.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...