App Store Google Play

Заява штабу Філатова стосовно арешту Корбана

31.10.2015 16:38
Заява штабу Філатова стосовно арешту Корбана
Сьогодні була відкрита одна з найчорніших сторінок в українській історії. Та практика, борючись з якою наша країна втратила своїх найкращих синів на Майдані під час Революції Гідності, повертається в Україну.

У Дніпропетровську, в останньому форпості на шляху «російської весни», здійснюється безпрецедентна спроба реваншу політичних злочинців, вбивць демократії і свободи слова. Вона здійснюється з мовчазного потурання влади за сценарієм, давно відпрацьованим режимом Януковича.

Сьогодні, 31 жовтня, був незаконно захоплений співробітниками імовірно правоохоронних органів один з ідеологів і лідерів нашої політичної сили - Геннадій Корбан. Люди, які вчинили настільки зухвалий вчинок, не пред'явили ніяких документів і не представилися, що дозволяє нам говорити про можливе політичне викрадення. З самого ранку здійснюються тотальні обшуки в різних офісах і представництвах «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Вилучаються документи, знищуються комп'ютерні вузли, на співробітників чиниться грубий тиск. Аналогічні процеси здійснюються в будинках окремих партійців, які співпрацюють з нашою політичною силою організаціях (включаючи волонтерський «Фонд оборони країни»), а також на підприємствах наших партнерів (аж до готельних комплексів, в яких зупинялися представники «УКРОПу»). На вулицях Дніпропетровська неспокійно.

Місто наповнене автомобілями з озброєними людьми. Здійснюється технічне придушення сигналу мобільного зв'язку (використовуються так звані "глушилки").

Це може служити сигналом до початку подібних дій по всій Україні. Ми не виключаємо того, що Дніпропетровськ було обрано своєрідним стартовим майданчиком через свою волелюбну вдачу і наявність великої кількості свідомо налаштованих громадян, у тому числі і тих, які пережили м'ясорубку АТО.

Мабуть, організатори реваншу вирішили випробовувати свої сили і сценарії саме тут, бо якщо «ляже» Дніпропетровськ, то слідом «ляже» вся Україна. Ось чому так важливо припинити подібні дії на корені. Ми не повинні мовчазно допустити розповзання реваншистської зарази.

Наша політична сила не кличе вас захищати наші офіси, звільняти наших соратників або стояти на барикадах. Ми закликаємо вас просто чесно виконати свій професійний обов'язок: інформувати своїх читачів і глядачів про те, що відбувається, об'єктивно висвітлювати ці страшні події. Вашими очима світ повинен побачити беззаконня і злочини, які чиняться в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни!За 6(!!!) го...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...