App Store Google Play

Заява штабу Філатова стосовно арешту Корбана

31.10.2015 16:38
Заява штабу Філатова стосовно арешту Корбана
Сьогодні була відкрита одна з найчорніших сторінок в українській історії. Та практика, борючись з якою наша країна втратила своїх найкращих синів на Майдані під час Революції Гідності, повертається в Україну.

У Дніпропетровську, в останньому форпості на шляху «російської весни», здійснюється безпрецедентна спроба реваншу політичних злочинців, вбивць демократії і свободи слова. Вона здійснюється з мовчазного потурання влади за сценарієм, давно відпрацьованим режимом Януковича.

Сьогодні, 31 жовтня, був незаконно захоплений співробітниками імовірно правоохоронних органів один з ідеологів і лідерів нашої політичної сили - Геннадій Корбан. Люди, які вчинили настільки зухвалий вчинок, не пред'явили ніяких документів і не представилися, що дозволяє нам говорити про можливе політичне викрадення. З самого ранку здійснюються тотальні обшуки в різних офісах і представництвах «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Вилучаються документи, знищуються комп'ютерні вузли, на співробітників чиниться грубий тиск. Аналогічні процеси здійснюються в будинках окремих партійців, які співпрацюють з нашою політичною силою організаціях (включаючи волонтерський «Фонд оборони країни»), а також на підприємствах наших партнерів (аж до готельних комплексів, в яких зупинялися представники «УКРОПу»). На вулицях Дніпропетровська неспокійно.

Місто наповнене автомобілями з озброєними людьми. Здійснюється технічне придушення сигналу мобільного зв'язку (використовуються так звані "глушилки").

Це може служити сигналом до початку подібних дій по всій Україні. Ми не виключаємо того, що Дніпропетровськ було обрано своєрідним стартовим майданчиком через свою волелюбну вдачу і наявність великої кількості свідомо налаштованих громадян, у тому числі і тих, які пережили м'ясорубку АТО.

Мабуть, організатори реваншу вирішили випробовувати свої сили і сценарії саме тут, бо якщо «ляже» Дніпропетровськ, то слідом «ляже» вся Україна. Ось чому так важливо припинити подібні дії на корені. Ми не повинні мовчазно допустити розповзання реваншистської зарази.

Наша політична сила не кличе вас захищати наші офіси, звільняти наших соратників або стояти на барикадах. Ми закликаємо вас просто чесно виконати свій професійний обов'язок: інформувати своїх читачів і глядачів про те, що відбувається, об'єктивно висвітлювати ці страшні події. Вашими очима світ повинен побачити беззаконня і злочини, які чиняться в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...