App Store Google Play

Заява штабу Філатова стосовно арешту Корбана

31.10.2015 16:38
Заява штабу Філатова стосовно арешту Корбана
Сьогодні була відкрита одна з найчорніших сторінок в українській історії. Та практика, борючись з якою наша країна втратила своїх найкращих синів на Майдані під час Революції Гідності, повертається в Україну.

У Дніпропетровську, в останньому форпості на шляху «російської весни», здійснюється безпрецедентна спроба реваншу політичних злочинців, вбивць демократії і свободи слова. Вона здійснюється з мовчазного потурання влади за сценарієм, давно відпрацьованим режимом Януковича.

Сьогодні, 31 жовтня, був незаконно захоплений співробітниками імовірно правоохоронних органів один з ідеологів і лідерів нашої політичної сили - Геннадій Корбан. Люди, які вчинили настільки зухвалий вчинок, не пред'явили ніяких документів і не представилися, що дозволяє нам говорити про можливе політичне викрадення. З самого ранку здійснюються тотальні обшуки в різних офісах і представництвах «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Вилучаються документи, знищуються комп'ютерні вузли, на співробітників чиниться грубий тиск. Аналогічні процеси здійснюються в будинках окремих партійців, які співпрацюють з нашою політичною силою організаціях (включаючи волонтерський «Фонд оборони країни»), а також на підприємствах наших партнерів (аж до готельних комплексів, в яких зупинялися представники «УКРОПу»). На вулицях Дніпропетровська неспокійно.

Місто наповнене автомобілями з озброєними людьми. Здійснюється технічне придушення сигналу мобільного зв'язку (використовуються так звані "глушилки").

Це може служити сигналом до початку подібних дій по всій Україні. Ми не виключаємо того, що Дніпропетровськ було обрано своєрідним стартовим майданчиком через свою волелюбну вдачу і наявність великої кількості свідомо налаштованих громадян, у тому числі і тих, які пережили м'ясорубку АТО.

Мабуть, організатори реваншу вирішили випробовувати свої сили і сценарії саме тут, бо якщо «ляже» Дніпропетровськ, то слідом «ляже» вся Україна. Ось чому так важливо припинити подібні дії на корені. Ми не повинні мовчазно допустити розповзання реваншистської зарази.

Наша політична сила не кличе вас захищати наші офіси, звільняти наших соратників або стояти на барикадах. Ми закликаємо вас просто чесно виконати свій професійний обов'язок: інформувати своїх читачів і глядачів про те, що відбувається, об'єктивно висвітлювати ці страшні події. Вашими очима світ повинен побачити беззаконня і злочини, які чиняться в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...