App Store Google Play

УКРОП оголосив мобілізацію партійців для захисту Дніпра та Павлограда

31.10.2015 09:22
УКРОП оголосив мобілізацію партійців для захисту Дніпра та Павлограда
УКРОП оголосив мобілізацію своїх партійців на підтримку кандидатів від партії в мери Дніпропетровська та Павлограда. Про це голова політради «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Геннадій Корбан заявив на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

«Ми попросили представників нашої партії в усіх областях приїхати до Дніпропетровська, Павлограда, де наші кандидати виходять у другий тур з колишніми «регіоналами», щоб реванш не пройшов. Зараз наші обласні організації збирають активістів, які приїдуть в Дніпропетровськ агітувати за Бориса Філатова. Ми не здамо місто», - заявив Геннадій Корбан.

Політик підкреслив, що Дніпропетровськ і Павлоград на сьогодні є своєрідним вододілом, «Сталінградом для України», і їх треба відстояти, «щоб раз і назавжди демократичним шляхом ми нарешті позбулися п'ятої колони Кремля, яка хоче розділити Україну по Дніпру».

«Ми та партія, яка намагається «зшити» Україну із заходу на схід, з півночі на південь завдяки своєму масовому представництву в усіх радах», - сказав Геннадій Корбан.

Він також прокоментував ситуацію з виборами в Кривому Розі, де у другий тур гарантовано проходить Юрій Вілкул, а за друге місце борються кандидат від УКРОПу Микола Колесник та Юрій Милобог від «Самопомочі».

«Незалежно від того, чи вийде в другий тур Колесник чи Милобог, партія УКРОП буде підтримувати продемократичні сили - не зважаючи на їхні кольори - проти «Опозиційного блоку». Це наша принципова позиція на південному сході», - сказав політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...