App Store Google Play

УКРОП оголосив мобілізацію партійців для захисту Дніпра та Павлограда

31.10.2015 09:22
УКРОП оголосив мобілізацію партійців для захисту Дніпра та Павлограда
УКРОП оголосив мобілізацію своїх партійців на підтримку кандидатів від партії в мери Дніпропетровська та Павлограда. Про це голова політради «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Геннадій Корбан заявив на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

«Ми попросили представників нашої партії в усіх областях приїхати до Дніпропетровська, Павлограда, де наші кандидати виходять у другий тур з колишніми «регіоналами», щоб реванш не пройшов. Зараз наші обласні організації збирають активістів, які приїдуть в Дніпропетровськ агітувати за Бориса Філатова. Ми не здамо місто», - заявив Геннадій Корбан.

Політик підкреслив, що Дніпропетровськ і Павлоград на сьогодні є своєрідним вододілом, «Сталінградом для України», і їх треба відстояти, «щоб раз і назавжди демократичним шляхом ми нарешті позбулися п'ятої колони Кремля, яка хоче розділити Україну по Дніпру».

«Ми та партія, яка намагається «зшити» Україну із заходу на схід, з півночі на південь завдяки своєму масовому представництву в усіх радах», - сказав Геннадій Корбан.

Він також прокоментував ситуацію з виборами в Кривому Розі, де у другий тур гарантовано проходить Юрій Вілкул, а за друге місце борються кандидат від УКРОПу Микола Колесник та Юрій Милобог від «Самопомочі».

«Незалежно від того, чи вийде в другий тур Колесник чи Милобог, партія УКРОП буде підтримувати продемократичні сили - не зважаючи на їхні кольори - проти «Опозиційного блоку». Це наша принципова позиція на південному сході», - сказав політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...