App Store Google Play

УКРОП оголосив мобілізацію партійців для захисту Дніпра та Павлограда

31.10.2015 09:22
УКРОП оголосив мобілізацію партійців для захисту Дніпра та Павлограда
УКРОП оголосив мобілізацію своїх партійців на підтримку кандидатів від партії в мери Дніпропетровська та Павлограда. Про це голова політради «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Геннадій Корбан заявив на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

«Ми попросили представників нашої партії в усіх областях приїхати до Дніпропетровська, Павлограда, де наші кандидати виходять у другий тур з колишніми «регіоналами», щоб реванш не пройшов. Зараз наші обласні організації збирають активістів, які приїдуть в Дніпропетровськ агітувати за Бориса Філатова. Ми не здамо місто», - заявив Геннадій Корбан.

Політик підкреслив, що Дніпропетровськ і Павлоград на сьогодні є своєрідним вододілом, «Сталінградом для України», і їх треба відстояти, «щоб раз і назавжди демократичним шляхом ми нарешті позбулися п'ятої колони Кремля, яка хоче розділити Україну по Дніпру».

«Ми та партія, яка намагається «зшити» Україну із заходу на схід, з півночі на південь завдяки своєму масовому представництву в усіх радах», - сказав Геннадій Корбан.

Він також прокоментував ситуацію з виборами в Кривому Розі, де у другий тур гарантовано проходить Юрій Вілкул, а за друге місце борються кандидат від УКРОПу Микола Колесник та Юрій Милобог від «Самопомочі».

«Незалежно від того, чи вийде в другий тур Колесник чи Милобог, партія УКРОП буде підтримувати продемократичні сили - не зважаючи на їхні кольори - проти «Опозиційного блоку». Це наша принципова позиція на південному сході», - сказав політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...