App Store Google Play

СБУ та ГПУ не затримали, а викрали Корбана, – адвокат

31.10.2015 18:02
СБУ та ГПУ не затримали, а викрали Корбана, – адвокат
Дії представників Генпрокуратури та СБУ із затримання Геннадія Корбана у нього вдома можна класифікувати як викрадення.

Таку думку висловив у суботу, 31 жовтня, адвокат затриманого В'ячеслав Кудінов на прес-конференції в інформагентстві «Мост-Днепр» у Дніпропетровську.

«На сьогоднішній момент ми можемо говорити про те, що людини просто немає. Ніхто не знає, де він (Корбан - Авт.). Обшуки в Дніпропетровську за попередньою інформацією санкціоновані суддею з Чернігова. Яким чином суддя в Чернігові санкціонує обшуки в Дніпропетровську? Найбільш явне з порушень законодавства при затриманні Геннадія Корбана в його ж квартирі - порушення права на захист. На даний момент з Корбаном немає адвоката, який представляє його інтереси», - повідомив юрист.

Своєю чергою, другий адвокат Євген Пашко розповів, що вранці намагався потрапити в квартиру Корбана. «Проте будинок повністю оточили озброєні люди і навіть на поріг мене не пустили», - сказав він.

При цьому адвокат підкреслив, що вони не мають інформації щодо місцезнаходження Корбана, тому звернулися до СБУ та обласної прокуратури із заявою - за підписом народного депутата Філатова - про зникнення людини.

«В СБУ заяву прийняли, а з прокуратури в грубій формі вигнали і заяву таку не прийняли», - сказав він.

Він також звернув увагу на те, що кримінально-процесуальний процес грубим чином порушується ще й тим, що понятих, присутніх при обшуку, привезли з іншої області самі ж силовики, що не гарантує незалежності таких понятих.

Він також вважає, що найголовнішим порушенням є порушення права на захист.

За інформацією юристів Корбана, його затримали без складання протоколу, що фактично можна класифікувати не як затримання, а як викрадення. За словами адвокатів, оскільки дії щодо Корбана «проводяться з порушеннями, то вважаються незаконними і не можуть бути в подальшому використані як докази».

Крім того, адвокат Євген Пашко висловив думку, що одним з мотивів затримання Корбана могло бути бажання чинити тиск на Борисова Філатова пере другим туром виборів мера Дніпропетровська.

«Я думаю, що таким шляхом наша правоохоронна система на чолі з керівництвом країни чинити тиск на Філатова, який вийшов у другий тур виборів, намагаючись очорнити таким шляхом його в очах наших жителів і прив'язати до криміналу. Усім ясно що, у другому турі Борис Філатов вийде переможцем, але комусь це невигідно», - повідомив адвокат.

Нагадаємо, вранці в суботу, 31 жовтня, в ЗМІ з'явилася інформація про затримання лідера партії УКРОП Геннадія Корбана в його власній квартирі. Пізніше СБУ та Генпрокуратура оголосили, що в Дніпропетровську проводиться спецоперація в рамках розслідування діяльності організованого злочинного угруповання, в якій задіяно понад 500 співробітників силових відомств. Силовики також повідомили, що Корбану офіційних звинувачень за фактами правопорушень не висувалось.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...