App Store Google Play

Погроми в Дніпропетровську санкціоновані на найвищому рівні влади

31.10.2015 21:57
Погроми в Дніпропетровську санкціоновані на найвищому рівні влади
Сьогоднішні події навколо обшуків у цілої низки волонтерів, а також політиків і активістів «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» зробили зрозумілим весь сценарій, який для своїх політичних опонентів підготувала банда криворізької республіки з мовчазної згоди верхівки української влади.

Погроми в квартирах і офісах, а також арешт головного партійного ідеолога Геннадія Корбана були заздалегідь зрежисованою акцією, головним завданням якої була дискредитація самого рейтингового кандидата на дніпропетровських виборах і самого реального претендента на посаду міського голови обласного центру Бориса Філатова.

Всі резонансні дії силовиків були сплановані з метою зірвати другий тур виборів в Дніпропетровську. Під час так званих обшуків, які в тому числі проходили і у виборчому штабі «Українського об'єднання патріотів», були викрадені списки членів виборчих комісій та спостерігачів «УКРОПу». Також у невідомому напрямку зникла практично вся ключова документація виборчого штабу, що може серйозно ускладнити участь Бориса Філатова в подальшій передвиборчій гонці.

Всіма заходами, які шокували вітчизняне експертне співтовариство в Дніпропетровську, займається підконтрольний особисто Президенту України спецпідрозділ силових правоохоронних структур.

У політологів не викликає сумніву той факт, що лідер «Опозиційного Блоку» Олександр Вілкул заздалегідь знав сценарій цієї політичної розправи. Саме так експерти пояснюють вчорашнє несподіване запрошення цим політиком Бориса Філатова на дебати в прямому ефірі, які відбулися сьогодні, 31 жовтня, на підконтрольному «Опозиційному блоку» 11-му телеканалі Дніпропетровська в 19:30. Розуміючи, що в цей самий час в офіси «УКРОПу» будуть ломитися силовики, Вілкул вирішив додати дискредитаційної риторики.

Як вже повідомлялося раніше, громадськість досить жорстко відреагувала на сьогоднішні події, які були протрактовані як політичне цькування і репресії. У відповідь на них сьогодні вдень народні депутати почали виходити з президентської парламентської фракції Блок Петра Порошенка. Відомий журналіст і головний редактор журналу «Новий час» Віталій Сич назвав ситуацію, що склалася «репресивним механізмом виборчої дії».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...