App Store Google Play

Погроми в Дніпропетровську санкціоновані на найвищому рівні влади

31.10.2015 21:57
Погроми в Дніпропетровську санкціоновані на найвищому рівні влади
Сьогоднішні події навколо обшуків у цілої низки волонтерів, а також політиків і активістів «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» зробили зрозумілим весь сценарій, який для своїх політичних опонентів підготувала банда криворізької республіки з мовчазної згоди верхівки української влади.

Погроми в квартирах і офісах, а також арешт головного партійного ідеолога Геннадія Корбана були заздалегідь зрежисованою акцією, головним завданням якої була дискредитація самого рейтингового кандидата на дніпропетровських виборах і самого реального претендента на посаду міського голови обласного центру Бориса Філатова.

Всі резонансні дії силовиків були сплановані з метою зірвати другий тур виборів в Дніпропетровську. Під час так званих обшуків, які в тому числі проходили і у виборчому штабі «Українського об'єднання патріотів», були викрадені списки членів виборчих комісій та спостерігачів «УКРОПу». Також у невідомому напрямку зникла практично вся ключова документація виборчого штабу, що може серйозно ускладнити участь Бориса Філатова в подальшій передвиборчій гонці.

Всіма заходами, які шокували вітчизняне експертне співтовариство в Дніпропетровську, займається підконтрольний особисто Президенту України спецпідрозділ силових правоохоронних структур.

У політологів не викликає сумніву той факт, що лідер «Опозиційного Блоку» Олександр Вілкул заздалегідь знав сценарій цієї політичної розправи. Саме так експерти пояснюють вчорашнє несподіване запрошення цим політиком Бориса Філатова на дебати в прямому ефірі, які відбулися сьогодні, 31 жовтня, на підконтрольному «Опозиційному блоку» 11-му телеканалі Дніпропетровська в 19:30. Розуміючи, що в цей самий час в офіси «УКРОПу» будуть ломитися силовики, Вілкул вирішив додати дискредитаційної риторики.

Як вже повідомлялося раніше, громадськість досить жорстко відреагувала на сьогоднішні події, які були протрактовані як політичне цькування і репресії. У відповідь на них сьогодні вдень народні депутати почали виходити з президентської парламентської фракції Блок Петра Порошенка. Відомий журналіст і головний редактор журналу «Новий час» Віталій Сич назвав ситуацію, що склалася «репресивним механізмом виборчої дії».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...