App Store Google Play

Дніпропетровці вимірюють тиск, глюкозу та вагу прямо в магазині

31.10.2015 11:16
Дніпропетровці вимірюють тиск, глюкозу та вагу прямо в магазині
З самого ранку в одному з найбільших торговельних центрів Дніпропетровська - черги. Та не до крамниць. У холі безкоштовно вимірюють тиск, глюкозу та вагу. Людей консультують досвідчені лікарі - ввічливі та уважні. Бажаючих пройти такі обстеження чимало.

У центрі торговельного центру чотири «острівки». За першим столом вимірюють цукор у крові. Використовують тест-смужки. Результат миттєвий. Далі команда, яка вимірює тиск. Фельдшер Дмитро Автономов проводить процедуру, його колега - консультує.

«Обстежили вже 37 людей, у 25 - високий тиск. З кожним розмовляємо, виявляємо причини та направляємо на додаткові обстеження до лікарень», - каже Дмитро Автономов.

Медик хвалиться сучасним пристроєм для вимірювання тиску: «Не треба качати «грушу», просто одягаємо на руку, чекаємо декілька хвилин - і все готово».

Поряд перевіряють вагу. Доброзичливий медик консультує кожного - варто худнути чи трохи погладшати.

Остання бригада лікарів вимірює внутрішньоочний тиск. Бажаючих пройти такі обстеження чимало. Серед них й пані Олександра. Каже, прийшла сюди свідомо, ще й прихопила маму. Про акцію дізналася у газеті.

«Профілактичні огляди проходжу раз на рік. Відвідую лікарні. Участь у такій акції беру вперше. Вважаю, це гарною ідеєю. Мені подобається», - сказала жінка.

А ось пані Людмила вже вимірювала вагу, тиск та цукор під час минулорічної акції. Зізнається, що лікарні відвідує неохоче.

«Гарна акція. Саме йшла з крамниці і вирішила перевірити своє здоров'я. Тут і проконсультують, і цікаву літературу дадуть. А головне - все швидко та безкоштовно», - сказала вона.

Поспішайте обстежитися і ви. Це можна зробити сьогодні до 15.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17 («Караван»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...