App Store Google Play

Дніпропетровці вимірюють тиск, глюкозу та вагу прямо в магазині

31.10.2015 11:16
Дніпропетровці вимірюють тиск, глюкозу та вагу прямо в магазині
З самого ранку в одному з найбільших торговельних центрів Дніпропетровська - черги. Та не до крамниць. У холі безкоштовно вимірюють тиск, глюкозу та вагу. Людей консультують досвідчені лікарі - ввічливі та уважні. Бажаючих пройти такі обстеження чимало.

У центрі торговельного центру чотири «острівки». За першим столом вимірюють цукор у крові. Використовують тест-смужки. Результат миттєвий. Далі команда, яка вимірює тиск. Фельдшер Дмитро Автономов проводить процедуру, його колега - консультує.

«Обстежили вже 37 людей, у 25 - високий тиск. З кожним розмовляємо, виявляємо причини та направляємо на додаткові обстеження до лікарень», - каже Дмитро Автономов.

Медик хвалиться сучасним пристроєм для вимірювання тиску: «Не треба качати «грушу», просто одягаємо на руку, чекаємо декілька хвилин - і все готово».

Поряд перевіряють вагу. Доброзичливий медик консультує кожного - варто худнути чи трохи погладшати.

Остання бригада лікарів вимірює внутрішньоочний тиск. Бажаючих пройти такі обстеження чимало. Серед них й пані Олександра. Каже, прийшла сюди свідомо, ще й прихопила маму. Про акцію дізналася у газеті.

«Профілактичні огляди проходжу раз на рік. Відвідую лікарні. Участь у такій акції беру вперше. Вважаю, це гарною ідеєю. Мені подобається», - сказала жінка.

А ось пані Людмила вже вимірювала вагу, тиск та цукор під час минулорічної акції. Зізнається, що лікарні відвідує неохоче.

«Гарна акція. Саме йшла з крамниці і вирішила перевірити своє здоров'я. Тут і проконсультують, і цікаву літературу дадуть. А головне - все швидко та безкоштовно», - сказала вона.

Поспішайте обстежитися і ви. Це можна зробити сьогодні до 15.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17 («Караван»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...