App Store Google Play

Дніпропетровці вимірюють тиск, глюкозу та вагу прямо в магазині

31.10.2015 11:16
Дніпропетровці вимірюють тиск, глюкозу та вагу прямо в магазині
З самого ранку в одному з найбільших торговельних центрів Дніпропетровська - черги. Та не до крамниць. У холі безкоштовно вимірюють тиск, глюкозу та вагу. Людей консультують досвідчені лікарі - ввічливі та уважні. Бажаючих пройти такі обстеження чимало.

У центрі торговельного центру чотири «острівки». За першим столом вимірюють цукор у крові. Використовують тест-смужки. Результат миттєвий. Далі команда, яка вимірює тиск. Фельдшер Дмитро Автономов проводить процедуру, його колега - консультує.

«Обстежили вже 37 людей, у 25 - високий тиск. З кожним розмовляємо, виявляємо причини та направляємо на додаткові обстеження до лікарень», - каже Дмитро Автономов.

Медик хвалиться сучасним пристроєм для вимірювання тиску: «Не треба качати «грушу», просто одягаємо на руку, чекаємо декілька хвилин - і все готово».

Поряд перевіряють вагу. Доброзичливий медик консультує кожного - варто худнути чи трохи погладшати.

Остання бригада лікарів вимірює внутрішньоочний тиск. Бажаючих пройти такі обстеження чимало. Серед них й пані Олександра. Каже, прийшла сюди свідомо, ще й прихопила маму. Про акцію дізналася у газеті.

«Профілактичні огляди проходжу раз на рік. Відвідую лікарні. Участь у такій акції беру вперше. Вважаю, це гарною ідеєю. Мені подобається», - сказала жінка.

А ось пані Людмила вже вимірювала вагу, тиск та цукор під час минулорічної акції. Зізнається, що лікарні відвідує неохоче.

«Гарна акція. Саме йшла з крамниці і вирішила перевірити своє здоров'я. Тут і проконсультують, і цікаву літературу дадуть. А головне - все швидко та безкоштовно», - сказала вона.

Поспішайте обстежитися і ви. Це можна зробити сьогодні до 15.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17 («Караван»).Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...