App Store Google Play

Дніпропетровські депутати затвердили унікальну освітню програму

31.10.2015 15:54
Дніпропетровські депутати затвердили унікальну освітню програму

Навчальну програму в Дніпропетровських школах з початку 2016 року доповнять факультативними уроками з української мови, іноземних мов (англійська, іспанська, німецька, французька) та інформатики. Завдяки цим урокам школярі навчаться програмувати роботів і самостійно створювати сайти, а також поглиблять знання іноземних мов.

Нову освітню програму підвищення рівня володіння українською та іноземними мовами і сучасними інформаційними технологіями на 2016-18 рік депутати прийняли під час шістьдесят дев'ятої чергової сесії Дніпропетровської міської ради, яка відбулася 30 жовтня.

Як повідомляє авто проекту - начальник управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Лариса Сафронова, пілотний проект з ініціативи голови профільної депутатської комісії Каміля Примакова протягом двох місяців проходив на базі п'яти шкіл Жовтневого району. Програма отримала позитивні відгуки, тепер її зроблять загальноміською.

«За ініціативою депутата міської ради Каміля Примакова був розроблений проект програми підвищення володіння українською, іноземними мовами та інформаційними технологіями. Цей проект апробувався у вересні та жовтні на базі п'яти шкіл Жовтневого району і був визнаний успішним. Освітній проект складається з 2 частин: додаткове вивчення української та іноземних мов (англійської, німецької, французької) і додаткове вивчення інформатики для учнів 5-11 класів », - повідомила Сафронова.

Передбачається, що програма буде працювати протягом 2 років у всіх школах Дніпропетровська - з 2016 по 2018 рік. У проект бюджету на 2016 рік включать необхідне фінансування - 12 млн грн.

Завдяки цим урокам у школярів з'явиться можливість отримувати актуальні знання з програмування, говорить Микола Кузічев, керівник Центру інформаційних технологій управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради. Це допоможе розвивати ІТ-сферу в Дніпропетровську.

«Скретч-програмування, яке вивчають діти в цих п'яти школах, дозволить їм перейти до програмування роботів, створенню веб-ресурсів, програмуванню ігор і серйозних вузькопрофільних ресурсів, які можуть знадобитися їм у майбутній професії», - стверджує Микола Кузічев.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....