App Store Google Play

Більше двох тисяч дніпрян підтримали мітинг проти політичних репресій

31.10.2015 22:16
Більше двох тисяч дніпрян підтримали мітинг проти політичних репресій
31 жовтня з 18.00 до 20.00 на площі біля приміщення Дніпропетровської ОДА відбувся мітинг проти політичних репресій та антиукраїнської політики центральної влади. За дві години у мітингу взяли участь більше 2-х тисяч мешканців міста.

Серед учасників мітингу були і зовсім молоді люди, і похилого віку. Громадські активісти, народні депутати, волонтери, правозахисники, представники різних політичних сил і зовсім аполітичні люди - їх всіх об'єднало обурення проти відверто зрадницької, цинічної політики центральної влади і, зокрема, президента країни. Ця політика спрямована вже не лише на дискредитацію окремих патріотів, а на повну ліквідацію добровольчого, волонтерського та патріотичного руху в Україні.

Також у заході взяли участь представники Кривого Рогу, Новомосковська, Днапродзержинська, Запоріжжя, Павлограду і навіть патріоти Криму.

Під час мітингу виступили народні депутати Андрій Денисенко та Борис Філатов, адвокат Правозахисної групи "СІЧ" Оксана Томчук, кандидати на посаду міського голови Дніпродзержинська та Павлограду, учасники АТО, прості городяни.

Народний депутат Андрій Денисенко, який є головою координаційної ради, оголосив, що віднині акція патріотичних сил є безстроковою і триватиме до тих пір, поки не будуть звільнені абсолютно всі політичні заручники режиму Порошенко. А таких тільки серед добровольців і тільки у Маріупольскому СІЗО - 100 чоловік. Також мова йде про початок справжніх реформ, а не їх імітації.

Борис Філатов закликав пильно слідкувати за новинами та повідомленнями активістів та бути готовими всім небайдужим до загальної мобілізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...