App Store Google Play

Більше двох тисяч дніпрян підтримали мітинг проти політичних репресій

31.10.2015 22:16
Більше двох тисяч дніпрян підтримали мітинг проти політичних репресій
31 жовтня з 18.00 до 20.00 на площі біля приміщення Дніпропетровської ОДА відбувся мітинг проти політичних репресій та антиукраїнської політики центральної влади. За дві години у мітингу взяли участь більше 2-х тисяч мешканців міста.

Серед учасників мітингу були і зовсім молоді люди, і похилого віку. Громадські активісти, народні депутати, волонтери, правозахисники, представники різних політичних сил і зовсім аполітичні люди - їх всіх об'єднало обурення проти відверто зрадницької, цинічної політики центральної влади і, зокрема, президента країни. Ця політика спрямована вже не лише на дискредитацію окремих патріотів, а на повну ліквідацію добровольчого, волонтерського та патріотичного руху в Україні.

Також у заході взяли участь представники Кривого Рогу, Новомосковська, Днапродзержинська, Запоріжжя, Павлограду і навіть патріоти Криму.

Під час мітингу виступили народні депутати Андрій Денисенко та Борис Філатов, адвокат Правозахисної групи "СІЧ" Оксана Томчук, кандидати на посаду міського голови Дніпродзержинська та Павлограду, учасники АТО, прості городяни.

Народний депутат Андрій Денисенко, який є головою координаційної ради, оголосив, що віднині акція патріотичних сил є безстроковою і триватиме до тих пір, поки не будуть звільнені абсолютно всі політичні заручники режиму Порошенко. А таких тільки серед добровольців і тільки у Маріупольскому СІЗО - 100 чоловік. Також мова йде про початок справжніх реформ, а не їх імітації.

Борис Філатов закликав пильно слідкувати за новинами та повідомленнями активістів та бути готовими всім небайдужим до загальної мобілізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...