App Store Google Play

У Кривому Розі міліція ліквідувала 2 наркопритони та затримала ділка

30.10.2015 16:03
У Кривому Розі міліція ліквідувала 2 наркопритони та затримала ділка
Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Криворізького міського управління провели перевірку численних скарг громадян, в результаті чого було припинено діяльність двох наркопритонів.

В ході проведення санкціонованого обшуку в одному з помешкань по вул. Семашко у Дзержинському районі м. Кривий Ріг було виявлено факт вживання господарем помешкання та ще двома особами наркотичної речовини «канабіс».
Було вилучено близько 50 доз зазначеного наркотичного засобу на суму 5 тис. грн.

Також в ході перевірки повідомлення громадян про те, що по вул. Кропивницького в Жовтневому районі м. Кривий Ріг постійно збираються особи сумнівної поведінки, працівники ВБНОН Криворізького МУ встановили раніше судимого місцевого жителя, який за місцем свого мешкання постійно збирав осіб для спільного вживання наркотичних засобів.
У ході санкціонованого обшуку за вищевказаною адресою затримано 3-х осіб, які вживали наркотичний засіб - «опій ацетильований».

Обидва наркопритони ліквідовано, господарів помешкання буде притягнуто до кримінальної відповідальності за утримання місць для вживання наркотиків (ст. 317 КК України) та незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ст. 309 КК України).

Крім цього, працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Жовтневого райвідділу міліції м. Кривий Ріг на території мікрорайону «Зарічний» задокументували факт збуту громадянином 1970 р.н. особливо небезпечного наркотичного засобу - опій ацетильований.

Встановлено, що з середини червня 2015 року він займався розповсюдженням зазначеного наркотичного засобу та мав можливість збувати щоденно до 200 доз наркозілля, що за цінами «чорного» ринку складає близько 24 тис. гривень.
Зловмисника затримано. У нього вилучено медичний шприц об'ємом 20 мл з наркотичним засобом опій. Відкрито кримінальне провадження за ст. 307 Кримінального кодексу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...