App Store Google Play

У Кривому Розі міліція ліквідувала 2 наркопритони та затримала ділка

30.10.2015 16:03
У Кривому Розі міліція ліквідувала 2 наркопритони та затримала ділка
Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Криворізького міського управління провели перевірку численних скарг громадян, в результаті чого було припинено діяльність двох наркопритонів.

В ході проведення санкціонованого обшуку в одному з помешкань по вул. Семашко у Дзержинському районі м. Кривий Ріг було виявлено факт вживання господарем помешкання та ще двома особами наркотичної речовини «канабіс».
Було вилучено близько 50 доз зазначеного наркотичного засобу на суму 5 тис. грн.

Також в ході перевірки повідомлення громадян про те, що по вул. Кропивницького в Жовтневому районі м. Кривий Ріг постійно збираються особи сумнівної поведінки, працівники ВБНОН Криворізького МУ встановили раніше судимого місцевого жителя, який за місцем свого мешкання постійно збирав осіб для спільного вживання наркотичних засобів.
У ході санкціонованого обшуку за вищевказаною адресою затримано 3-х осіб, які вживали наркотичний засіб - «опій ацетильований».

Обидва наркопритони ліквідовано, господарів помешкання буде притягнуто до кримінальної відповідальності за утримання місць для вживання наркотиків (ст. 317 КК України) та незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ст. 309 КК України).

Крім цього, працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Жовтневого райвідділу міліції м. Кривий Ріг на території мікрорайону «Зарічний» задокументували факт збуту громадянином 1970 р.н. особливо небезпечного наркотичного засобу - опій ацетильований.

Встановлено, що з середини червня 2015 року він займався розповсюдженням зазначеного наркотичного засобу та мав можливість збувати щоденно до 200 доз наркозілля, що за цінами «чорного» ринку складає близько 24 тис. гривень.
Зловмисника затримано. У нього вилучено медичний шприц об'ємом 20 мл з наркотичним засобом опій. Відкрито кримінальне провадження за ст. 307 Кримінального кодексу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...