App Store Google Play

Міськрада ще не оновлена, а війна посади вже почалася

30.10.2015 15:26
Міськрада ще не оновлена, а війна посади вже почалася

Найгострішу суперечку в сесійній залі Дніпропетровського міської ради під час номінально останньої, прощальної 69 сесії шостого скликання викликало питання 4.2 порядку денного з невинною назвою «Про внесення змін у структуру виконавчих органів міської ради».

Даним рішенням пропонувалося змінити кількість працівників Управління адміністративних послуг та дозвільних процедур, ДМР, Управління внутрішньої політики та Управління праці та соціального захисту та створити Управління з державного архітектурного контролю Дніпропетровської міської ради з штатом 20 одиниць, які б реалізували функції нагляду за будівництвом, архітектурою і зовнішньою рекламою. Загалом виконком в результаті даного рішення мав зрости до 728 осіб з нинішніх 684.

Проти цього рішення, мотивуючи свою позицію неприпустимістю у останній день каденції збільшувати штатну чисельність виконкому виступили регіонали Анжеліка Пилипенко та Олександр Рєзнік. Основними ж лобістами проекту рішення стали представники фракції «БПП-Солідарність», керуючий справами виконкому Віталій Мархасін та секретар міської ради Галина Булавка.

Остання – з порушенням усіх можливих норм регламенту – ставила рішення на голосування сукупно сім разів: двічі в канонічній формі, потім кілька разів з поправками депутатів. Зокрема пропонувалося створити Управління ДАБК без штатного розкладу або набрати у нього 20 осіб за умови що ці 20 штатних одиниць будуть скорочені з інших підрозділів міської ради протягом двох місяців.

«ЗА» створення міського Управління ДАБК голосували щоразу від 40 до 58 депутатів, але згодом прийшли до певного «глухого кута» у 53 голоси, яких жодним чином не вистачало. В цей час – попереду ще в порядку денному залишалися Проект рішення щодо Положення про Управління ДАБК Дніпропетровської міської ради та земельні питання - декілька депутатів покинули зал засідань. Головуюча Галина Булавка після переклички (виявилося що в зали лише 58 депутатів) спочатку оголосила 15-хвилинну перерву, а потім взагалі перервала засідання «на невизначений термін».

Відомо, що на Дніпропетровщині на обласному рівні функціонує Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, а на рівні обласного центру контроль за забудовою і зовнішньою рекламою здійснюється окремо різними підрозділами.

Як повідомили кореспонденту Дніпрограду в кулуарах міської ради, створення міського ДАБК – це підготовка впливової керівної посади для одного з «сірих кардиналів» нинішньої міськради – радника міського голови Андрія Баска. Як відзначили аналітики. Прийняття рішення вивело б питання зовнішньої реклами і будівництва за рамки розподілу зон впливу і повноважень майбутньої коаліціади ще до оголошення підсумків голосування городян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...