App Store Google Play

Міськрада ще не оновлена, а війна посади вже почалася

30.10.2015 15:26
Міськрада ще не оновлена, а війна посади вже почалася

Найгострішу суперечку в сесійній залі Дніпропетровського міської ради під час номінально останньої, прощальної 69 сесії шостого скликання викликало питання 4.2 порядку денного з невинною назвою «Про внесення змін у структуру виконавчих органів міської ради».

Даним рішенням пропонувалося змінити кількість працівників Управління адміністративних послуг та дозвільних процедур, ДМР, Управління внутрішньої політики та Управління праці та соціального захисту та створити Управління з державного архітектурного контролю Дніпропетровської міської ради з штатом 20 одиниць, які б реалізували функції нагляду за будівництвом, архітектурою і зовнішньою рекламою. Загалом виконком в результаті даного рішення мав зрости до 728 осіб з нинішніх 684.

Проти цього рішення, мотивуючи свою позицію неприпустимістю у останній день каденції збільшувати штатну чисельність виконкому виступили регіонали Анжеліка Пилипенко та Олександр Рєзнік. Основними ж лобістами проекту рішення стали представники фракції «БПП-Солідарність», керуючий справами виконкому Віталій Мархасін та секретар міської ради Галина Булавка.

Остання – з порушенням усіх можливих норм регламенту – ставила рішення на голосування сукупно сім разів: двічі в канонічній формі, потім кілька разів з поправками депутатів. Зокрема пропонувалося створити Управління ДАБК без штатного розкладу або набрати у нього 20 осіб за умови що ці 20 штатних одиниць будуть скорочені з інших підрозділів міської ради протягом двох місяців.

«ЗА» створення міського Управління ДАБК голосували щоразу від 40 до 58 депутатів, але згодом прийшли до певного «глухого кута» у 53 голоси, яких жодним чином не вистачало. В цей час – попереду ще в порядку денному залишалися Проект рішення щодо Положення про Управління ДАБК Дніпропетровської міської ради та земельні питання - декілька депутатів покинули зал засідань. Головуюча Галина Булавка після переклички (виявилося що в зали лише 58 депутатів) спочатку оголосила 15-хвилинну перерву, а потім взагалі перервала засідання «на невизначений термін».

Відомо, що на Дніпропетровщині на обласному рівні функціонує Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, а на рівні обласного центру контроль за забудовою і зовнішньою рекламою здійснюється окремо різними підрозділами.

Як повідомили кореспонденту Дніпрограду в кулуарах міської ради, створення міського ДАБК – це підготовка впливової керівної посади для одного з «сірих кардиналів» нинішньої міськради – радника міського голови Андрія Баска. Як відзначили аналітики. Прийняття рішення вивело б питання зовнішньої реклами і будівництва за рамки розподілу зон впливу і повноважень майбутньої коаліціади ще до оголошення підсумків голосування городян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...