App Store Google Play

Конфлікт між збирачами пожертвувань стався в Дніпродзержинську

30.10.2015 11:19
Конфлікт між збирачами пожертвувань стався в Дніпродзержинську
Неоднозначна історія сталася 29 жовтня близько 16.00 біля дніпродзержинського магазину "АТБ" в районі ДК "Хімік" на Соцмісті.

До охоронної фірми (ОФ) "Алабай" звернулася одна з благодійних організацій з інформацією про те, що на їх волонтера було скоєно напад. З їх слів, дівчина-волонтер збирала пожертви біля входу в "АТБ", коли на неї напали невідомі і спробували відняти коробку з грошима.

На місце події виїхав екіпаж ОФ "Алабай". За словами заступника директор Олександра Сторожко, дівчину довелося буквально виривати з рук нападників. Коли автомобіль патрульної служби з дівчиною-волонтером всередині спробував від'їхати від супермаркету, на його шляху став сірий "Мерседес", в салоні якого знаходилися люди, в яких дівчина дізналася все тих же напали на неї незнайомців.

Чоловік, який представився Данилом, повідомив, що він є представником благодійної організації, в якій працює дівчина, на яку скоїли напад. Він розповів, що в числі тих, хто намагався відібрати у їх волонтера коробку з пожертвами, була їхня колишня співробітниця. За його словами, ця жінка раніше намагалася влаштуватися в їхню організацію за підробленими документами, а потім викрала у них коробку з пожертвами і документи, необхідні для ведення благодійної діяльності.

Представник іншої сторони конфлікту, чоловік на ім'я Олександр, розповів, що він також займається благодійністю, але не в Дніпродзержинську. Його організація працює в Запоріжжі і Нікополі. Олександр стверджує, що він не збирався нікого грабувати. За його словами, виходячи з "АТБ", він побачив дівчину, що збирає пожертви для бійців АТО. Дівчина викликала у нього підозра і він попросив її пред'явити документи. Документи не були оформлені належним чином, каже Олександр, а тому він викликав міліцію і спробував затримати волонтера до приїзду правоохоронців.

Міліцію, до слова, вони очікували до 2:00. Замість міліціонерів на місце подій під'їхав автомобіль з емблемою охоронної фірми і спробував відвезти дівчину. Олександр вирішив цьому перешкодити.

За словами Олександра Сторожко, волонтери звернулися до них організації ведуть свою діяльність цілком законно, а от у правомірності дій їхніх опонентів, що "підрізали" екіпаж "Алабая" на своєму автомобілі, він не впевнений.

Вирішенням конфлікту на місці подій займався чомусь екіпаж ДАІ.

sobitie.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...