App Store Google Play

Конфлікт між збирачами пожертвувань стався в Дніпродзержинську

30.10.2015 11:19
Конфлікт між збирачами пожертвувань стався в Дніпродзержинську
Неоднозначна історія сталася 29 жовтня близько 16.00 біля дніпродзержинського магазину "АТБ" в районі ДК "Хімік" на Соцмісті.

До охоронної фірми (ОФ) "Алабай" звернулася одна з благодійних організацій з інформацією про те, що на їх волонтера було скоєно напад. З їх слів, дівчина-волонтер збирала пожертви біля входу в "АТБ", коли на неї напали невідомі і спробували відняти коробку з грошима.

На місце події виїхав екіпаж ОФ "Алабай". За словами заступника директор Олександра Сторожко, дівчину довелося буквально виривати з рук нападників. Коли автомобіль патрульної служби з дівчиною-волонтером всередині спробував від'їхати від супермаркету, на його шляху став сірий "Мерседес", в салоні якого знаходилися люди, в яких дівчина дізналася все тих же напали на неї незнайомців.

Чоловік, який представився Данилом, повідомив, що він є представником благодійної організації, в якій працює дівчина, на яку скоїли напад. Він розповів, що в числі тих, хто намагався відібрати у їх волонтера коробку з пожертвами, була їхня колишня співробітниця. За його словами, ця жінка раніше намагалася влаштуватися в їхню організацію за підробленими документами, а потім викрала у них коробку з пожертвами і документи, необхідні для ведення благодійної діяльності.

Представник іншої сторони конфлікту, чоловік на ім'я Олександр, розповів, що він також займається благодійністю, але не в Дніпродзержинську. Його організація працює в Запоріжжі і Нікополі. Олександр стверджує, що він не збирався нікого грабувати. За його словами, виходячи з "АТБ", він побачив дівчину, що збирає пожертви для бійців АТО. Дівчина викликала у нього підозра і він попросив її пред'явити документи. Документи не були оформлені належним чином, каже Олександр, а тому він викликав міліцію і спробував затримати волонтера до приїзду правоохоронців.

Міліцію, до слова, вони очікували до 2:00. Замість міліціонерів на місце подій під'їхав автомобіль з емблемою охоронної фірми і спробував відвезти дівчину. Олександр вирішив цьому перешкодити.

За словами Олександра Сторожко, волонтери звернулися до них організації ведуть свою діяльність цілком законно, а от у правомірності дій їхніх опонентів, що "підрізали" екіпаж "Алабая" на своєму автомобілі, він не впевнений.

Вирішенням конфлікту на місці подій займався чомусь екіпаж ДАІ.

sobitie.com.uaHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...