App Store Google Play

Демократичні політичні сили підтримали заклик Філатова до об'єднання

30.10.2015 13:47
Демократичні політичні сили підтримали заклик Філатова до об'єднання
Демократичні політичні сили підтримали заклик Бориса Філатова до об'єднання.

«Я до вас простягаю руку. Давайте об'єднуватися не навколо мене, а навколо світоглядних основ і принципів, навколо програм, щоб дати відсіч реваншистам», - заявив Борис Філатов в ефірі програми «Право на владу».

Філатов запропонував підписати відповідний меморандум. Ідею лідера «УКРОПу» підтримали представники Блоку Петра Порошенка «Солідарність», а також партій «Батьківщини» і «Самопомочі».

Народний депутат фракції БПП Володимир Денисенко повідомив, що президентська політична сила готова співпрацювати з Борисом Філатовим.

«У нас є офіційне звернення, в якому ми заявляємо, що готові підтримати демократичного кандидата на виборах у Дніпропетровську», - розповів нардеп.

За словами народного депутата партії «Самопоміч» Єгора Соболєва, представлена ним політична сила, ніколи не буде підтримувати колишніх регіоналів, які намагаються пройти у владу під крилом «Опозиційного блоку».

«У нашої партії не може бути нічого спільного з проросійськими силами», - заявив нардеп.

Також Бориса Філатова підтримала Юлія Тимошенко. Вона розповіла, що виступає категорично проти кланових партій, таких як «Опозиційний блок», які маючи великий ресурс і заступництво олігархів, намагаються зробити реванш. Також Тимошенко нагадала, що саме з ініціативи регіоналів вона опинилася у в'язниці, тому, у її політичної сили не може бути нічого спільного з людьми Януковича.

«Я підтримую Бориса Філатова», - заявила лідер партії «Батьківщина».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...