App Store Google Play

Безвідповідальність ТВК Новомосковська зашкалює, - Жолудєв

30.10.2015 16:47
Безвідповідальність ТВК Новомосковська зашкалює, - Жолудєв
Підрахунок голосів на Дніпропетровщині затягується через відсутність у обласній ТВК оригіналів протоколів. Про це на прес-конференції повідомив голова Дніпропетровської обласной громадського організації «Комітет виборців України» Владислав Жолудєв.

«Сьогодні, на жаль, ми нічого не можемо сказати ні про партійний склад майбудньої облради, ні тим паче про конкретні персоналії», - зазначив Жолудєв.
За його словами, другий тур виборів міських голів на Дніпропетровщині відбудеться у Павлограді, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі та Дніпропетровську.

«Щодо ситуації з Павлоградом, тот тут слід акцентувати увагу на ефективній роботі місцевої виборчої комісії, яка під час свого засідання проголосувала за проведення другого туру та дотрималася закону. Тому усі розмови ЦВК щодо повної зміни складу терироріального виборчкому Павлограду є безпідставними», - наголосив Жолудєв.
Однак на Дніпропетровщині є більш істотна проблема - це Новомосковська міська комісія, яка станом на ранок 30 жовтня не завершила підрахунок голосів ні по обранню міського голови, ні по місцевій раді.

«Злочини проти виборчих прав громадян» - книга з аналізу виборів минулого року. Тут зазначено, що Новомосковськ був єдиним містом Дніпропетровщини, де впровадження з діяння міської комісії за кримінальним кодексом було визнане та отримало вирок суду. Та людина, яка організувала цю діяльність, а саме махінації та фальсифікації результатів, зараз є депутатом Верховної Ради. А покаранням був тільки штраф, комісія залишилася працювати у повному складі», - розповів Владислав.

Наразі повідомляють, що сім виборчих комісій у Новомосковську так і не пройшли повторний підрахунок голосів. І коли робота буде розпочата - невідомо. Жолудєв впевнений: ЦВК повинна втрутитися у цю справу і прийняти міри щодо дострокового припинення роботи місцевої комісії Новомосковська.

Окрім того, є фото- та відеодокази, де деякі члени виборчих комісій повідомляли, що отримали хабар від певного кандидата, який гарантував їм повну безпеку; вивози печаток та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...