App Store Google Play

Безвідповідальність ТВК Новомосковська зашкалює, - Жолудєв

30.10.2015 16:47
Безвідповідальність ТВК Новомосковська зашкалює, - Жолудєв
Підрахунок голосів на Дніпропетровщині затягується через відсутність у обласній ТВК оригіналів протоколів. Про це на прес-конференції повідомив голова Дніпропетровської обласной громадського організації «Комітет виборців України» Владислав Жолудєв.

«Сьогодні, на жаль, ми нічого не можемо сказати ні про партійний склад майбудньої облради, ні тим паче про конкретні персоналії», - зазначив Жолудєв.
За його словами, другий тур виборів міських голів на Дніпропетровщині відбудеться у Павлограді, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі та Дніпропетровську.

«Щодо ситуації з Павлоградом, тот тут слід акцентувати увагу на ефективній роботі місцевої виборчої комісії, яка під час свого засідання проголосувала за проведення другого туру та дотрималася закону. Тому усі розмови ЦВК щодо повної зміни складу терироріального виборчкому Павлограду є безпідставними», - наголосив Жолудєв.
Однак на Дніпропетровщині є більш істотна проблема - це Новомосковська міська комісія, яка станом на ранок 30 жовтня не завершила підрахунок голосів ні по обранню міського голови, ні по місцевій раді.

«Злочини проти виборчих прав громадян» - книга з аналізу виборів минулого року. Тут зазначено, що Новомосковськ був єдиним містом Дніпропетровщини, де впровадження з діяння міської комісії за кримінальним кодексом було визнане та отримало вирок суду. Та людина, яка організувала цю діяльність, а саме махінації та фальсифікації результатів, зараз є депутатом Верховної Ради. А покаранням був тільки штраф, комісія залишилася працювати у повному складі», - розповів Владислав.

Наразі повідомляють, що сім виборчих комісій у Новомосковську так і не пройшли повторний підрахунок голосів. І коли робота буде розпочата - невідомо. Жолудєв впевнений: ЦВК повинна втрутитися у цю справу і прийняти міри щодо дострокового припинення роботи місцевої комісії Новомосковська.

Окрім того, є фото- та відеодокази, де деякі члени виборчих комісій повідомляли, що отримали хабар від певного кандидата, який гарантував їм повну безпеку; вивози печаток та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...