App Store Google Play

Бабушкінська ТВК у Дніпропетровську працює під серйозним тиском

30.10.2015 20:17
Бабушкінська ТВК у Дніпропетровську працює під серйозним тиском

30 жовтня, як і напередодні, Бабушкінська районна у місті Дніпропетровську виборча комісія з виборів депутатів місцевих рад працювала, якщо так можна висловитись, попри всі зусилля людей, в інтересах яких вона виконує свої функції.

Протягом майже двох діб представників комісії, а особливо голову комісії Людмилу Сорокіну (подання партії «БПП-Солідарність») тероризують погрозами і звинуваченнями в заангажованості представники двох політсил – місцевого осередку «Самопомочі» та (що найбільш дивно) «Солідарності». Уповноважені особи партії, кандидати, зокрема народний депутат Максим Курячий, не дотримуючись квоти представництва в приміщенні комісії під час її засідання, криком і погрозами намагаються унеможливити складання підсумкових протоколів з виборів депутатів міської ради.

Як це не парадоксально, але ідейним натхненником і «юристом» незадоволених є народний депутат від «Опозиційного блоку» Дмитро Шпенов, всі вказівки якого чітко виконують ідеологічні опоненти від «демократичних партій».

Причиною невдоволення представників партій «демократичного спрямування» викликає підтримка в Бабушкінському районі партії «Відродження», яка, за уточненими даними, набирає більше 5% загалом по місту (з урахуванням результатів інших районів), а відтак має бути представлена депутатським корпусом у міській раді сьомого скликання.

При цьому представники «Самопомочі» та «Солідарності» визнають, що до набраних їх кандидатами відсотків і голосів не мають жодних претензій, водночас пред’являючи папери, які нібито є «альтернативними протоколами». В цих «протоколах» показники всіх партій не відрізняються, занижені лише голоси за «Відродження».

Що дивно, свої «альтернативні протоколи» кандидати від «БПП» і «Самопомочі» змогли знайти і пред’явити лише на підсумковому засіданні районної ТВК, до того жодних розбіжностей вони не виявляли. При цьому моментом «пошуку розбіжностей» стало усвідомлення факту проходження партії Анатолія Крупського та Святослава Олійника до міської ради.

«В даних діях кандидатів від певних політичних сил прослідковується чіткий намір не знайти правду – на це у них був цілий тиждень, а зірвати вибори в цілому районі, де ці політичні сили вибори відверто провалили. Претензії, висловлені до цифр – нищівні. Штучне затягування має одну мету – аби не дати районній ТВК подати свої результати до міської ТВК вчасно – до 00:00 31 жовтня і таким чином вибори в усьому районі визнати недійсними. Ці люди не шукають справедливості, вони намагаються просто зірвати виборчий процес, позбавити цілий район свого представництва в радах», - прокоментував дії Курячого і його приспішників інший народний депутат Андрій Денисенко, який приїхав на ТВК, аби залагодити конфлікт.

На разі осіб, що активно перешкоджали діяльності комісії, видалено із кімнати засідань. Комісія прийняла рішення діяти в рамках закону і продовжувати опрацьовувати підсумкові протоколи, аби встигнути здати їх до міської до 00:00.

Суб'єкти, що не згодні з оголошеними результатами місцевих виборів, мають право оскаржувати їх в адміністративному суді з наданням доказів порушень з боку комісії.

Не виключено, що такі «з’являться», як з’явилися на п’ятий день після виборів «альтернативні протоколи», про які ніхто й не підозрював.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...