App Store Google Play

Бабушкінська ТВК у Дніпропетровську працює під серйозним тиском

30.10.2015 20:17
Бабушкінська ТВК у Дніпропетровську працює під серйозним тиском

30 жовтня, як і напередодні, Бабушкінська районна у місті Дніпропетровську виборча комісія з виборів депутатів місцевих рад працювала, якщо так можна висловитись, попри всі зусилля людей, в інтересах яких вона виконує свої функції.

Протягом майже двох діб представників комісії, а особливо голову комісії Людмилу Сорокіну (подання партії «БПП-Солідарність») тероризують погрозами і звинуваченнями в заангажованості представники двох політсил – місцевого осередку «Самопомочі» та (що найбільш дивно) «Солідарності». Уповноважені особи партії, кандидати, зокрема народний депутат Максим Курячий, не дотримуючись квоти представництва в приміщенні комісії під час її засідання, криком і погрозами намагаються унеможливити складання підсумкових протоколів з виборів депутатів міської ради.

Як це не парадоксально, але ідейним натхненником і «юристом» незадоволених є народний депутат від «Опозиційного блоку» Дмитро Шпенов, всі вказівки якого чітко виконують ідеологічні опоненти від «демократичних партій».

Причиною невдоволення представників партій «демократичного спрямування» викликає підтримка в Бабушкінському районі партії «Відродження», яка, за уточненими даними, набирає більше 5% загалом по місту (з урахуванням результатів інших районів), а відтак має бути представлена депутатським корпусом у міській раді сьомого скликання.

При цьому представники «Самопомочі» та «Солідарності» визнають, що до набраних їх кандидатами відсотків і голосів не мають жодних претензій, водночас пред’являючи папери, які нібито є «альтернативними протоколами». В цих «протоколах» показники всіх партій не відрізняються, занижені лише голоси за «Відродження».

Що дивно, свої «альтернативні протоколи» кандидати від «БПП» і «Самопомочі» змогли знайти і пред’явити лише на підсумковому засіданні районної ТВК, до того жодних розбіжностей вони не виявляли. При цьому моментом «пошуку розбіжностей» стало усвідомлення факту проходження партії Анатолія Крупського та Святослава Олійника до міської ради.

«В даних діях кандидатів від певних політичних сил прослідковується чіткий намір не знайти правду – на це у них був цілий тиждень, а зірвати вибори в цілому районі, де ці політичні сили вибори відверто провалили. Претензії, висловлені до цифр – нищівні. Штучне затягування має одну мету – аби не дати районній ТВК подати свої результати до міської ТВК вчасно – до 00:00 31 жовтня і таким чином вибори в усьому районі визнати недійсними. Ці люди не шукають справедливості, вони намагаються просто зірвати виборчий процес, позбавити цілий район свого представництва в радах», - прокоментував дії Курячого і його приспішників інший народний депутат Андрій Денисенко, який приїхав на ТВК, аби залагодити конфлікт.

На разі осіб, що активно перешкоджали діяльності комісії, видалено із кімнати засідань. Комісія прийняла рішення діяти в рамках закону і продовжувати опрацьовувати підсумкові протоколи, аби встигнути здати їх до міської до 00:00.

Суб'єкти, що не згодні з оголошеними результатами місцевих виборів, мають право оскаржувати їх в адміністративному суді з наданням доказів порушень з боку комісії.

Не виключено, що такі «з’являться», як з’явилися на п’ятий день після виборів «альтернативні протоколи», про які ніхто й не підозрював.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...