App Store Google Play

Зрізуючи голоси УКРОПу влада тільки показує свій страх перед патріотами

29.10.2015 12:56
Зрізуючи голоси УКРОПу влада тільки показує свій страх перед патріотами
Середня підтримка «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» по країні склала 8-9%, повідомив лідер політсили в ефірі «Gromadske.TV».

«Я хочу подякувати виборцям за те, що наша партія, за результатами попереднього підрахунку голосів, входить до місцевих рад від Закарпаття до Старобільська. Ми заходимо в ради 18 областей. Але сьогодні дано команду зрізати голоси за «укропівців» до непрохідного рівня, аби показати, що це невелика партія, яка не має перспективи. Але ми-то знаємо, і люди знають, що за нас проголосувало близько 8-9% тих, хто прийшов на дільниці», - заявив Геннадій Корбан.

Разом з тим він підкреслив, що найбільш напружена «битва» за голоси відбувається в Дніпропетровській області, де до влади рвуться колишні «регіонали».

Зокрема, Корбан розповів, що досі не завершено підрахунок голосів у Дніпропетровську, позаяк частина територіальних виборчих комісій (ТВК) утримують свої протоколи та постійно відправляють протоколи дільничних виборчих комісій (ДВК) на перерахунок. «Чому це відбувається? А річ у тому, що від початку виборчі комісії в Дніпропетровську та Дніпропетровській області були сформовані переважно за квотою двох партій - «Опоблоку» та «Солідарності». І ми з самого початку говорили про те, що будуть фальсифікації. Зараз же ми їх фіксуємо», - сказав Корбан.

«Ідентична ситуація в Запоріжжі, де наш кандидат у мери Ярослав Гришин впритул підійшов до другого туру, а з нього просто хамським чином зрізають голоси. Команда Гришина сьогодні подала до судів близько 100 позовів про порушення», - додав Корбан.

Політик також розповів про ситуацію в Кривому Розі, де «укропівець» Микола Колесник фактично набирає більше 12%, «але при цьому з нього зняли близько 400 голосів, в суди подано близько 40 позовів».

Що стосується Павлограда, де ЦВК на догоду кандидатові від «Опоблоку» намагалася заборонити проведення другого туру виборів мера - на підставі того, що кількість виборців у місті стала меншою за 90 тисяч, - Корбан розповів наступне: «Між першим і другим туром Вілкул та його поплічники просто взяли і «виписали» з міста необхідну кількість виборців, щоб для другого туру не було підстав. Така брудна технологія ще не застосовувалася в Україні. Очевидно, що є змова з міграційною службою, а це привід для розслідування насамперед Генпрокуратурою і МВС».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...