App Store Google Play

Зрізуючи голоси УКРОПу влада тільки показує свій страх перед патріотами

29.10.2015 12:56
Зрізуючи голоси УКРОПу влада тільки показує свій страх перед патріотами
Середня підтримка «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» по країні склала 8-9%, повідомив лідер політсили в ефірі «Gromadske.TV».

«Я хочу подякувати виборцям за те, що наша партія, за результатами попереднього підрахунку голосів, входить до місцевих рад від Закарпаття до Старобільська. Ми заходимо в ради 18 областей. Але сьогодні дано команду зрізати голоси за «укропівців» до непрохідного рівня, аби показати, що це невелика партія, яка не має перспективи. Але ми-то знаємо, і люди знають, що за нас проголосувало близько 8-9% тих, хто прийшов на дільниці», - заявив Геннадій Корбан.

Разом з тим він підкреслив, що найбільш напружена «битва» за голоси відбувається в Дніпропетровській області, де до влади рвуться колишні «регіонали».

Зокрема, Корбан розповів, що досі не завершено підрахунок голосів у Дніпропетровську, позаяк частина територіальних виборчих комісій (ТВК) утримують свої протоколи та постійно відправляють протоколи дільничних виборчих комісій (ДВК) на перерахунок. «Чому це відбувається? А річ у тому, що від початку виборчі комісії в Дніпропетровську та Дніпропетровській області були сформовані переважно за квотою двох партій - «Опоблоку» та «Солідарності». І ми з самого початку говорили про те, що будуть фальсифікації. Зараз же ми їх фіксуємо», - сказав Корбан.

«Ідентична ситуація в Запоріжжі, де наш кандидат у мери Ярослав Гришин впритул підійшов до другого туру, а з нього просто хамським чином зрізають голоси. Команда Гришина сьогодні подала до судів близько 100 позовів про порушення», - додав Корбан.

Політик також розповів про ситуацію в Кривому Розі, де «укропівець» Микола Колесник фактично набирає більше 12%, «але при цьому з нього зняли близько 400 голосів, в суди подано близько 40 позовів».

Що стосується Павлограда, де ЦВК на догоду кандидатові від «Опоблоку» намагалася заборонити проведення другого туру виборів мера - на підставі того, що кількість виборців у місті стала меншою за 90 тисяч, - Корбан розповів наступне: «Між першим і другим туром Вілкул та його поплічники просто взяли і «виписали» з міста необхідну кількість виборців, щоб для другого туру не було підстав. Така брудна технологія ще не застосовувалася в Україні. Очевидно, що є змова з міграційною службою, а це привід для розслідування насамперед Генпрокуратурою і МВС».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...