App Store Google Play

Вілкул змушує робітників голосувати за себе під загрозою втрати роботи

29.10.2015 12:58
Вілкул змушує робітників голосувати за себе під загрозою втрати роботи
Дніпропетровцям, що працюють на великих промислових підприємствах, стали надходити вказівки у другому турі виборів мера підтримати Олександра Вілкула. В іншому випадку співробітникам погрожують звільненням. Такі повідомлення городян про тиск протягом останніх декількох днів стали масово надходити як до незалежних спостерігачів, так і в штаб кандидата від «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Бориса Філатова.

«Ми усвідомили масовість даного явища після того, як кількість таких повідомлень від представників різних дніпропетровських підприємств перевалило за два десятки», - повідомили представники «УКРОПу».

Вони надали текст одного з таких повідомлень журналістам. Наводимо його дослівно:

«Працюю на заводі. Отримали від керівництва вказівку (аж до звільнення) голосувати у другому турі за Вілкула з наданням фото бюлетеня. Працівники проти, але втрачати роботу не хочуть і підуть проголосують. Що ви порадите? Якщо можна, то анонімно».

Експерти відзначають, що такий тиск є цілком передбачуваним. У період правління Партії Регіонів він використовувався не тільки на підприємствах, а й, наприклад, у вузівських гуртожитках, де голосування хоча б одного виборця не "за потрібного кандидата» загрожувало проблемами для всіх зареєстрованих в даному гуртожитку студентів (і також - аж до відрахування з інституту).

Політологи впевнені в тому, що «пораду» команда Бориса Філатова вже підготувала, однак не стане оголошувати її завчасно, щоб супротивники не придумали нових способів тиску на співробітників дніпропетровських підприємств, які як ніколи раніше бояться втратити свої робочі місця.

Як повідомлялося раніше, в ході голосування в першому турі відразу в декількох районах Дніпропетровська спостерігачами та правоохоронними органами були затримані виборці, які здійснювали фотографування бюлетенів у кабінках. Порушникам, згідно ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України, загрожує штраф від 1700 до 5100 грн. або позбавлення волі на строк до двох років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...