App Store Google Play

Вілкул створює нову «Сім'ю» на Дніпропетровщині

29.10.2015 12:51
Вілкул створює нову «Сім'ю» на Дніпропетровщині
Втративши свої ключові електоральні регіони на Півдні і Сході України, «Опозиційний блок» кинув всі наявні ресурси на Дніпропетровську область, в якій влаштував справжній правовий безлад з ознаками кримінального тиску. Саме так відреагувало експертне співтовариство на ситуацію, яка розгортається в Павлограді.

Нагадаємо, що ЦВК своїм незаконним рішенням скасував другий тур, в якому, за результатами волевиявлення городян, за крісло мера повинні були битися герой АТО Євген Тєрєхов (Титановий Джексон) і Анатолій Вершина, соратник екс-віце-прем'єра в уряді Азарова Олександра Вілкула.

Рішення про скасування повторного голосування прийняв глава Центрвиборчкому Михайло Охендовський, який припадає вже згадуваному Вілкулу не тільки однодумцем, а й кумом. Соціальні мережі вже заполонили фотографії їх спільних веселощів на сімейних і домашніх святах.

Втім, павлоградська ситуація стала лише останньою краплею, що переповнила чашу терпіння експертів, які спостерігають за розвитком подій на Дніпропетровщині. В іншому великому місті області - Кривому Розі - переможцем мерських перегонів вже фактично на офіційному рівні був призначений Юрій Вілкул, батько екс-віце-прем'єра. Причому саме призначений - враховуючи кількість кишенькових членів виборчкомів і показову стрільбу з автомата біля будівель комісій, що мали сміливість працювати чесно.

Ну а в самому Дніпропетровську, де на подив Олександра Вілкула, перемогу в першому турі виборчкоми організувати йому не змогли, глава облради через кілька годин після закриття дільниць з екранів телевізорів переконував всю Україну в тому, що його кандидат без п'яти хвилин сидить у мерському кріслі . Причому сам Євген Удод (який керівництво облрадою поєднує з позицією начальника виборчого штабу Вілкула), мабуть, не повіривши власним словам, вже буквально з понеділка почав готувати електоральний грунт для другого туру, знову залякуючи містян.

Якщо в першій частині виборчої кампанії це були спалені машини, то тепер головний його аргумент у протистоянні партій війни і партій миру. Звичайно, свій «Опозиційний блок» Удод чомусь зараховує до останніх. Що дуже дивно, враховуючи що згідно інформації, яка надходить з достовірних джерел, за коштами на другий тур кампанії Вілкула його начальник штабу збирається вирушити в Російську Федерацію. Причому за засобами як грошовими, так і кадровими - через неконтрольовану територію східних областей в Дніпропетровськ готуються до переправлення загони ополченців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...