App Store Google Play

Вілкул створює нову «Сім'ю» на Дніпропетровщині

29.10.2015 12:51
Вілкул створює нову «Сім'ю» на Дніпропетровщині
Втративши свої ключові електоральні регіони на Півдні і Сході України, «Опозиційний блок» кинув всі наявні ресурси на Дніпропетровську область, в якій влаштував справжній правовий безлад з ознаками кримінального тиску. Саме так відреагувало експертне співтовариство на ситуацію, яка розгортається в Павлограді.

Нагадаємо, що ЦВК своїм незаконним рішенням скасував другий тур, в якому, за результатами волевиявлення городян, за крісло мера повинні були битися герой АТО Євген Тєрєхов (Титановий Джексон) і Анатолій Вершина, соратник екс-віце-прем'єра в уряді Азарова Олександра Вілкула.

Рішення про скасування повторного голосування прийняв глава Центрвиборчкому Михайло Охендовський, який припадає вже згадуваному Вілкулу не тільки однодумцем, а й кумом. Соціальні мережі вже заполонили фотографії їх спільних веселощів на сімейних і домашніх святах.

Втім, павлоградська ситуація стала лише останньою краплею, що переповнила чашу терпіння експертів, які спостерігають за розвитком подій на Дніпропетровщині. В іншому великому місті області - Кривому Розі - переможцем мерських перегонів вже фактично на офіційному рівні був призначений Юрій Вілкул, батько екс-віце-прем'єра. Причому саме призначений - враховуючи кількість кишенькових членів виборчкомів і показову стрільбу з автомата біля будівель комісій, що мали сміливість працювати чесно.

Ну а в самому Дніпропетровську, де на подив Олександра Вілкула, перемогу в першому турі виборчкоми організувати йому не змогли, глава облради через кілька годин після закриття дільниць з екранів телевізорів переконував всю Україну в тому, що його кандидат без п'яти хвилин сидить у мерському кріслі . Причому сам Євген Удод (який керівництво облрадою поєднує з позицією начальника виборчого штабу Вілкула), мабуть, не повіривши власним словам, вже буквально з понеділка почав готувати електоральний грунт для другого туру, знову залякуючи містян.

Якщо в першій частині виборчої кампанії це були спалені машини, то тепер головний його аргумент у протистоянні партій війни і партій миру. Звичайно, свій «Опозиційний блок» Удод чомусь зараховує до останніх. Що дуже дивно, враховуючи що згідно інформації, яка надходить з достовірних джерел, за коштами на другий тур кампанії Вілкула його начальник штабу збирається вирушити в Російську Федерацію. Причому за засобами як грошовими, так і кадровими - через неконтрольовану територію східних областей в Дніпропетровськ готуються до переправлення загони ополченців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...