App Store Google Play

Вілкул ігнорує телевізійні дебати з Філатовим

29.10.2015 09:33
Вілкул ігнорує телевізійні дебати з Філатовим
Масштабне анонсування Олександром Вілкулом, кандидатом на пост мера Дніпропетровська, своєї майбутньої участі у відкритих телевізійних дебатах з лідером «УКРОПу» Борисом Філатовим не має під собою реальних підстав.

Як повідомило джерело в Національній телекомпанії України (НТКУ), яка організовує дану зустріч, представник «Опозиційного блоку» досі не підтвердив свою участь.

«Політичні дебати - це чіткий міжнародний формат зі своїми правилами і регламентом. Всі необхідні документи ми відіслали всім потенційним учасникам, у тому числі і дніпропетровським кандидатам. Щоб взяти участь у програмі необхідно заповнити відповідну форму встановленого зразка (так звану agree-form). Олександр Вілкул до теперішнього часу нічого нам не надіслав, хоча часу у нього залишилося зовсім мало. Таке ігнорування може свідчити про неготовність політика прийти на програму», - сказав журналістам співрозмовник з НТКУ.

За його словами, Борис Філатов всі необхідні форми вже заповнив і надіслав на адресу організаторів дебатів, підтвердивши свою участь у проекті.

Як повідомлялося раніше, Олександр Вілкул на своїх Інтернет-порталах, а також у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив інформацію про те, що не тільки готовий прийти на дебати, але і виступив ініціатором такого заходу.

Хоча дана інформація не відповідає дійсності. Ініціатором та організатором проекту є НТКУ, яка влаштовує дебати між усіма парами кандидатів великих міст, які пройшли у другий тур виборів. Більш того, вперше тема дебатів між Вілкулом і Філатовим виникла під час прямого включення на телеканалі NewsOne 15-го жовтня. Тоді екс-віце-прем'єр на відповідне питання під прицілом телекамер змушений був дати свою згоду на зустріч з Філатовим у форматі дебатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...