App Store Google Play

Вілкул ігнорує телевізійні дебати з Філатовим

29.10.2015 09:33
Вілкул ігнорує телевізійні дебати з Філатовим
Масштабне анонсування Олександром Вілкулом, кандидатом на пост мера Дніпропетровська, своєї майбутньої участі у відкритих телевізійних дебатах з лідером «УКРОПу» Борисом Філатовим не має під собою реальних підстав.

Як повідомило джерело в Національній телекомпанії України (НТКУ), яка організовує дану зустріч, представник «Опозиційного блоку» досі не підтвердив свою участь.

«Політичні дебати - це чіткий міжнародний формат зі своїми правилами і регламентом. Всі необхідні документи ми відіслали всім потенційним учасникам, у тому числі і дніпропетровським кандидатам. Щоб взяти участь у програмі необхідно заповнити відповідну форму встановленого зразка (так звану agree-form). Олександр Вілкул до теперішнього часу нічого нам не надіслав, хоча часу у нього залишилося зовсім мало. Таке ігнорування може свідчити про неготовність політика прийти на програму», - сказав журналістам співрозмовник з НТКУ.

За його словами, Борис Філатов всі необхідні форми вже заповнив і надіслав на адресу організаторів дебатів, підтвердивши свою участь у проекті.

Як повідомлялося раніше, Олександр Вілкул на своїх Інтернет-порталах, а також у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив інформацію про те, що не тільки готовий прийти на дебати, але і виступив ініціатором такого заходу.

Хоча дана інформація не відповідає дійсності. Ініціатором та організатором проекту є НТКУ, яка влаштовує дебати між усіма парами кандидатів великих міст, які пройшли у другий тур виборів. Більш того, вперше тема дебатів між Вілкулом і Філатовим виникла під час прямого включення на телеканалі NewsOne 15-го жовтня. Тоді екс-віце-прем'єр на відповідне питання під прицілом телекамер змушений був дати свою згоду на зустріч з Філатовим у форматі дебатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...