App Store Google Play

У Зеленодольську загубили виборчі документи

29.10.2015 16:22
У Зеленодольську загубили виборчі документи
У Зеленодольську Апостолівського району Дніпропетровської області на восьмій дільниці голова Валентина Гоц звернулася в міліцію, щоб знайти контрольні талони і невикористані бюлетені. Це викликало велику затримку в здачі пакетів документації на ТВК. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Зеленодольськ "восьму" в районній ТВК чекали довго. Близько 15 години 26 жовтня вони все ж привезли бюлетені з виборів депутатів до обласної ради, але протоколи були без дати, підписів і печатки ДВК. Залишивши документацію в районній ТВК, представники дільниці №8 поїхали упорядковувати протоколи. Приїхали через 1,5 години і все ж здали.

Спостерігачі "Опори" звернулися за коментарями до голови ДВК. Гоц повідомила, що вся справа в тому, що ДВК №8 недорахувалася 580 контрольних талонів і 272 невикористаних бюлетенів.

28 жовтня "Опорі" повідомили в Апостолівської районної виборчої комісії, що при розпакуванні пакетів з бюлетенями на ТВК, 272 невикористаних бюлетеня все ж знайшлися упакованими разом з недійсними бюлетенями. Але 580 відривних контрольних талонів немає. Члени ДВК №8 звернулися в правоохоронні органи, щоб якось знайти необхідні документи. Апостолівська районна ІК відправила протоколи по обласній раді до Дніпропетровська.

Станом на 29 жовтня стало відомо, що Зеленодольская виборча комісія вже зареєструвала всі протоколи від ДВК. І вже підбивають підсумки за протоколами до районної ради, депутатів Зеленодольській об'єднаної громади та голови Зеленодольській об'єднаної громади.

Спостерігач "Опори" звернувся за коментарем до голови Зеленодольській ІК. Член комісії Кайданович Л.С. від "Опозиційного блоку" спілкуватися не хотів, лише повідомив, що вони отримали 16181 бюлетень. І також, що вони не знайшли 272 невикористаних бюлетенів і 580 контрольних талонів. З цього приводу написали заяву до райвідділу міліції. Документи і далі шукають.

sobytiya.dp.uaHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...