App Store Google Play

У Зеленодольську загубили виборчі документи

29.10.2015 16:22
У Зеленодольську загубили виборчі документи
У Зеленодольську Апостолівського району Дніпропетровської області на восьмій дільниці голова Валентина Гоц звернулася в міліцію, щоб знайти контрольні талони і невикористані бюлетені. Це викликало велику затримку в здачі пакетів документації на ТВК. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Зеленодольськ "восьму" в районній ТВК чекали довго. Близько 15 години 26 жовтня вони все ж привезли бюлетені з виборів депутатів до обласної ради, але протоколи були без дати, підписів і печатки ДВК. Залишивши документацію в районній ТВК, представники дільниці №8 поїхали упорядковувати протоколи. Приїхали через 1,5 години і все ж здали.

Спостерігачі "Опори" звернулися за коментарями до голови ДВК. Гоц повідомила, що вся справа в тому, що ДВК №8 недорахувалася 580 контрольних талонів і 272 невикористаних бюлетенів.

28 жовтня "Опорі" повідомили в Апостолівської районної виборчої комісії, що при розпакуванні пакетів з бюлетенями на ТВК, 272 невикористаних бюлетеня все ж знайшлися упакованими разом з недійсними бюлетенями. Але 580 відривних контрольних талонів немає. Члени ДВК №8 звернулися в правоохоронні органи, щоб якось знайти необхідні документи. Апостолівська районна ІК відправила протоколи по обласній раді до Дніпропетровська.

Станом на 29 жовтня стало відомо, що Зеленодольская виборча комісія вже зареєструвала всі протоколи від ДВК. І вже підбивають підсумки за протоколами до районної ради, депутатів Зеленодольській об'єднаної громади та голови Зеленодольській об'єднаної громади.

Спостерігач "Опори" звернувся за коментарем до голови Зеленодольській ІК. Член комісії Кайданович Л.С. від "Опозиційного блоку" спілкуватися не хотів, лише повідомив, що вони отримали 16181 бюлетень. І також, що вони не знайшли 272 невикористаних бюлетенів і 580 контрольних талонів. З цього приводу написали заяву до райвідділу міліції. Документи і далі шукають.

sobytiya.dp.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...