App Store Google Play

У Зеленодольську загубили виборчі документи

29.10.2015 16:22
У Зеленодольську загубили виборчі документи
У Зеленодольську Апостолівського району Дніпропетровської області на восьмій дільниці голова Валентина Гоц звернулася в міліцію, щоб знайти контрольні талони і невикористані бюлетені. Це викликало велику затримку в здачі пакетів документації на ТВК. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Зеленодольськ "восьму" в районній ТВК чекали довго. Близько 15 години 26 жовтня вони все ж привезли бюлетені з виборів депутатів до обласної ради, але протоколи були без дати, підписів і печатки ДВК. Залишивши документацію в районній ТВК, представники дільниці №8 поїхали упорядковувати протоколи. Приїхали через 1,5 години і все ж здали.

Спостерігачі "Опори" звернулися за коментарями до голови ДВК. Гоц повідомила, що вся справа в тому, що ДВК №8 недорахувалася 580 контрольних талонів і 272 невикористаних бюлетенів.

28 жовтня "Опорі" повідомили в Апостолівської районної виборчої комісії, що при розпакуванні пакетів з бюлетенями на ТВК, 272 невикористаних бюлетеня все ж знайшлися упакованими разом з недійсними бюлетенями. Але 580 відривних контрольних талонів немає. Члени ДВК №8 звернулися в правоохоронні органи, щоб якось знайти необхідні документи. Апостолівська районна ІК відправила протоколи по обласній раді до Дніпропетровська.

Станом на 29 жовтня стало відомо, що Зеленодольская виборча комісія вже зареєструвала всі протоколи від ДВК. І вже підбивають підсумки за протоколами до районної ради, депутатів Зеленодольській об'єднаної громади та голови Зеленодольській об'єднаної громади.

Спостерігач "Опори" звернувся за коментарем до голови Зеленодольській ІК. Член комісії Кайданович Л.С. від "Опозиційного блоку" спілкуватися не хотів, лише повідомив, що вони отримали 16181 бюлетень. І також, що вони не знайшли 272 невикористаних бюлетенів і 580 контрольних талонів. З цього приводу написали заяву до райвідділу міліції. Документи і далі шукають.

sobytiya.dp.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...