App Store Google Play

У Зеленодольську загубили виборчі документи

29.10.2015 16:22
У Зеленодольську загубили виборчі документи
У Зеленодольську Апостолівського району Дніпропетровської області на восьмій дільниці голова Валентина Гоц звернулася в міліцію, щоб знайти контрольні талони і невикористані бюлетені. Це викликало велику затримку в здачі пакетів документації на ТВК. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Зеленодольськ "восьму" в районній ТВК чекали довго. Близько 15 години 26 жовтня вони все ж привезли бюлетені з виборів депутатів до обласної ради, але протоколи були без дати, підписів і печатки ДВК. Залишивши документацію в районній ТВК, представники дільниці №8 поїхали упорядковувати протоколи. Приїхали через 1,5 години і все ж здали.

Спостерігачі "Опори" звернулися за коментарями до голови ДВК. Гоц повідомила, що вся справа в тому, що ДВК №8 недорахувалася 580 контрольних талонів і 272 невикористаних бюлетенів.

28 жовтня "Опорі" повідомили в Апостолівської районної виборчої комісії, що при розпакуванні пакетів з бюлетенями на ТВК, 272 невикористаних бюлетеня все ж знайшлися упакованими разом з недійсними бюлетенями. Але 580 відривних контрольних талонів немає. Члени ДВК №8 звернулися в правоохоронні органи, щоб якось знайти необхідні документи. Апостолівська районна ІК відправила протоколи по обласній раді до Дніпропетровська.

Станом на 29 жовтня стало відомо, що Зеленодольская виборча комісія вже зареєструвала всі протоколи від ДВК. І вже підбивають підсумки за протоколами до районної ради, депутатів Зеленодольській об'єднаної громади та голови Зеленодольській об'єднаної громади.

Спостерігач "Опори" звернувся за коментарем до голови Зеленодольській ІК. Член комісії Кайданович Л.С. від "Опозиційного блоку" спілкуватися не хотів, лише повідомив, що вони отримали 16181 бюлетень. І також, що вони не знайшли 272 невикористаних бюлетенів і 580 контрольних талонів. З цього приводу написали заяву до райвідділу міліції. Документи і далі шукають.

sobytiya.dp.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...