App Store Google Play

Сьогодні у Дніпропетровську відбувається нова битва за Україну, – Корбан

29.10.2015 11:13
Сьогодні у Дніпропетровську відбувається нова битва за Україну, – Корбан
Від здачі Дніпропетровська та Дніпропетровської області «Опозиційному блоку» програє вся Україна, вважає голова політради «Українського об'єднання патріотів – УКРОП» Геннадій Корбан.

«Уся країна повинна зрозуміти – і насамперед ті, хто перебуває при владі, в коаліції: ви всі маєте мобілізуватися саме в Дніпропетровській області. Якщо місто і область здати Вілкулу і «Опоблоку», то програє вся Україна», – сказав Корбан в ефірі «Gromadske.TV».

За його словами, саме в Дніпропетровську – «так склалося історично – відбувається битва за Україну». «Перша битва була в 2014 році. Її ми винесли на своїх плечах. Місто було «ватним», не розуміло, де воно – в Україні чи десь по середині. Зараз це абсолютно українське місто, де люди люблять Україну і хочуть жити в Україні. Але тим не менше, такі люди, як Вілкул та його поплічники, які влаштували війну, що призвела до втрати Донецька і Луганська, тепер хочуть закріпитися в Запоріжжі, Дніпропетровську, зробити ці області базовими для себе, щоб повстати з попелу», – вважає Корбан.

«Ми знаємо, що «Опоблок» розпадеться, оскільки його акціонери розсварилися. І тому Вілкул для свого майбутнього проекту шукає базовий регіон. А такими регіонами є Дніпропетровська і Запорізька області. Він вже створив партію «Українська перспектива», на нього працюють політтехнологи Суркова – ці люди з Москви вже приїхали до Дніпропетровська», – сказав політик.

Голова політради «Українського об’єднання патріотів» також розповів, що кандидат в мери Дніпропетровська від УКРОПу Борис Філатов перед другим туром виборів звернувся до всіх лідерів партій демократичного спрямування, в тому числі і до Загіда Краснова, із закликом об'єднатися, щоб не допустити реваншу колишніх «регіоналів» . «Ми очікуємо, що всі демократичні сили найближчим часом проведуть «круглий стіл», за яким знайдуть спільну мову і об'єднаються», – вважає Корбан.

Геннадій Корбан підкреслив, що незважаючи на політичні протиріччя з партією «Солідарність» – БПП», «ми готові вгамувати свої амбіції, сісти з усіма політичними силами за стіл переговорів і запропонувати всім партнерські умови, щоб не допустити можливості реваншу, адже йдеться про майбутнє країни».

«Хочу звернутися до всіх політичних сил, які будуть представлені в міськраді Дніпропетровська, – партій «Солідарність», «Самопоміч», «Громадська сила»: ми просимо вас сказати своє слово. Як ні, то ваше мовчання буде означати підтримку «Опоблоку». Ми першими подаємо вам руку і закликаємо не класти в руку камінь», – підсумував лідер УКРОПу.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...