App Store Google Play

Перші 8 проектів Стратегічної сесії втілять в життя

29.10.2015 19:23
Перші 8 проектів Стратегічної сесії втілять в життя
Смарт-сіті тепер у Дніпропетровську. Кожен мешканець обласного центру матиме електронну картку зі всією інформацією про нього: банківські рахунки, пільги, медична картка тощо.

Всі бюджетні витрати, забруднення екології та найпривабливіші туристичні місця в режимі он-лайн. Також в мережі інтерактивна карта недоліків роботи комунальників. Все це не фантастика, а один з проектів Стратегічної сесії Дніпропетровщини, що розпочинають втілювати в життя. Про нього та ще 8 проектів, що реалізують у найближчі півроку, розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

«Ці ідеї придумали такі ж жителі як і ми з вами. Всього за результатами сесії було більше 2 тисяч пропозицій. Їх обробили та обрали ті, що можна реалізувати найшвидше. Це 8 проектів, які ми втілимо у життя в найближчі півроку. Потім візьмемося за наступні. Кожен проект складається з невеликих завдань, які швидко виконуються», - наголосив Юрій Голик.
У першу чергу, переведуть в он-лайн режим всі закупки ліків у медзакладах. Щоб кожен мешканець регіону міг переглянути їх наявність.

У парках Дніпропетровщини встановлять безкоштовний WI-FI та розетки для ноутбуків. За словами Юрія Голика, вже є провайдер, готовий реалізувати цей проект найближчим часом.

Екологічний моніторинг он-лайн - ще один проект Стратегічної сесії, який втілять в життя за півроку. Карту забруднення міст Дніпропетровщини обіцяють створити в мережі вже за 3-4 місяці. На ній можна буде відслідкувати в режимі он-лайн кількість викидів в атмосферу, їх склад, а також динаміку скорочення забруднень.

«Директори підприємств зможуть бачити, якої шкоди вони завдають екології регіону. А громадськість буде контролювати ці підприємства», - наголосив Юрій Голик.
Переведуть в електронний формат і звернення на гарячу лінію очільника регіону Валентина Резніченка. Додаток для смартфону, який вже розробляють ІТ-волонтери, дозволить фотографувати недоліки в роботі комунальних служб та відправляти на спеціальний сервер.

«Ми майже написали додаток для мобільного телефону. Його суть проста - побачили дірку на дорозі або люк, який поцупили, надсилайте через додаток фото до контакт-центру. Поки що у нас така система працює лише через фейсбук, але вже й в такому форматі вона дієва», - наголосив Юрій Голик.

Найбільшим проектом стане повне переведення облдержадміністрації в електронний формат. Весь документообіг буде спрощено, а ефективність роботи держслужбовців підвищена. Це дозволить скоротити штат ОДА ще на 20% вже наступного року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...