App Store Google Play

Перші 8 проектів Стратегічної сесії втілять в життя

29.10.2015 19:23
Перші 8 проектів Стратегічної сесії втілять в життя
Смарт-сіті тепер у Дніпропетровську. Кожен мешканець обласного центру матиме електронну картку зі всією інформацією про нього: банківські рахунки, пільги, медична картка тощо.

Всі бюджетні витрати, забруднення екології та найпривабливіші туристичні місця в режимі он-лайн. Також в мережі інтерактивна карта недоліків роботи комунальників. Все це не фантастика, а один з проектів Стратегічної сесії Дніпропетровщини, що розпочинають втілювати в життя. Про нього та ще 8 проектів, що реалізують у найближчі півроку, розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

«Ці ідеї придумали такі ж жителі як і ми з вами. Всього за результатами сесії було більше 2 тисяч пропозицій. Їх обробили та обрали ті, що можна реалізувати найшвидше. Це 8 проектів, які ми втілимо у життя в найближчі півроку. Потім візьмемося за наступні. Кожен проект складається з невеликих завдань, які швидко виконуються», - наголосив Юрій Голик.
У першу чергу, переведуть в он-лайн режим всі закупки ліків у медзакладах. Щоб кожен мешканець регіону міг переглянути їх наявність.

У парках Дніпропетровщини встановлять безкоштовний WI-FI та розетки для ноутбуків. За словами Юрія Голика, вже є провайдер, готовий реалізувати цей проект найближчим часом.

Екологічний моніторинг он-лайн - ще один проект Стратегічної сесії, який втілять в життя за півроку. Карту забруднення міст Дніпропетровщини обіцяють створити в мережі вже за 3-4 місяці. На ній можна буде відслідкувати в режимі он-лайн кількість викидів в атмосферу, їх склад, а також динаміку скорочення забруднень.

«Директори підприємств зможуть бачити, якої шкоди вони завдають екології регіону. А громадськість буде контролювати ці підприємства», - наголосив Юрій Голик.
Переведуть в електронний формат і звернення на гарячу лінію очільника регіону Валентина Резніченка. Додаток для смартфону, який вже розробляють ІТ-волонтери, дозволить фотографувати недоліки в роботі комунальних служб та відправляти на спеціальний сервер.

«Ми майже написали додаток для мобільного телефону. Його суть проста - побачили дірку на дорозі або люк, який поцупили, надсилайте через додаток фото до контакт-центру. Поки що у нас така система працює лише через фейсбук, але вже й в такому форматі вона дієва», - наголосив Юрій Голик.

Найбільшим проектом стане повне переведення облдержадміністрації в електронний формат. Весь документообіг буде спрощено, а ефективність роботи держслужбовців підвищена. Це дозволить скоротити штат ОДА ще на 20% вже наступного року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...