App Store Google Play

Перші 8 проектів Стратегічної сесії втілять в життя

29.10.2015 19:23
Перші 8 проектів Стратегічної сесії втілять в життя
Смарт-сіті тепер у Дніпропетровську. Кожен мешканець обласного центру матиме електронну картку зі всією інформацією про нього: банківські рахунки, пільги, медична картка тощо.

Всі бюджетні витрати, забруднення екології та найпривабливіші туристичні місця в режимі он-лайн. Також в мережі інтерактивна карта недоліків роботи комунальників. Все це не фантастика, а один з проектів Стратегічної сесії Дніпропетровщини, що розпочинають втілювати в життя. Про нього та ще 8 проектів, що реалізують у найближчі півроку, розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

«Ці ідеї придумали такі ж жителі як і ми з вами. Всього за результатами сесії було більше 2 тисяч пропозицій. Їх обробили та обрали ті, що можна реалізувати найшвидше. Це 8 проектів, які ми втілимо у життя в найближчі півроку. Потім візьмемося за наступні. Кожен проект складається з невеликих завдань, які швидко виконуються», - наголосив Юрій Голик.
У першу чергу, переведуть в он-лайн режим всі закупки ліків у медзакладах. Щоб кожен мешканець регіону міг переглянути їх наявність.

У парках Дніпропетровщини встановлять безкоштовний WI-FI та розетки для ноутбуків. За словами Юрія Голика, вже є провайдер, готовий реалізувати цей проект найближчим часом.

Екологічний моніторинг он-лайн - ще один проект Стратегічної сесії, який втілять в життя за півроку. Карту забруднення міст Дніпропетровщини обіцяють створити в мережі вже за 3-4 місяці. На ній можна буде відслідкувати в режимі он-лайн кількість викидів в атмосферу, їх склад, а також динаміку скорочення забруднень.

«Директори підприємств зможуть бачити, якої шкоди вони завдають екології регіону. А громадськість буде контролювати ці підприємства», - наголосив Юрій Голик.
Переведуть в електронний формат і звернення на гарячу лінію очільника регіону Валентина Резніченка. Додаток для смартфону, який вже розробляють ІТ-волонтери, дозволить фотографувати недоліки в роботі комунальних служб та відправляти на спеціальний сервер.

«Ми майже написали додаток для мобільного телефону. Його суть проста - побачили дірку на дорозі або люк, який поцупили, надсилайте через додаток фото до контакт-центру. Поки що у нас така система працює лише через фейсбук, але вже й в такому форматі вона дієва», - наголосив Юрій Голик.

Найбільшим проектом стане повне переведення облдержадміністрації в електронний формат. Весь документообіг буде спрощено, а ефективність роботи держслужбовців підвищена. Це дозволить скоротити штат ОДА ще на 20% вже наступного року.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...