App Store Google Play

Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова

29.10.2015 16:07
Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова
Жителі Дніпропетровська готуються до другого туру виборів мера міста. Не чекаючи офіційного звіту міської виборчої комісії, більшість дніпропетровців повинні об'єднатися навколо єдиної ідеї і єдиного лідера.

Дніпропетровці вважають, що перемога Бориса Філатова у виборчих перегонах - це шанс для міста зберегти мир і протистояти реваншистським тенденціям представників влади часів Януковича.

На їхню думку, Філатов, реалізуючи стратегію розвитку міста, зможе створити тут дійсно європейські, комфортні умови життя, адже реалізацію задуманого лідер «УКРОПу» вже почав. Городяни закликають один одного не бути байдужими до доленосних виборів міського голови і консолідувати зусилля всіх дніпропетровців, які бажають жити в безпечному та успішному місті. Не ігнорувати другий тур волевиявлення особливо просять молодь.

«Я буду голосувати, і закликаю всю молодь прийти на вибори. Оскільки перший тур показав, що 100 000 чоловік з мільйонного міста визначають майбутнє. Я прошу прийти молодь. Я голосуватиму за Філатова, оскільки вважаю, що в Дніпропетровську потрібне перезавантаження влади», - розповідає 39-річний житель міста Ігор.

Змінити рідний Дніпропетровськ на краще прагне і 22-річний Олександр. Якого мера гідне його місто, хлопець визначив вже давно.

«Я думаю, що мер повинен бути відповідальним, мудрим. Він повинен любити місто і бути патріотом. І тоді у нього все вийде, а наше місто перетвориться. На Філатова покладають великі надії, я думаю, що він впорається», - розповів Олександр.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...