App Store Google Play

Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова

29.10.2015 16:07
Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова
Жителі Дніпропетровська готуються до другого туру виборів мера міста. Не чекаючи офіційного звіту міської виборчої комісії, більшість дніпропетровців повинні об'єднатися навколо єдиної ідеї і єдиного лідера.

Дніпропетровці вважають, що перемога Бориса Філатова у виборчих перегонах - це шанс для міста зберегти мир і протистояти реваншистським тенденціям представників влади часів Януковича.

На їхню думку, Філатов, реалізуючи стратегію розвитку міста, зможе створити тут дійсно європейські, комфортні умови життя, адже реалізацію задуманого лідер «УКРОПу» вже почав. Городяни закликають один одного не бути байдужими до доленосних виборів міського голови і консолідувати зусилля всіх дніпропетровців, які бажають жити в безпечному та успішному місті. Не ігнорувати другий тур волевиявлення особливо просять молодь.

«Я буду голосувати, і закликаю всю молодь прийти на вибори. Оскільки перший тур показав, що 100 000 чоловік з мільйонного міста визначають майбутнє. Я прошу прийти молодь. Я голосуватиму за Філатова, оскільки вважаю, що в Дніпропетровську потрібне перезавантаження влади», - розповідає 39-річний житель міста Ігор.

Змінити рідний Дніпропетровськ на краще прагне і 22-річний Олександр. Якого мера гідне його місто, хлопець визначив вже давно.

«Я думаю, що мер повинен бути відповідальним, мудрим. Він повинен любити місто і бути патріотом. І тоді у нього все вийде, а наше місто перетвориться. На Філатова покладають великі надії, я думаю, що він впорається», - розповів Олександр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...