App Store Google Play

Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова

29.10.2015 16:07
Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова
Жителі Дніпропетровська готуються до другого туру виборів мера міста. Не чекаючи офіційного звіту міської виборчої комісії, більшість дніпропетровців повинні об'єднатися навколо єдиної ідеї і єдиного лідера.

Дніпропетровці вважають, що перемога Бориса Філатова у виборчих перегонах - це шанс для міста зберегти мир і протистояти реваншистським тенденціям представників влади часів Януковича.

На їхню думку, Філатов, реалізуючи стратегію розвитку міста, зможе створити тут дійсно європейські, комфортні умови життя, адже реалізацію задуманого лідер «УКРОПу» вже почав. Городяни закликають один одного не бути байдужими до доленосних виборів міського голови і консолідувати зусилля всіх дніпропетровців, які бажають жити в безпечному та успішному місті. Не ігнорувати другий тур волевиявлення особливо просять молодь.

«Я буду голосувати, і закликаю всю молодь прийти на вибори. Оскільки перший тур показав, що 100 000 чоловік з мільйонного міста визначають майбутнє. Я прошу прийти молодь. Я голосуватиму за Філатова, оскільки вважаю, що в Дніпропетровську потрібне перезавантаження влади», - розповідає 39-річний житель міста Ігор.

Змінити рідний Дніпропетровськ на краще прагне і 22-річний Олександр. Якого мера гідне його місто, хлопець визначив вже давно.

«Я думаю, що мер повинен бути відповідальним, мудрим. Він повинен любити місто і бути патріотом. І тоді у нього все вийде, а наше місто перетвориться. На Філатова покладають великі надії, я думаю, що він впорається», - розповів Олександр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...