App Store Google Play

Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова

29.10.2015 16:07
Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова
Жителі Дніпропетровська готуються до другого туру виборів мера міста. Не чекаючи офіційного звіту міської виборчої комісії, більшість дніпропетровців повинні об'єднатися навколо єдиної ідеї і єдиного лідера.

Дніпропетровці вважають, що перемога Бориса Філатова у виборчих перегонах - це шанс для міста зберегти мир і протистояти реваншистським тенденціям представників влади часів Януковича.

На їхню думку, Філатов, реалізуючи стратегію розвитку міста, зможе створити тут дійсно європейські, комфортні умови життя, адже реалізацію задуманого лідер «УКРОПу» вже почав. Городяни закликають один одного не бути байдужими до доленосних виборів міського голови і консолідувати зусилля всіх дніпропетровців, які бажають жити в безпечному та успішному місті. Не ігнорувати другий тур волевиявлення особливо просять молодь.

«Я буду голосувати, і закликаю всю молодь прийти на вибори. Оскільки перший тур показав, що 100 000 чоловік з мільйонного міста визначають майбутнє. Я прошу прийти молодь. Я голосуватиму за Філатова, оскільки вважаю, що в Дніпропетровську потрібне перезавантаження влади», - розповідає 39-річний житель міста Ігор.

Змінити рідний Дніпропетровськ на краще прагне і 22-річний Олександр. Якого мера гідне його місто, хлопець визначив вже давно.

«Я думаю, що мер повинен бути відповідальним, мудрим. Він повинен любити місто і бути патріотом. І тоді у нього все вийде, а наше місто перетвориться. На Філатова покладають великі надії, я думаю, що він впорається», - розповів Олександр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...