App Store Google Play

Дніпропетровщина першою в Україні проведе тендер у системі Prozorro

29.10.2015 19:26
Дніпропетровщина першою в Україні проведе тендер у системі Prozorro
Дніпропетровщина першою в Україні перевела всі дотендерні закупівлі в систему електронних торгів Prozorro. Вже у листопаді в планах і перший тендер в електронному форматі. І хоча законопроект у Києві лише розробляється, на Дніпропетровщині знайшли можливість зрушити це питання з мертвої точки. Про це розповів радник голови облдержадміністрації Юрій Голик під час прес-конференції.

«Допорогові закупівлі в Prozorro - це тільки перша частина. Громадськість хоче, щоб ми розповіли про кожну копійку, витрачену з бюджету. Очільник регіону Валентин Резніченко вважає, що це абсолютно справедлива вимога. Вже наступного місяця ми проведемо першу тендерну закупку в Prozorro. Це на суму більше 200 тисяч гривень. Наприклад, будівництво дитсадка. Надалі ми домовилися з місцевими IT-волонтерами про розробку платформи для розміщення бюджету регіону в мережі Інтернет», - наголосив Юрій Голик.

Він додав, що з наступного року в планах облдержадміністрації абсолютно всі закупівлі перевести на систему Prozorro. А вже в січні план закупівель буде оприлюднено на сайті ОДА чи іншому електронному ресурсі, розробленому ІТ-волонтерами.

«Для нас дуже важливо, щоб люди бачили куди йдуть їх гроші. Ми розуміємо, що інколи дуже важко тут в кабінеті визначити, що найбільше потрібно мешканцям в якомусь з сіл. Ми хочемо, щоб всі видатки бюджету формувалися знизу, щоб люди самі говорили, що їм потрібно в першу чергу», - зазначив Юрій Голик.

ProZorro - це система електронних торгів. Через неї укладають угоди до 200 тис. грн. на товари і до 1,3 млн. грн. - на послуги і роботи. Торги відбуваються в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт bi.prozorro.org і подивитися, яка установа та за якою ціною придбала товари чи послуги. ProZorro - чудовий спосіб боротися з корупцією у державних закупівлях.

За розпорядженням очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему у вересні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...