App Store Google Play

Влада здає «Опоблоку» східні області, – Карасьов

28.10.2015 16:51
Влада здає «Опоблоку» східні області, – Карасьов
Різниця в даних екзитполів та даних підрахунку голосів може свідчити про масштабні фальсифікації на етапі підрахунку, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи ситуацію з виборами в Дніпропетровську.

«Коли результати різних екзитполів приблизно однакові, а результати підрахунку голосів суттєво відрізняються і різниця перевищує стандартну соціологічну похибку, це може свідчити про масштабні фальсифікації на етапі підрахунку голосів в окружних виборчих комісіях або безпосередньо в міських чи обласних», - сказав політичний експерт.

За його словами, технологія підміни протоколів по дорозі з окружної комісії давно практикується в Україні.

«Уся країна спостерігала за порушеннями, які відбуваютьсяу міській виборчій комісії Дніпропетровська, - зауважив Карасьов, - і сьогодні зрозуміло,що диму без вогню не буваєта ці порушення не були випадковими, а мали свою мету».

Цією метою, на думку політичного експерта, є намагання сфальсифікувати вибори на користь представника «Опоблоку» Олександра Вілкула.

«Влада, а саме президентська вертикаль, двічі мовчки підтримала «Опозиційний блок» і Вілкула, - констатував Карасьов. - Перший раз, коли в регіоні «Солідарність» висунула на пост мера явно непрохідного кандидата, другий раз - коли дозволила беззаконня вміській виборчій комісії».

Експерт вважає, що всі порушення, про які сигналізували з Дніпропетровська, могли бути усунені рішенням Центральної виборчої комісії, втім вона, як і у випадку з Маріуполем та Красноармійськом, зробила вигляд, що порушень не було.

«І це говорить тільки про одне - проштовхування «Опоблоку» в Дніпропетровську санкціоновано на самому верху», - говорить він.

Причини бездіяльності влади у забезпеченні прозорого виборчого процесу в Дніпропетровську Вадим Карасьов вбачає в її бажанні домовитися з колишніми регіоналами, «як вона вже це робить впарламенті по голосуванню за зміни до Конституції». Він гадає, що влада намагається здати «Опоблоку», «Відродженню» та «Нашому краю» східні області України, натомість отримавши підтримку на центральному рівні.

«Схоже, це найбільш цинічна угода з часів створення «широкої коаліції», яка в 2006 році дозволила Януковичу сісти в крісло прем'єр-міністра. Тепер часи Януковича повертаються політичними договірняками», - сказав Карасьов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...