App Store Google Play

Влада здає «Опоблоку» східні області, – Карасьов

28.10.2015 16:51
Влада здає «Опоблоку» східні області, – Карасьов
Різниця в даних екзитполів та даних підрахунку голосів може свідчити про масштабні фальсифікації на етапі підрахунку, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи ситуацію з виборами в Дніпропетровську.

«Коли результати різних екзитполів приблизно однакові, а результати підрахунку голосів суттєво відрізняються і різниця перевищує стандартну соціологічну похибку, це може свідчити про масштабні фальсифікації на етапі підрахунку голосів в окружних виборчих комісіях або безпосередньо в міських чи обласних», - сказав політичний експерт.

За його словами, технологія підміни протоколів по дорозі з окружної комісії давно практикується в Україні.

«Уся країна спостерігала за порушеннями, які відбуваютьсяу міській виборчій комісії Дніпропетровська, - зауважив Карасьов, - і сьогодні зрозуміло,що диму без вогню не буваєта ці порушення не були випадковими, а мали свою мету».

Цією метою, на думку політичного експерта, є намагання сфальсифікувати вибори на користь представника «Опоблоку» Олександра Вілкула.

«Влада, а саме президентська вертикаль, двічі мовчки підтримала «Опозиційний блок» і Вілкула, - констатував Карасьов. - Перший раз, коли в регіоні «Солідарність» висунула на пост мера явно непрохідного кандидата, другий раз - коли дозволила беззаконня вміській виборчій комісії».

Експерт вважає, що всі порушення, про які сигналізували з Дніпропетровська, могли бути усунені рішенням Центральної виборчої комісії, втім вона, як і у випадку з Маріуполем та Красноармійськом, зробила вигляд, що порушень не було.

«І це говорить тільки про одне - проштовхування «Опоблоку» в Дніпропетровську санкціоновано на самому верху», - говорить він.

Причини бездіяльності влади у забезпеченні прозорого виборчого процесу в Дніпропетровську Вадим Карасьов вбачає в її бажанні домовитися з колишніми регіоналами, «як вона вже це робить впарламенті по голосуванню за зміни до Конституції». Він гадає, що влада намагається здати «Опоблоку», «Відродженню» та «Нашому краю» східні області України, натомість отримавши підтримку на центральному рівні.

«Схоже, це найбільш цинічна угода з часів створення «широкої коаліції», яка в 2006 році дозволила Януковичу сісти в крісло прем'єр-міністра. Тепер часи Януковича повертаються політичними договірняками», - сказав Карасьов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...