App Store Google Play

Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

28.10.2015 09:50
Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

Політична партія «Відродження» створить коаліції у місцевих радах з партіями демократичного спектру: «Самопоміч», Радикальної Партією, БПП «Солідарність», Батьківщина і Укроп, і не буде співпрацювати з «Опозиційним Блоком».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав кандидат від політичної сили до Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

За його словами, політична партія «Відродження» набрала достатню кількість голосів, щоб брати участь у створенні коаліцій в більшості рад усіх рівнів у Дніпропетровській області.

«Фракцій цих політичних сил достатньо для того, щоб сформувати стійкі коаліції в більшості місцевих рад Дніпропетровської області», - зазначив політик.

На думку Олійника, об'єднання зусиль політичних партій прогресивного спектра дозволить спрямувати зусилля на конструктивну діяльність.

«Можу пообіцяти виборцям всіх партій, що однією з перших завдань фракцій партії "Відродження" у місцевих радах буде підвищення рівня політичної культури», - написав Олійник.

Він підкреслив, що для нього вкрай важливо, щоб місцева політика стала більш інтелектуальною, а ресурси були спрямовані на розвиток регіонів, а не на міжусобиці.

«Потрібно остаточно залишити в минулому совок. Я постараюся зробити все, щоб увесь бруд української та дніпропетровської політики залишився в минулому. Мені це набридло», - зазначив він.

«Що стосується рад, де більшість буде сформована на базі фракцій Оппоблока, то партія "Відродження " реалізовуватиме принцип конкурентності політики. Ми вступимо з цими регіонами в змагання з поліпшення життя територій», - додав Олійник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...