App Store Google Play

Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

28.10.2015 09:50
Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

Політична партія «Відродження» створить коаліції у місцевих радах з партіями демократичного спектру: «Самопоміч», Радикальної Партією, БПП «Солідарність», Батьківщина і Укроп, і не буде співпрацювати з «Опозиційним Блоком».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав кандидат від політичної сили до Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

За його словами, політична партія «Відродження» набрала достатню кількість голосів, щоб брати участь у створенні коаліцій в більшості рад усіх рівнів у Дніпропетровській області.

«Фракцій цих політичних сил достатньо для того, щоб сформувати стійкі коаліції в більшості місцевих рад Дніпропетровської області», - зазначив політик.

На думку Олійника, об'єднання зусиль політичних партій прогресивного спектра дозволить спрямувати зусилля на конструктивну діяльність.

«Можу пообіцяти виборцям всіх партій, що однією з перших завдань фракцій партії "Відродження" у місцевих радах буде підвищення рівня політичної культури», - написав Олійник.

Він підкреслив, що для нього вкрай важливо, щоб місцева політика стала більш інтелектуальною, а ресурси були спрямовані на розвиток регіонів, а не на міжусобиці.

«Потрібно остаточно залишити в минулому совок. Я постараюся зробити все, щоб увесь бруд української та дніпропетровської політики залишився в минулому. Мені це набридло», - зазначив він.

«Що стосується рад, де більшість буде сформована на базі фракцій Оппоблока, то партія "Відродження " реалізовуватиме принцип конкурентності політики. Ми вступимо з цими регіонами в змагання з поліпшення життя територій», - додав Олійник.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...