App Store Google Play

Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

28.10.2015 09:50
Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

Політична партія «Відродження» створить коаліції у місцевих радах з партіями демократичного спектру: «Самопоміч», Радикальної Партією, БПП «Солідарність», Батьківщина і Укроп, і не буде співпрацювати з «Опозиційним Блоком».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав кандидат від політичної сили до Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

За його словами, політична партія «Відродження» набрала достатню кількість голосів, щоб брати участь у створенні коаліцій в більшості рад усіх рівнів у Дніпропетровській області.

«Фракцій цих політичних сил достатньо для того, щоб сформувати стійкі коаліції в більшості місцевих рад Дніпропетровської області», - зазначив політик.

На думку Олійника, об'єднання зусиль політичних партій прогресивного спектра дозволить спрямувати зусилля на конструктивну діяльність.

«Можу пообіцяти виборцям всіх партій, що однією з перших завдань фракцій партії "Відродження" у місцевих радах буде підвищення рівня політичної культури», - написав Олійник.

Він підкреслив, що для нього вкрай важливо, щоб місцева політика стала більш інтелектуальною, а ресурси були спрямовані на розвиток регіонів, а не на міжусобиці.

«Потрібно остаточно залишити в минулому совок. Я постараюся зробити все, щоб увесь бруд української та дніпропетровської політики залишився в минулому. Мені це набридло», - зазначив він.

«Що стосується рад, де більшість буде сформована на базі фракцій Оппоблока, то партія "Відродження " реалізовуватиме принцип конкурентності політики. Ми вступимо з цими регіонами в змагання з поліпшення життя територій», - додав Олійник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...