App Store Google Play

Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

28.10.2015 09:50
Відродження в місцевих радах створить коаліції з демократичними партіями

Політична партія «Відродження» створить коаліції у місцевих радах з партіями демократичного спектру: «Самопоміч», Радикальної Партією, БПП «Солідарність», Батьківщина і Укроп, і не буде співпрацювати з «Опозиційним Блоком».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав кандидат від політичної сили до Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

За його словами, політична партія «Відродження» набрала достатню кількість голосів, щоб брати участь у створенні коаліцій в більшості рад усіх рівнів у Дніпропетровській області.

«Фракцій цих політичних сил достатньо для того, щоб сформувати стійкі коаліції в більшості місцевих рад Дніпропетровської області», - зазначив політик.

На думку Олійника, об'єднання зусиль політичних партій прогресивного спектра дозволить спрямувати зусилля на конструктивну діяльність.

«Можу пообіцяти виборцям всіх партій, що однією з перших завдань фракцій партії "Відродження" у місцевих радах буде підвищення рівня політичної культури», - написав Олійник.

Він підкреслив, що для нього вкрай важливо, щоб місцева політика стала більш інтелектуальною, а ресурси були спрямовані на розвиток регіонів, а не на міжусобиці.

«Потрібно остаточно залишити в минулому совок. Я постараюся зробити все, щоб увесь бруд української та дніпропетровської політики залишився в минулому. Мені це набридло», - зазначив він.

«Що стосується рад, де більшість буде сформована на базі фракцій Оппоблока, то партія "Відродження " реалізовуватиме принцип конкурентності політики. Ми вступимо з цими регіонами в змагання з поліпшення життя територій», - додав Олійник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...