App Store Google Play

У Синельниково будують перший парк для відпочинку

28.10.2015 13:41
У Синельниково будують перший парк для відпочинку
Місток та алея для закоханих, озеро, фонтан, дитячі майданчики, багато дерев та квітів. У Синельниково будують велику зону відпочинку. Це перший у місті парк, де можна прогулятися з дітьми або просто відпочити. Роботи ще в розпалі, а затишний куточок вже користується популярністю у мешканців 30-тисячного міста. На масштабний проект з обласного бюджету виділили 35 млн. грн.

Керівник фірми-підрядника з будівництва нового парку в Синельноково Юрій Прядко показує своє дітище. «Буде велика зона відпочинку, де батьки з усього міста та прилеглих селищ прогулюватимуться зі своїми дітьми. Всі весілля будуть проходити тут», - мріє чоловік. У цей об'єкт вклав всю душу, бо й сам мешкає у Синельниково.

«У мене два роки тому народився син. Гуляти з коляскою або просто маленьку дитину за ручку водити ніде. Тільки алея біля вокзалу - 200 метрів завдовжки, машини їздять поруч, пил», - бідкається Юрій Прядко.

Тепер у Синельниковому з'явиться перша велика зона відпочинку. Буде місток та алея для закоханих. Зелені зони, де можна фотографуватися і просто добре проводити час. Загалом висадять близько 4,5 тисяч дерев, кущів, квітів.

«На численні прохання мешканців міста очільник області Валентин Резніченко розпорядився облаштувати для синельниківців парк. Адже відпочити ні дорослим, ні дітям було просто ніде. Ще рік тому на цьому місці росли бур'яни та непролазна гущавина. Тепер кипить робота. Парк почистили та роблять благоустрій. На це з обласного бюджету виділено 35 млн. грн.», - розповів Василь Разводов.

У парку вже почистили велике озеро та формують берегову лінію. Висадили платанову алею. Закінчують укладати плиткою доріжки та незабаром розпочнуть встановлювати електричні стовпи освітлення. Планів ще багато.

«Наступного року ми встановимо майданчики для дітей різного віку, сцену для виступів, фонтан з підсвіченням, який б'є наче із землі, - розповів Юрій Прядко. - Проте основну частину роботи завершимо цьогоріч. Парк вже починає користуватися популярністю. В неділю я лише матусь з колясками нарахував більше трьох десятків».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...