App Store Google Play

У Синельниково будують перший парк для відпочинку

28.10.2015 13:41
У Синельниково будують перший парк для відпочинку
Місток та алея для закоханих, озеро, фонтан, дитячі майданчики, багато дерев та квітів. У Синельниково будують велику зону відпочинку. Це перший у місті парк, де можна прогулятися з дітьми або просто відпочити. Роботи ще в розпалі, а затишний куточок вже користується популярністю у мешканців 30-тисячного міста. На масштабний проект з обласного бюджету виділили 35 млн. грн.

Керівник фірми-підрядника з будівництва нового парку в Синельноково Юрій Прядко показує своє дітище. «Буде велика зона відпочинку, де батьки з усього міста та прилеглих селищ прогулюватимуться зі своїми дітьми. Всі весілля будуть проходити тут», - мріє чоловік. У цей об'єкт вклав всю душу, бо й сам мешкає у Синельниково.

«У мене два роки тому народився син. Гуляти з коляскою або просто маленьку дитину за ручку водити ніде. Тільки алея біля вокзалу - 200 метрів завдовжки, машини їздять поруч, пил», - бідкається Юрій Прядко.

Тепер у Синельниковому з'явиться перша велика зона відпочинку. Буде місток та алея для закоханих. Зелені зони, де можна фотографуватися і просто добре проводити час. Загалом висадять близько 4,5 тисяч дерев, кущів, квітів.

«На численні прохання мешканців міста очільник області Валентин Резніченко розпорядився облаштувати для синельниківців парк. Адже відпочити ні дорослим, ні дітям було просто ніде. Ще рік тому на цьому місці росли бур'яни та непролазна гущавина. Тепер кипить робота. Парк почистили та роблять благоустрій. На це з обласного бюджету виділено 35 млн. грн.», - розповів Василь Разводов.

У парку вже почистили велике озеро та формують берегову лінію. Висадили платанову алею. Закінчують укладати плиткою доріжки та незабаром розпочнуть встановлювати електричні стовпи освітлення. Планів ще багато.

«Наступного року ми встановимо майданчики для дітей різного віку, сцену для виступів, фонтан з підсвіченням, який б'є наче із землі, - розповів Юрій Прядко. - Проте основну частину роботи завершимо цьогоріч. Парк вже починає користуватися популярністю. В неділю я лише матусь з колясками нарахував більше трьох десятків».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...