App Store Google Play

Павлоградці не хочуть жити в «мавзолеї», – Тєрєхов

28.10.2015 21:01
Павлоградці не хочуть жити в «мавзолеї», – Тєрєхов
Ветеран АТО Євген Тєрєхов, який вийшов у другий тур виборів мера Павлограда, заявляє, що рішення йти в політику він прийняв тому, що хоче позбавити місто від влади «регіоналів».

«Я не хотів і не збирався йти в політику так швидко, після війни. Але в Павлограді правлять ті самі люди, які й привели війну в наш дім», - сказав Євген Тєрєхов в ефірі «Радіо Свобода».

Кандидат у мери розповів, що люди в Павлограді хочуть змін, вони чекають нових обличь у владі. «Нам набридло жити в мавзолеї», - процитував він одного з мешканців міста.

«При владі постійно одні й ті самі «регіонали», і їм невигідно, щоб я «жив» містом, щоб змінював його», - додав він.

Тєрєхов також повідомив, що знає, що потрібно зробити в місті. «Та й самі люди підкажуть, що треба: мій штаб буде відкритим, і кожен мешканець міста зможе взяти участь у змінах».

«Кажуть: немає інвестицій в місті? Вони є - але тільки у кишенях чиновників. Кажуть, що немає прав? Я дам людям права і навчу ними користуватися», - додав Тєрєхов.

Він також зазначив, що знає ціну війни і ціну цілісності країни не з чуток.

«У мені досі живуть осколки, які є свідченням пролитої на війні за державу крові. На війні дуже багато хлопців загинуло, і я не маю права зрадити їхню пам'ять», - сказав Тєрєхов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...