App Store Google Play

Павлоградці не хочуть жити в «мавзолеї», – Тєрєхов

28.10.2015 21:01
Павлоградці не хочуть жити в «мавзолеї», – Тєрєхов
Ветеран АТО Євген Тєрєхов, який вийшов у другий тур виборів мера Павлограда, заявляє, що рішення йти в політику він прийняв тому, що хоче позбавити місто від влади «регіоналів».

«Я не хотів і не збирався йти в політику так швидко, після війни. Але в Павлограді правлять ті самі люди, які й привели війну в наш дім», - сказав Євген Тєрєхов в ефірі «Радіо Свобода».

Кандидат у мери розповів, що люди в Павлограді хочуть змін, вони чекають нових обличь у владі. «Нам набридло жити в мавзолеї», - процитував він одного з мешканців міста.

«При владі постійно одні й ті самі «регіонали», і їм невигідно, щоб я «жив» містом, щоб змінював його», - додав він.

Тєрєхов також повідомив, що знає, що потрібно зробити в місті. «Та й самі люди підкажуть, що треба: мій штаб буде відкритим, і кожен мешканець міста зможе взяти участь у змінах».

«Кажуть: немає інвестицій в місті? Вони є - але тільки у кишенях чиновників. Кажуть, що немає прав? Я дам людям права і навчу ними користуватися», - додав Тєрєхов.

Він також зазначив, що знає ціну війни і ціну цілісності країни не з чуток.

«У мені досі живуть осколки, які є свідченням пролитої на війні за державу крові. На війні дуже багато хлопців загинуло, і я не маю права зрадити їхню пам'ять», - сказав Тєрєхов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...