App Store Google Play

Павлоградці не хочуть жити в «мавзолеї», – Тєрєхов

28.10.2015 21:01
Павлоградці не хочуть жити в «мавзолеї», – Тєрєхов
Ветеран АТО Євген Тєрєхов, який вийшов у другий тур виборів мера Павлограда, заявляє, що рішення йти в політику він прийняв тому, що хоче позбавити місто від влади «регіоналів».

«Я не хотів і не збирався йти в політику так швидко, після війни. Але в Павлограді правлять ті самі люди, які й привели війну в наш дім», - сказав Євген Тєрєхов в ефірі «Радіо Свобода».

Кандидат у мери розповів, що люди в Павлограді хочуть змін, вони чекають нових обличь у владі. «Нам набридло жити в мавзолеї», - процитував він одного з мешканців міста.

«При владі постійно одні й ті самі «регіонали», і їм невигідно, щоб я «жив» містом, щоб змінював його», - додав він.

Тєрєхов також повідомив, що знає, що потрібно зробити в місті. «Та й самі люди підкажуть, що треба: мій штаб буде відкритим, і кожен мешканець міста зможе взяти участь у змінах».

«Кажуть: немає інвестицій в місті? Вони є - але тільки у кишенях чиновників. Кажуть, що немає прав? Я дам людям права і навчу ними користуватися», - додав Тєрєхов.

Він також зазначив, що знає ціну війни і ціну цілісності країни не з чуток.

«У мені досі живуть осколки, які є свідченням пролитої на війні за державу крові. На війні дуже багато хлопців загинуло, і я не маю права зрадити їхню пам'ять», - сказав Тєрєхов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...